لطیفی: عاشق دایی هستم، شکست دادن او در جام حذفی وحشتناک سخت است

لطیفی: عاشق دایی هستم، شکست دادن او در جام حذفی وحشتناک سخت است

3774
21:49
17 شهریور 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز اعتقاد دارد که شکست دادن علی دایی در جام حذفی خیلی سخت‌ است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز اعتقاد دارد که شکست دادن علی دایی در جام حذفی خیلی سخت‌ است.

به گزارش وبسایت نود، علی لطیفی پس از پیروزی 2 بر یک اکسین البرز مقابل سایپا در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: من ابتدا به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم. از بچه‌هایم هم تشکر می‌کنم. دم همه آنها گرم. ما می‌دانستیم که می‌توانیم سایپا را شکست بدهیم.

وی افزود:‌ سایپا با حضور علی دایی تیم خوبی را ساخته است. خودم به‌شخصه عاشق علی دایی هستم، اما مجبور بودیم با آنها بجنگیم و خدا را شکر توانستیم یک عیدی خوب به هوادران‌مان بدهیم. خودمان هم از خدا عیدی گرفتیم. شکست دادن علی دایی در جام حذفی وحشتناک سخت است. بچه‌های من کار بزرگ‌تر از این هم خواهند کرد. تاکتیک‌پذیرترین، باگذشت‌ترین، بهترین و با معرفت‌ترین بازیکنان ایران، بازیکنان من هستند. آنها بدون اینکه صحبت از پول کنند، با غیرت و شرف‌شان بازی کردند.

سرمربی تیم اکسین البرز به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخت و خاطرنشان کرد: ما تا هر جایی که بتوانیم،‌ پیش می‌رویم. قبل از بازی هم گفتم که این، یک فینال برای ماست. اولویت ما جام حذفی نیست، اولویت ما لیگ برتر است. ان‌شاءالله عید سال بعد، همین موقع در لیگ برتر هستیم و در مورد حضورمان در لیگ برتر صحبت می‌کنیم.

لطیفی با اشاره به درگیری که بین او و مربی تیم سایپا به وجود آمد، خاطرنشان کرد: آن صحنه اصلاً پنالتی نبود. من حتی از یکی دو نفر از بازیکنان هم پرسیدم که گفتند پنالتی نبود.

 

2020

نظرات کاربران
نوید
دمش گرم...استقلالیا هر جا باشن تنشون سلامت...
۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰:۳۲
پاسخ
0
0
h.amiri
چرا؟ چون قاتل ششدقلالیاست؟!!!
۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۶:۱۷
پاسخ
16
26
علی
بهتر که تیم دایی حذف شد
۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۲:۴۱
پاسخ
42
31
آث میلان...
پماد بدم بهت خخخخ
۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۴:۵۰
16
21