لادروپ:ایرانی‌ها به لیگ قهرمانان آسیا اعتبار می‌دهند

لادروپ:ایرانی‌ها به لیگ قهرمانان آسیا اعتبار می‌دهند

5221
09:37
24 فروردین 1394
سرمربی تیم لخویا پس از قهرمانی زود هنگام تیمش در لیگ ستارگان قطر، گفت: حضور تیم‌هایی همچون تیم‌های ایران و ژاپن، سبب اعتبار لیگ قهرمانان است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم لخویا پس از قهرمانی زود هنگام تیمش در لیگ ستارگان قطر، گفت: حضور تیم‌هایی همچون تیم‌های ایران و ژاپن، سبب اعتبار لیگ قهرمانان است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم لخویا در لیگ ستارگان قطر شب گذشته در جریان هفته بیست و پنجم (یک هفته مانده به پایان فصل بیست و شش هفته‌ای این مسابقات) با نتیجه 3 به یک بر الاهلی پیروز شد و بدین ترتیب به قهرمانی‌ای زودهنگام دست یافت.

اسماعیل محمد در دقیقه 12 و مساکنی در دقایق 25 و 84 برای لخویا گل زدند و در سوی مقابل هم مشعل عبدالله برای الاهلی.

این دیدار در ورزشگاه خانگی لخویا و در حضور 30 هزار نفر برگزار شد.

مایکل لادروپ سرمربی لخویا پس از این بازی گفت: من بی‌نهایت از این قهرمانی زودهنگام خوشحالم. به رغم آن که مطمئن بودم که بازیکنان قدرتمندی دارم، و به رغم آن که پیش اتز این بر تیم‌های بزرگی پیروز شدیم، باز هم نگران بودم. حالا با خیالی آسوده‌تر می‌توانم به امور دیگر بپردازم.

لادروپ افزود: البته که پیش از آمدن من هم، لخویا بسیار قوی بود. تنها کاری که من کردم، سبک و روشی خاص را وارد این تیم کردم. این تیم پیش از من هم قدرتمند بود. ما مقابل الاهلی نشان دادیم که به رغم غیبت برخی ستارگان‌مان، باز هم می‌توانیم بدرخشیم. هدف ما البته از این هم بزرگ‌تر است. ما در نظر داریم تا درخشش واقعی‌مان را در لیگ قهرمانان به اجرا گذاریم. در لیگ قهرمانان، تیم‌های بزرگی چون برخی از تیم‌های ایرانی و ژاپنی حضور دارند که سطحی بالا از فوتبال را همواره به نمایش می‌گذارند و باعث اعتبار مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هستند و این آن چیزی است که توجه خاص ما را به خود معطوف می‌کند. ما از الان دیگر باید این قهرمانی را فراموش کنیم و در اندیشه قهرمانی‌های بزرگتر باشیم.

سرمربی الاهلی نیز گفت که این قهرمانی را به لخویایی‌ها تبریک می‌گویم اما ما به آن‌‌ها حسرت نمی‌خوریم. ما برنامه خاص خود را داریم.

لخویا در آخرین دیدار خود، روز پنج‌شنبه از ساعت 19 و 45 دقیقه، میهمان السیلیة خواهد بود.

 

2051

نظرات کاربران
ali
باز خوبه نگفت اسقلال که ابروی کشورو ببره که پارسال تو 6 تا بازی یک برد هم نداشت
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۰:۵۷
پاسخ
0
4
Esmail
به امید صعود 4 نماینده خوب کشورمان از گروههای خود و حضور یکی از انها در فینال
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۸:۲۴
پاسخ
0
2
maryam
خوبه گفت ایران نگفت پرسپولیس اینقدر مسخره حرف نزنید پس بقیه تیمهای ایران در لیگ قهرمانان چی هستند؟ همین حرفها رو میزنید عربا هم سواستفاده میکنن، این قسمت دیگه ایران هست نه پرسپولیس یکم متحد باشید ، زشته به خدا
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۳:۳۲
پاسخ
12
13
farshad
تیم بزرگ و محبوبتون تو آسیا 5 تایی نشه بلند صلوات
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۲:۳۳
پاسخ
43
10
امیر
اعتبار آسیا هوادارای میلیونی فوتبال ایرانن. کاش تیما قدرشونو بدونن
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۲:۳۴
پاسخ
1
29
سامان
منظورش تیم بزرگ و محبوب پرسپولیس بوده
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۲:۲۰
پاسخ
11
51