لستر1-3 چلسی/ جام پس از 5 سال به لندن خواهد رفت

لستر1-3 چلسی/ جام پس از 5 سال به لندن خواهد رفت

4745
01:14
10 اردیبهشت 1394
چلسی یک قدم تا قهرمانی لیگ برتر بعد از 5 سال فاصله دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی یک قدم تا قهرمانی لیگ برتر بعد از 5 سال، فاصله دارد.

به گزارش وبسایت نود، در بازی عقب افتاده لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال چلسی موفق شد با برتری 3-1 در زمین لسترسیتی، یک گام دیگر به قهرمانی لیگ جزیره نزدیک شود.

در این دیدار که به دلیل برگزاری فینال جام اتحادیه به تعویق افتاده بود، تیم چلسی برابر لسترسیتی در خطر سقوط قرار گرفت و موفق شد با پیروزی مقابل این تیم قعرنشین، جام را در یک قدمی خود ببنید. لسترسیتی نیز بعد از کسب 4 پیروزی پیاپی، بالاخره شکست خورد. این مسابقه در ورزشگاه کینگ پاور و به میزبانی لستر انجام می شد و بیش از 30 هزار نفر از نزدیک پیروزی چلسی را به نظاره نشستند.

در این مسابقه لسترسیتی ابتدا از حریف خود پیش افتاد، آنها در دقیقه سوم از وقت های اضافه نیمه اول، با گل آلبرایتون در آستانه کسب پنجمین پیروزی متوالی خود گرفتند.

اما در نیمه دوم، چلسی شکل دگرگونی به خود گرفت، و موفق شد با زدن سه گل، برنده بازی شود.

ابتدا دروگبا در دقیقه 48 گل اول چلسی را به ثمر رساند، سپس باز هم جان تری ناجی چلسی شد، او در دقیقه 79 گل دوم آبی پوشان لندنی را به ثمر رساند، چلسی به این گل هم قناعت نکرد و در ادامه رامیرس در دقیقه 83 توانست تیر خلاصی را بر پیکر لستر وارد کند، و بازی را 3-1 کند.

چلسی با این برد 80 امتیازی شد و اگرچه آرسنال یک بازی کمتر از این تیم دارد، ولی این پیروزی باعث شد آبی پوشان تنها یک گام با قهرمانی فاصله داشته باشند، برد چلسی در بازی این هفته مقابل پالاس به معنی قهرمانی آنها در لیگ برتر جزیره پس از 5 سال خواهد بود.

لسترسیتی نیز بعد از کسب 4 پیروزی پیاپی، بار دیگر طعم باخت را چشید تا اکنون در رده هفدهم جدول قرار گیرد و همچنان خطر سقوط را حس کند.

2021

نظرات کاربران
ریحانه
جام تو مشت چلسیه عاشقتم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۱:۳۹
پاسخ
0
4
غفاری
تمام شد رفت ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۳:۱۵
پاسخ
0
4
shakib
بند یک اساسنامه چی چی میگه؟ میگه این جام واس ماس یعنی قهرمانی انگلیس کلش ماس ماس!
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۴:۴۸
پاسخ
4
9
محمدرضا
لاین زده بودم برد چلسی خدارو شکر :)))))
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۱۹:۲۰
پاسخ
2
10