قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات پرشین کاپ

قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات پرشین کاپ

3642
18:55
09 بهمن 1396
تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با غلبه بر تیم ملی اسپانیا در دیدار نهایی، به مقام قهرمانی مسابقات پرشین کاپ رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود -تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با غلبه بر تیم ملی اسپانیا در دیدار نهایی، به مقام قهرمانی مسابقات پرشین کاپ رسید.
به گزارش وبسایت نود،تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در روز پایانی مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ در دهکده گردشگری بوشهر به مصاف اسپانیا رفت و با برتری 4 بر 2 قهرمانی خود را در این رقابت‌ها تکرار کرد.

تیم ملی ایران با تغییر سیاست و برخلاف سال گذشته با تیمی جوان که متشکل از پنج بازیکن باتجربه و پنج بازیکن زیر 21 سال بود و با هدایت عباس هاشم‌پور به قهرمانی این دوره از رقابت‌ها رسید.

گراوند استاندار بوشهر با هیئت همراه خود به تماشای این مسابقه نشستند. قرار بود مهدی تاج و محمدرضا ساکت هم در بوشهر حاضر شوند که به دلیل لغو پروازها این امکان میسر نشد.

پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال از روز نخست مسابقات در بوشهر حضور داشت.

در بازی امروز تماشاگران ورزشگاه را پُر کرده بودند و همچنین به تشویق مهدی قائدی، بازیکن بوشهری استقلال پرداختند که به دلیل تصادف بامداد امروز دچار سانحه شدیدی شده و در بیمارستان خلیج فارس این شهر بستری است.

به گزارش تسنیم، تیم اوکراین نیز با برتری 4 بر 3 مقابل آذربایجان به مقام سوم این رقابت‌ها دست یافت.

1140

نظرات کاربران
استقلال کبیر یگانه عشق من .
ماشاءالله ....این بچه ها عاشقانه تلاش می کنند ...خدا حفظشان کنه ...همیشه مقتدر هستند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۲:۴۲
پاسخ
2
18
حق گو
نباید از تیم های مثل اسپانیا و پرتقال ترسید هرچقدر بترسیم ضعیف تر میشویم ایکاش فوتبالی ها هم مانند فوتسال و فوتبال ساحلی از قدرت ها نترسند و به فکر صعود به مراحل بالا تر جام جهانی و قهرمانی باشند
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱:۲۵
پاسخ
1
43