قوچان نژاد: افتخار می کنم با نکونام همبازی بودم

قوچان نژاد: افتخار می کنم با نکونام همبازی بودم

2099
10:28
28 تیر 1395
مهاجم تیم ملی به خداحافظی کاپیتان سابق ایران واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی به خداحافظی کاپیتان سابق ایران واکنش نشان داد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، جواد نکونام از فوتبال خداحافظی کرده و همبازی هایش، به این اتفاق واکنش نشان می دهند. یکی از این بازیکنان ضا قوچان نژاد است. مهاجم تیم ملی که رابطه خوبی با کاپیتان سابق خود در تیم ملی دارد، درباره خداحافظی نکونام می گوید: «جواد از لحاظ کاپیتانی، یک الگو برای من و دیگر بازیکنان نبود. آقا جواد بیرون از زمین یک جنتلمن بود و در داخل زمین همیشه می جنگید و به کل بازیکنان تیم انگیزه می داد.»
گوچی ادامه می دهد: «روزی که شنیدم نکونام از بازی های ملی خداحافظی کرد، ناراحت شدم ولی می دانستم که تصمیم درستی گرفته است. همینطور الان هم که تصمیم گرفت فوتبال را برای همیشه کنار بگذارد و خداحافظی کند، می دانم باز هم تصمیم درستی گرفته است. جواد نکونام هیچگاه تصمیم الکی نمی گیرد و کاری انجام نمی دهد. تمام کارها و رفتارهایش با فکر است.»
مهاجم تیم ملی همچنین می گوید: «نکونام واقعا باهوش و تیز است و همیشه کار درست را انجام می دهد. افتخار می کنم که با او هم تیمی بودم و بهترین آرزوها را برایش دارم. مطمئنم که بعد از فوتبالش هم کاملا موفق خواهد شد. انشالله به زودی او را خواهم دید.» 

 

2051

نظرات کاربران
خاله ریزه اسپور
همه افتخار میکنن
۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰:۴۳
پاسخ
2
31