قهرمانی بمی ها در دو قدمی پایان لیگ، سقوط سپیدار به دسته یک

قهرمانی بمی ها در دو قدمی پایان لیگ، سقوط سپیدار به دسته یک

1251
23:21
24 خرداد 1398
هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه بیست و چهارم خردادماه در شهرهای مختلف پیگیری شد تا دو هفته مانده به پایان این مسابقات، قهرمانی شهرداری بم مسجل گردد.

به گزارش وب‌سایت نود، در جذاب ترین بازی این هفته از مسابقات، تیم شهرداری بم که با ۵۵ امتیاز از ابتدای فصل در صدر جدول لیگ، جا خوش کرده بود با تکیه بر کارگروهی و منسجم و تکیه بر گلزنی خانم گل و ستاره حال حاضر فوتبال ایران، زهرا قنبری، توانست با شکست هفت بر صفر همیاری ارومیه با کسب ۵۸ امتیاز و اختلاف هفت امتیازی نسبت به تیم رده دومی شهرداری سیرجان، در فاصله ی دو هفته تا پایان لیگ، جام قهرمانی را به کرمان و شهر بم ببرد. زهرا قنبری با زدن پنج گل در این مسابقه و رساندن آمار خود به ۵۰ گل زده در این فصل علاوه بر بهبود آمار خانم گلی خود با نه گل زده  بیشتر نسبت به فصل قبل، شانس این را دارد تا با رکوردی جدید به عنوان بهترین گل زن این فصل از مسابقات نام خود را ثبت کند.

در اصفهان دو تیم ذوب و راهیاب ملل مریوان که در رده چهارم و پنجم جدول، جدال نفس گیری دارند، در مسابقه ای با همین شدت حساسیت، به مصاف هم رفتند تا در پایان نود دقیقه تیم مریوانی با شکست دو بر یک ذوب آهن، رده ی چهارمی جدول را از اصفهانی ها پس بگیرد.

پالایش گاز ایلام هم در مصافی یک طرفه با پنج گل آذرخش تهران را از پیش رو برداشت.
در دیگر مسابقه پنج گله این هفته، سپاهان اصفهان رده سومی، زاگرس شیراز رده دهمی را از پیش رو برداشت و با سه امتیاز کسب شده در این بازی همچنان جایگاه خود را در جدول حفظ کرد.

تیم ملوان بندرانزلی که در هفته های گذشته با بحران حامی مالی دست و پنجه نرم می کرد و نتوانست به بازی خارج از خانه خود در بم برسد، این هفته با پیدا شدن حامی مالی راهی بوشهر شد و در مصاف با پارس جنوبی این شهر، بدون رد و بدل گل و با تقسیم امتیازها، به بندرانزلی بازگشت.

در پرگل ترین بازی هفته، تیم رده دومی شهرداری سیرجان با نتیجه نه بر صفر و شکست سپیدار قائمشهر، این تیم را با دستان خالی به لیگ دسته یک فرستاد، تا در دو هفته آینده جدال انتهای جدول برای سقوط نکردن،  بین تیمهای آذرخش تهران، لران زاگرس شیراز و پارس جنوبی بوشهر ، گرم باشد و بازیهای دو هفته آخر لیگ را حساس کند.

در جدول گلزنان بعد از زهراقنبری با ۵۰ گل، هاجر دباغی از سپاهان با ۳۲ گل و سارا قمی از ملوان با سی گل، در رده دوم و سوم قرار دارند.

4416

نظرات کاربران