قول رئال مادرید به زیدان در مورد پوگبا

قول رئال مادرید به زیدان در مورد پوگبا

9010
14:32
21 خرداد 1398
رئال مادرید نهایت تلاش خودش را برای جذب ستاره منچستریونایتد انجام می دهد.

به گزارش وبسایت نود، نشریه مارکا از قول سران رئال مادرید به زین الدین زیدان برای جذب پل پوگبا تحت هر شرایطی خبر داده است. باوجود اینکه رئال تمایلی به پرداخت قیمت ۱۵۰ میلیون یورویی پوگبا ندارد، این مربی فرانسوی تاکید کرده که تنها جذب هموطنش او را راضی می کند.

در این گزارش آمده که رئال از قصد پوگبا برای ترک منچستر آگاه است و انتظار دارد این بازیکن ۲۶ ساله با کاهش دستمزد خودش به نهایی شدن انتقال کمک کند. مارکا مدعی شده که بازیکنانی چون اریکسن و فن در بیک هلندی گزینه های مدنظر باشگاه بودند اما زیدان اعتقاد دارد جذب پوگبا برای موفقیت تیمش حیاتی است و از سران باشگاه خواسته که نهایت تلاش خودشان را برای آوردن او به برنابئو بکنند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
wolf
خرید امباپه واجب تره
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵:۱۰
پاسخ
7
31
عشقممم نیمار
ایشالا ک‌پوگبا تیمی ک توش ب موفقیت و پیشرفت و جام میروسنه انتخاب میکنه ..ینی پاری سن ژرمن :-)
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۴۸
پاسخ
53
3
FC BAYERN MUNCHEN
چه خبرشه این رئال ؟ رودریگو یوویچ میلیتائو هازارد مندی حالا هم پوگبا؟؟؟؟؟؟ فردا هم امباپه...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶:۲۷
پاسخ
4
95
حامد ss
اشتباه پوگبا رفتن به منچستر یونایتد بود تیمی ضعیف و پراز حاشیه خب معلومه ستارهای فانتزی مثل پوگبا اونجا به جایی نمیرسن پوگبا بیاد رئال شکوفا میشه درست مثله زمانی که تو یووه بازی میکرد
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴:۲۶
پاسخ
43
71
رضا
انصافا پوگبا خوب نیست یه زمانی تو یوونتوس فوق العاده بود اما خدایش از زمانی که اومده منچستر مخصوصا تو فصلی که گذشت چه عملکرد مثبت و قابل توجهی از پوگبا دیدیم تازه حاشیه سازیشم خوبه به نظر من یکی از بازیکنای جوون و اینده دار از تیم خوبه ازاکس بگیریم خیلی بهتره تا این پوگبا همش فیگور و ادعا
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۱۸
پاسخ
43
27
pej
پوگبا به شدت پا به توپ و باهوش هست. قدرت رهبری خوبی هم داره و قدرت بدنی بالاش هم نقطه قوتش هست و پاس های آخر و بازی سازی اش هم خوبه. مهم تر از همه زیدان خیلی قبولش داره و یه ستاره است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹:۴۰
3
18