لغو اعزام بانوان فوتسالیست به جام جهانی؟

لغو اعزام بانوان فوتسالیست به جام جهانی؟

3464
18:19
13 آبان 1394
رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل با اعلام این که به احتمال فراوان اعزام تیم ‌ملی فوتسال به جا‌م جها‌نی لغو می‌شود، گفت: قطعا این فرصت خوبی بود که ما آن را از دست دادیم و حیف شد که این فرصت از دست رفت، اما من هم حیف هستم!

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل با اعلام این که به احتمال فراوان اعزام تیم ‌ملی فوتسال به جا‌م جها‌نی لغو می‌شود، گفت: قطعا این فرصت خوبی بود که ما آن را از دست دادیم و حیف شد که این فرصت از دست رفت، اما من هم حیف هستم!

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، در حالی که قر‌عه‌کشی مسابقات جا‌م جها‌نی فوتسال برگزار شده و تیم ‌ملی بانوان ایران حریفان خود را شناخته است اما رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل اعلام کرد که به احتمال فراوان تیم ‌ملی به این ر‌قا‌بت‌ها اعزام نمی‌شود.

 مشکلات مربوط به گرفتن ویزای گواتمالا دلیل اصلی این موضوع اعلام شده است. علی کفاشیان در این باره گفت: من هنوز هم منتظر ویزا هستیم اما گرفتن ویزای گواتمالا کار سختی است و با توجه به زمان باقی‌ مانده تا آغاز ر‌قا‌بت‌ها باید بگویم که به احتمال فراوان این اعزام لغو خواهد شد.

 او در ادامه افزود: ما تلاش کردیم که ابتدا ویزای فرودگاهی بگیریم تا تیم راحت‌تر به این ر‌قا‌بت‌ها برود، اما این اتفاق تا الان رخ نداده است. قرار بود به مکزیک برویم و از آنجا ویزا بگیریم، اما با توجه به این که گواتمالا اعلام کرده است که هزینه این سفر را نمی‌دهد بر همین اساس این موضوع نیز لغو شده است. برای گرفتن ترانزیت آلمان نیز شرایط کافی وجود ندارد و بر همین اساس می‌گویند که به احتمال فراوان تیم ‌ملی فوتسال بانوان به این مسابقات اعزام نمی‌شود.

 رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در پاسخ به این سوال که آیا از دست دادن این اعزام به ضرر تیم ‌ملی نیست و حیف نیست که این موقعیت از دست برود؟ گفت: بله. حیف است که ما این فرصت را از دست بدهیم، اما من هم حیف هستم!

 

 

2051

نظرات کاربران
زهره
ای خداااا....از دست شما مسولین..جامعه ورزشی بانوان تا کی باید چوب اهمال کاری های شما رو بخوره.اگه تیم ملی اقایون بود با قایق تفریحی میفرستادینشون تا یه وقت خدای نکرده اذیت نشن
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۳۹:۴۷
پاسخ
0
16
آرش
یعنی چی که تو حیفی؟ آخه یکی اینو حالی کنه بره به زندگیش برسه دست از سر این فدراسیون برداره. بابا تو حیف نیستی ما حیفیم که باید تو رو تحملت کنیم این بچه ها اینقد جون کندن مقام اوردن بعد به همین راحتی جام جهانی نفرستادینشون؟؟ شما دیگه کی هستین بخدا
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۲۸:۴۷
پاسخ
0
23
تورج نبی زاده
بی لیاقتها....
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۷:۳۲
پاسخ
0
17