لطیفی: بازی با نفت مسجد سلیمان فینالِ فینال‌هاست

لطیفی: بازی با نفت مسجد سلیمان فینالِ فینال‌هاست

556
14:47
02 مهر 1393
مربی تیم راه‌آهن گفت: بازی فردا به باور من فینال فینال‌هاست به جهت اینکه برای هر دو تیم سرنوشت‌ساز است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم راه‌آهن گفت: بازی فردا به باور من فینال فینال‌هاست به جهت اینکه برای هر دو تیم سرنوشت‌ساز است.

به گزارش وب سایت نود، علی لطیفی در نشست خبری پیش از بازی فردا با نفت مسجدسلیمان گفت: از این بازی به بعد تا پایان نیم‌فصل جز یک بازی که بازی با سپاهان داریم که جزو تیم‌های بالای جدول است سایر بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد. استیلی به بازیکنان گفت که هر بازی برای ما یک فینال است و این بازی به باور من فینال فینال‌هاست به جهت اینکه برای هر دو تیم سرنوشت‌ساز است.

وی اضافه کرد: مسجدسلیمانی‌ها شرایط خاص خودشان را دارند و ما هم به دلیل جوانی و نداشتن مدافعان مرکزی شرایط ویژه‌ای داریم و مجبوریم از مهاجمان تیم و مدافعان کناری تیم را به عنوان دفاع مرکزی استفاده کنیم. فکر می‌کنم زمانش است که 3 امتیاز را برای خودمان کنیم. نوع فوتبالی که راه‌آهن ارائه می‌دهد فوتبال زیبایی است چرا که فلسفه استیلی، من و مربیان راه‌آهن فوتبال تهاجمی است و ما اصلا به دفاع فکر نمی‌کنیم. 

لطیفی اظهار داشت: محروم نداریم اما تا دلتان بخواهد مصدوم داریم که همگی‌شان در خط دفاع هستند. ما مجبوریم از یک عنصر دیگر، یا عنصر تهاجمی، یا دفاعی و کناری در خط دفاعی استفاده کنیم. ابراهیم کریمی، شیث رضایی، حامد نور‌محمدی و سیداحمد موسوی است 4 مدافع ما هستند که آسیب دیده‌اند. به دنبال این هستیم که یک دفاع خارجی را به جمع‌مان اضافه کنیم.

مربی راه‌آهن گفت: بازی قبل مقابل پرسپولیس، روی مدافع خارجی به نام ادواردو که جذب کرده بودیم برنامه‌ریزی کرده بودیم  اما اکنون که او را به دلیل پزشکی از دست دادیم برای ما مشکل به وجود آمده است.

 

2051

نظرات کاربران