لغو تمرینات نساجی به دلیل مشکلات مالی/ مهاجری همچنان در C.C.U

لغو تمرینات نساجی به دلیل مشکلات مالی/ مهاجری همچنان در C.C.U

3578
13:00
23 آبان 1398
تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران به دلیل مشکلات مالی موجود در این باشگاه لغو شده و در حال حاضر مدیران باشگاه به دنبال حل این مشکل هستند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران که از ابتدای فصل با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند، از امروز (پنجشنبه) لغو شد.

علاوه بر اینکه پرداختی به بازیکنان و کادرفنی از سوی یکی از مالکان باشگاه عملی نمی‌شود، این باشگاه اکنون با مشکل نبود تنخواه نیز مواجه شده است. این مشکل به برگزاری تمرینات این تیم نیز آسیب رسانده و نساجی را وارد شرایط بحرانی کرده است.

از طرفی رضا مهاجری، سرمربی نساجی هم از روز سه‌شنبه به دلیل فشار و استرس بالا، در C.C.U بستری شده است. هرچند شرایط مهاجری نگران کننده نیست، اما او همچنان تحت نظر است.

مدیران باشگاه نیز در حال پیگیری مشکلات و امیدوارند تا ابتدای هفته آینده تکلیف مشخص شود.

2051

نظرات کاربران
پرسپولیس ارسنال عشق
شانستقلال
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۰۰
پاسخ
24
10
......
فردا خبر میاد نساجی منحل شد اصلن هم عجیب نیست هر فصل فقط این اتفاقات تو بازی نساجی با استقلال میفته اینکه مالک های نساجی از بچگی عاشق استقلال بودن هم بی تاثیر نیست
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷:۴۹
پاسخ
31
11
امین
به عنوان یه استقلالی آرزوس بهبودی و سلامتی دارم برای آقای مهاجری
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۵۳
پاسخ
3
31
شهر خسته
باز بازی با استقلال شد و بازی های مالک استقلالی شروع شد، پارسال که شب بازی با استقلال از تیم داری انصراف داد ، این فصل هم که اینطوری.
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵:۱۵
پاسخ
59
23
حسام
پارسال که تو قایمشهر مساوی گرفتند ازمون.فقط الکی تهمت بزنید
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۵۲
6
22
یک کاتالان استقلالی
چه بد! سرمربی که بیمارستانه تمرینشونم که قطعه با استقلال هم بازی دارن. احتمالا نتیجه دو رقمی میشه
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱:۳۸
پاسخ
20
44
حسام
به این حرفا نیست فوتبال.ما هم قبل بازی با تراکتور سه روز تمرین نداشتیم!..نساجی تیم خوبیه.فصل قبل هم یه تساوی داشتیم و یه برد نزدیک.در ضمن همین نفت ابادان که با اختلاف زیاد بردیم تیم بسیار خوبیه.بازیکنای خوب مربی خوب...فوتبال دیگه یه روز روزشون نیست.الان من سیتی سه تا از لیورپول خورد یعنی خیلی تباه؟! همینه فوتبال..اتفاقا جذابیتش هم همینه
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷:۲۲
5
14
نیما تاجی
اگر واقعا اس اسی هستی از سرمربیت یاد بگیر که بعد بردن تراکتور گفت: کار برای انجام زیاد داریم و دلیلی نداره که بخوام هیجان زده باشم. در مورد شیخ هم گفت باید تک به تک رو گل میکرد. این یعنی غرور ممنوع
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹:۴۷
4
43
ایکر مقدس
بعنوان هوادار شهرخودرو برای مربی سابق پدیده ارزوی سلامتی داریم
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۳۴
پاسخ
1
50