لاتزیو 3-1 میلان / ششمین شکست فصل تیم اینزاگی

لاتزیو 3-1 میلان / ششمین شکست فصل تیم اینزاگی

2252
01:15
05 بهمن 1393
میلان بازی برده را در نیمه دوم از دست داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - میلان بازی برده را در نیمه دوم از دست داد.

به گزارش وبسایت نود، در یکی از حساسترین مسابقات هفته بیستم سری آ، تیم های لاتزیو و میلان در ورزشگاه المپیکو شهر رم به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت میزبان توانست شکست دیگری را بر تیم اینزاگی، تحمیل کند تا شرایط قرمزهای شهر میلان، بحرانی تر از قبل شود.

در این بازی اگرچه میلان در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش گذاشت و توانست حتی به برتری هم برسد، ولی در حفظ این برتری، ناتوان بود و در نهایت نیز ششمین شکست فصل را پذیرفت. میلان در سال 2015، سه شکست خورده و فقط یک تساوی در سری آ داشته است.

نیمه اول بازی، میلان خیلی زود توسط جرمی منز در دقیقه 4 به گل اول مسابقه رسید. آنها در ادامه نیمه اول کمی عقب تر نشستند و روی ضدحملات طرح ریخته بودند که البته در نهایت گل دیگری در نیمه اول به ثمر نرسید.

اما شروع توفانی لاتزیو در 6 دقیقه ابتدایی نیمه دوم، ورق را کاملاً برگرداند. میزبان در دقایق 47 و سپس 51 به ترتیب توسط پارولو و کلوزه به گل رسید تا میلان یک بار دیگر خود را در معرض شکست دیگری ببیند.

تیم اینزاگی بعد از خوردن گل دوم، شکل متفاوتی به خود گرفت و سعی کرد هجومی تر بازی کند، اما نهایت چیزی که نصیب آنها شد، گل سوم حریف بود، در دقیقه 81 باز هم پارولو بود که در نقش گلزن ظاهر شد تا این گل، همچون آب سردی بر پیکره تیم میلان باشد.

در دقیقه 90 بازی نیز مکسس توسط داور از زمین مسابقه اخراج شد.

میلان اکنون با این شکست، 26 امتیازی ماند و در رده نهم جدول قرار دارد. در چهار بازی گذشته در سری آ، تیم اینزاگی سه شکست داشته است که با این وضع احتمالاً روز به روز فشارها روی وی زیاد شود.

2021

نظرات کاربران