قوچان‌نژاد: دلیل افتم در نیم فصل اول فوتبالی نبود/به شرایط اوج برگشتم و احساس می‌کنم دوباره متولد شدم

قوچان‌نژاد: دلیل افتم در نیم فصل اول فوتبالی نبود/به شرایط اوج برگشتم و احساس می‌کنم دوباره متولد شدم

1643
20:58
15 اسفند 1396
مهاجم ایرانی هیرنفین پس از گلزنی در دیدار تیمش مقابل ویلم گفت:من از وضعیت کنونی خودم راضی هستم. این همان سطح بازی است که می‌خواستم به آن برسم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم ایرانی هیرنفین پس از گلزنی در دیدار تیمش مقابل ویلم گفت:من از وضعیت کنونی خودم راضی هستم. این همان سطح بازی است که می‌خواستم به آن برسم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت ELF Voetbal هلند، رضا قوچان نژاد موفق شد در آخرین دیدار هیرنفین مقابل ویلم گلزنی کند و گل دوم تیمش را زد تا بازی با نتیجه ۲ بر صفر به نفع هیرنفین به پایان برسد.

رضا در مورد شرایط کنونی خود گفت: من از وضعیت کنونی خودم راضی هستم. این همان سطح بازی است که می‌خواستم به آن برسم. احساس می کنم دوباره متولد شدم. تفاوت بازی من با نیم فصل اول کاملا مشخص است.

وی افزود: همه چیز در نیم فصل باعث شد تا من عملکرد خوبی نداشته باشم. ترجیح می دهم درباره آن صحبتی نکنم اما اتفاقات افتاده در آن برهه به بازی من تاثیر زیادی گذاشت. آن موضوع نگران کننده ای بود زیرا اصلا به فوتبال ربطی نداشت و من خوشحالم که اکنون آن موضوع دیگر تمام شده است.

رضا در پایان گفت: تمرکز من دوباره برگشته است. بار دیگر احساس آزادی می‌کنم و این دلیل عملکرد خوبم است. من ۶ ماه اول فصل را با چیزهای دیگری مشغول بودم و با آنها درگیر بودم. باشگاه می داند که من درباره چه چیزی صحبت می کنم. آنها به من زمان دادند تا در این کار موفق شوم.

 

1004

نظرات کاربران
مستاجر خدا
دژاگه و قوچی و سردار و شجاعی و روزبه دعوت نشن سروش و کمال دعوت شن من طرفدار ایران میشم حتی با وجود بی جام کیروش ولی اگه نشه ارزو میکنم هر بازی ۴ گل بخوریم نشید دایی ۲۰۰۶
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۱:۰۵
پاسخ
30
0
محمد ۱۲۲
تیم ملیت رو به 4تا بازیکن باشگاهی درجه دو فروختی
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۰:۴۵
0
16
reza
تو خواهشا نظر نده ................ ولی روزبه رو باهات موافقم
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۷:۲۷
7
6