لطیفی: با اتومبیل شخصی و آژانس به محل بازی آمدیم و تیم به هم ریخت

لطیفی: با اتومبیل شخصی و آژانس به محل بازی آمدیم و تیم به هم ریخت

3693
18:20
16 بهمن 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم راه‌آهن تهران گفت: بازیکنان من با ماشین شخصی و آژانس به تختی آمدند و همین موضوع تیم ما را به هم ریخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم راه‌آهن تهران گفت: بازیکنان من با ماشین شخصی و آژانس به تختی آمدند و همین موضوع تیم ما را به هم ریخت.

به گزارش وبسایت نود ، علی لطیفی پس از شکست 3 بر صفر مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی از مسائل را نمی‌توانم بگویم اما اینکه بازیکنان من امروز با وسیله شخصی و آژانس به محل برگزاری مسابقه بیایند موضوعی نیست که بتوانم به راحتی از کنار آن بگذرم. بازیکنان راه‌آهن هم‌قسم شده‌اند که به هر ترتیبی شده این تیم را در لیگ نگه دارند و مطمئن باشید هر کسی به هر ترتیبی بخواهد در کار این تیم بگذارد نمی‌تواند ما را از هدف‌مان دور کند.

وی ادامه داد: کمبودها بسیار است و به شخصه اصلا دنبال بهانه‌گیری نیستم. همان طور که دیدید هفته گذشته هیچ اعتراضی به هوای بد اهواز نداشتم اما اینکه با اتوبوس برای آمدن بازیکنانم به تختی هماهنگ نشود، موضوعی نیست که بخواهم به راحتی از آن بگذرم. بازیکنان من با ماشین شخصی و آژانس به تختی آمدند و همین موضوع تیم ما را به هم ریخت.

سرمربی راه‌آهن تصریح کرد: از ابتدا هم گفتم که لااقل 4 هفته فرصت نیاز است تا مشکلات تیم مرتفع شود. فرگوسن و مورینیو را هم بیاورید، حداقل 4 هفته زمان می‌خواهند. البته من به بازیکنانم گفتم که دیگر اجازه شکست به راه‌آهن داده نمی‌شود.دیگر به هیچ عنوان نباید ببازیم زیرا سقوط می‌کنیم.

لطیفی عنوان کرد: واقعا بازیکنان من 90 دقیقه‌ای نبودند و در دقیقه 60 باید 6 تعویض می‌کردم. 3 تا از بازیکنان اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم اما همین که در مقابل ذوب‌آهن این‌گونه بازی کردیم به عقیده من عملکرد خوبی است. دوست من یحیی گل‌محمدی وقتی گل دوم را به ما زدند با اینکه انسانی درونگراست به نحوی شادی کرد که قابل توجه بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم فوتبالی که ما امروز بازی کردیم ضبط شده باشد. حق ما قبول 3 گل نبود. اگر بگویم خوب بازی کردیم، قطعا می‌گویید لطیفی قاطی کرده است اما انصافا در نیمه دوم صاحب موقعیت شدیم و فکر می‌کنم از معدود تیم‌هایی بودیم که توانستیم ذوب‌آهن را اذیت کنیم.

 

کد/2020

نظرات کاربران
مهدی
به به آقای اعتماد به نفس! حالا خوبه بهونه نمیاره. ببین اگه میخواست بهونه گیری کنه به چه چیزایی اشاره میکرد! داداش من، همون طورکه هر گردی گردو نمیشه. هر مربی جوونی هم گلمحمدی و منصوریان نمیشه. شما هم داری راه حاجی میثاقیان رو میری. مطمئنی نمیخوای خودت رو از برج میلاد پرت کنی پایین؟ اینم گزینه خوبیه ها واسه سوژه خبری شدن!
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷:۱۱
پاسخ
0
0
حمید
نسخه کامل حرفهای لطیفی تو کنفرانس بعد از بازی رو بخونین، متوجه میشین به قول علی کریمی دوزار از مربی گری سر درنمیاره. گل محمدی میگه یک فرصت هم راه آهن نداشت بعد لطیفی میگه فکر نکنم تا حالا هیچ تیمی اینقدر ذوب آهن را تحت فشار گذاشته باشه! راه آهن قطعا آخر میشه آخر فصل با این کادر فنی. من موندم استیلی بر چه اساسی علی لطیفی و رحمان رضایی را آورد تو تیم!؟ آخه چی از مربی گری میدونن؟ آقای استیلی خود شما که هر جا میری رکورد بیشترین باخت تاریخ اون باشگاه رو رقم میزنی بهتر نیست این کار رو که هیچ تخصصی توش نداری بذاری کنار؟ یا مثل بعضی ها که از بس تیم بردن دسته یک و دیگه کسی بهشون تیم نمیده، رفتن شدن کارشناس(!) فوتبال و میان از کیروش ایراد فنی میگیرن، شما هم برو بشو کارشناس فوتبال یا مثل یه عده دیگه بشو سرپرست و اینقدر تیم ها رو بیچاره نکن.
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۱۵:۲۵
پاسخ
1
5
arman
اگه ملوان بره دسته1 قیمتش بیش از4میلیارد نیست پس چرا8میلیارد نفروختن؟هدف از فرستادن این تیم به دسته پایین چیه؟؟؟؟
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۱۴:۱۷
پاسخ
0
4
اکبر
واقعا مسخره کردن خودشون رو با این تیم داریشون. اینطوری انتظار داریم فوتبالمون پیشرفت هم بکنه؟
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۱۴:۳۷
پاسخ
0
8
مسعود
بازهم ی تیم قدیمی و ریشه دار نابود شد
۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۴:۵۵
پاسخ
0
17
jalal
آقای لطیفی میدان اعدام یادت نره
۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۴۱:۵۲
پاسخ
0
17