لاتزیو 3-1 یوونتوس؛ نخستین شکست فصل به قیمت از دست رفتن صدرنشینی

لاتزیو 3-1 یوونتوس؛ نخستین شکست فصل به قیمت از دست رفتن صدرنشینی

1468
01:10
17 آذر 1398
لاتزیو با برد مقابل یوونتوس به سه امتیازی این تیم رسید.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس ده نفره طعم تلخ شکست را در پایتخت فوتبال ایتالیا چشید.

بعد از توقف اینتر صدرنشین مقابل رم، یوونتوس هم با شکست مقابل دیگر تیم شهر رم، نه تنها اولین باخت فصل را چشید که فرصت صدرنشینی را هم از دست داد.

در بازی حساس هفته پانزدهم سری آ، یوونتوس در المپیکو رم میهمان لاتزیو بود. نیمه نخست یوونتوس شروع بهتری داشت و با شایستگی در دقیقه 25 به گل نخست بازی رسید. یک حمله سریع از جناح راست با پاس عالی بنتانکور به دهانه دروازه همراه شد و رونالدو کار راحتی برای باز کردن دروازۀ حریف داشت. بعد از این گل و پیش از پایان نیمه نخست، یوونتوس فرصت این را داشت تا به گل دوم هم برسد که دروازه بان حریف مانع از گلزنی دوباره میهمان شد.

در آن سمت و لحظاتی قبل از پایان نیمه نخست، لاتزیو به گلی روحیه بخش رسید. یک سانتر از جناح چپ روی یک ضربه کاشته با ضربه سر لوئیز فیلیپه بدل به گل نخست لاتزیو شد تا بازی در نیمه اول 1-1 تمام شود.

دقیقه 68 بازی اتفاقی رقم خورد که نقطه عطف بازی بود. خطای کوادرادو روی بازیکن حریف ابتدا کارت زرد برای این بازیکن به همراه داشت و سپس با بازبینی از طریق var به کارت قرمز تغییر یافت. بعد از این اخراج، لاتزیو جان گرفت و دقیقه 74 به گل دوم رسید.

یک پاس بلند در عمق دفاع حریف با ضربه تمام کننده میلینکوویچ همراه شد و بازی 2-1 به نفع میزبان شد. پنج دقیقه بعد ایموبیله میتوانست بازی را 3-1 کند که شزنی مانع شد. او ابتدا پنالتی مهاجم لاتزیو را گرفت و سپس در برگشت نیز مانع از گلزنی وی روی ریباند شد. اما لاتزیو در دقیقه 95 روی یک ضدحمله نهایت استفاده را برد و کاسیدو کار را تمام کرد.

به این ترتیب یوونتوس طعم تلخ نخستین شکست فصل را چشید و حالا علاوه بر از دست دادن فرصت صدرنشینی، سایه سنگین لاتزیو را با اختلاف 3 امتیاز پشت سر خود می بیند.

1878

نظرات کاربران
کریستیانو رونالدو
این چه سرمربی هستش اصلا مغز داره ؟!! نمیدونم چرا جرئت 3 مهاجم بازی کردنو نداره به خدا کلافه شدم یه بازی درست حسابی از این تیم ندیدم همه تیما ازشون سرترن این تیم که اینهمه گل میخوره حداقل هجومی بازی کنه که تیم مقابل کمتر حمله کنه کی میگه این پیانیچ خوبه طرف فقط پاس رو به عقب بلده بده رو گل سوم مقصر اصلی بود توپو سوتی داد و خودشو الکی زمین زد یووه بعد از گل نکردن توپ توسط دیبالا (که میتونست پاس هم بده ) بازیو باخت یه قانون نانوشته هست که میگه گل نزنی گل میخوری
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۵۳
پاسخ
23
6
براتعلی CR7 بیانکونری
حیف سلطان که تو یووه تنهاست و یه عده بازیکن درجه سه همبازیش هستن حیف اون گل فوق العادشم که سوخت
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۰۹
پاسخ
7
22
رضا
اگه یادتون باشه اول فصل هنوز بازیها شروع نشده گفتم یوونتوس امسال نه قهرمان ایتالیا میشه نه لیگ قهرمانان .خیلی از دوستان خندیدن مخصوصا رونالدوفن ها بازهم الان رو حرفم هستم
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴:۴۴
پاسخ
5
37
حسام
از بالا نمی ذارن یووه قهرمان بشه خخخخ :)))
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷:۲۵
پاسخ
2
35
کوهمره.جروق
کجایی رونالدو.از زمانی که رونالدو به یونتوس آمد.قویتر که نشد هیچی.کم کم داره ضعیفتر هم میشه
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸:۱۱
پاسخ
7
50
مسی 6بار بازیکن سال فوتبال جهان6توپ طلا6کفش طلا
واااااااااااای خداااااااااااااا چه گل زیبا و تکنیکی زد این رونالدو. جز رونالدو هیچکس اون توپ رو گل نمیکرد
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۷:۰۲
پاسخ
10
45
جرج بست (بیتل پنجم)
با این ساری لیگ قهرمانان که هیچ، باید قید قهرمانی سری آ رو هم بزنیم ...!!!
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۹:۲۱
پاسخ
9
36
عبآس
سری آ که مالِ ماست اما امیدوارم ساری اخراج بشه تا رونالدو بتونه به کمکِ یه مربیِ حرفه‌ای چمپیونز لیگ رو ببره. فورزا اینتر
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴:۳۴
30
4
شهناز ۶آتیشه
چه بازی بود اینزاگی الحق چه تیمی ساخته ،خیلی حال کردم با باخت یونتوس،
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۵:۴۸
پاسخ
4
40
حسین
اقای ساری این چه تیمیه که ساختی؟اصلا معلوم نیست کی چیکاره است تو تیم.چیزی به اسم کار گروهی و پاس تو تیم نیست. نمیدونم کی گفته دیلیخت بهترین مدافع وسط هست؟دیبالا هم که فقط میخواد بگه از رونالدو بهترم!نیستی برادر من.وقتی کلی سر زن داری چرا کرنرهارو بقصد گل میزنی؟چون رونالدو سر نزنه؟ دروازه خالی رو چرا پاس ندادی؟مشکل این تیم اینه که میخوان با خراب کردن رونالدو خودشونو بالا بکشن.بی انگیزه هستن همه.ساری هم با درگیری با رونالدو میخواد بگه خوبم!مگه میشه این همه بازی و دریغ از یه بازی جذاب و مطمئن؟؟؟الگری کجایی که یادت بخیر
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۳:۱۸
پاسخ
32
16