قنبری: بازی قابل قبولی ارائه دادیم

قنبری: بازی قابل قبولی ارائه دادیم

579
19:37
10 اسفند 1397
سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: بازی روان و قابل قبولی ارائه دادیم و می‌توانسیتم گل های زیادی بزنیم.

به گزارش وبسایت نود، در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال دو تیم سپیدرود – استقلال خوزستان از ساعت 16 در ورزشگاه سردار جنگل آغاز شده بود که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر یک به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.

قنبری زاده مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان این دیدار اظهار داشت: تبریک می‌گویم به آقای بوستانی، نیستن اما واقعا زحمت کشیدن در این مدت که کنار هم بودیم. از همه آدم‌هایی که کمک کردند بازی خوبی ارائه دهیم تشکر می‌کنم. از نیم فصل دوم بازی‌های خوبی داشتیم و حتی در بازی‌هایمان می‌توانستیم برنده بازی باشیم. بازی روان و قابل قبولی ارائه دادیم و می‌توانسیتم گل های زیادی بزنیم.این پیروزی را به خوزستان تبریک می‌گویم.

وی در مورد داوری گفت:‌داوری در مجموع خوب بود من حرکت بازیکن خودی را تأیید نمی‌کنم چون جوان است و حرکتش درست نبود و من عذرخواهی می‌کنم.

مربی تیم استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا شما به بقا در لیگ برتر امید دارید یا خیر، گفت: با این فوتبال امید داریم که بمانیم. ما در آزادی هم شانس داشتیم این جوانان در آینده به فوتبال مملکت ما کمک خواهند کرد. حتی بازیکن با تجربه هم ممکن است اشتباه کند به خاطر این موضوع من از کل تیم سپیدرود و مردم گیلان عذرخواهی می‌کنم.

قنبری‌زاده در پاسخ به این سؤال که چرا بوستانی رفت، گفت: جنگ نابرابر بین تیم‌ها و مشکل مالی گریبانگیر شده است من با تمام وجود هستم شش امتیاز ما هم برنمی‌گردد تیم سپیدرود پتانسیل خیلی خوبی دارد و می‌تواند بماند اما وقتی حاشیه دارید برگشتن کار خیلی سختی است.

1004

نظرات کاربران
خوژستان مهد فوتبال
تشکر ازکریم خان بوستانی وقنبری عزیز سپاس از جوانان وخصوصا با تجربه ی تیم وامید به بقای کلیه سهمیه های خوزستان
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۲۵
پاسخ
4
6