لمپارد اولین و تنها گزینه چلسی برای جانشینی ساری

لمپارد اولین و تنها گزینه چلسی برای جانشینی ساری

3364
22:05
22 خرداد 1398
ساری طی روزهای آینده راهی یوونتوس می شود.

به گزارش وبسایت نود، به نظر می رسد لمپارد سرمربی فصل بعد چلسی خواهد بود.

رسانه های معتبر بریتانیا، فرانک لمپارد را تنها گزینه جدی چلسی برای جانشینی ساری می دانند. انتظار می رود طی روزهای آینده انتقال ساری به یوونتوس نهایی شود. فعلاً دو باشگاه چلسی و یوونتوس بر سر غرامت بابت فسخ قرارداد در حال مذاکره هستند و به نظر می رسد طی 48 ساعت آینده پیشرفت های مهمی در راه باشد.

اما بعد از جدایی ساری، موضوع انتخاب سرمربی بعدی مورد بحث است. در حال حاضر لمپارد تنها گزینه جدی چلسی برای نیمکت استمفوردبریج است. هرچند که چلسی ترجیح می داد لمپارد یک فصل دیگر هم در دربی کانتی می ماند و سپس با کسب تجربه، به چلسی ملحق می شود ولی باشگاه لندنی با کمبود گزینه مواجه شده است.

تن هاگ مربی موفق آژاکس تمایل به ماندن در این تیم دارد و بعید است هلند را در این تابستان ترک کند. آلگری تیمی را انتخاب نکرده ولی تردیدهایی در نزد چلسی وجود دارد تا برای سومین بار متوالی یک مربی ایتالیایی را استخدام کنند، در عین حال انتظار می رود آلگری یک فصل را استراحت کند.

ساوتگیت نیز اطمینان خاطر دارد که دستیارش هالند، (هالند خود سابقه دستیاری در چلسی را دارد) تیم ملی انگلیس را به مقصد چلسی ترک نخواهد کرد و حداقل تا یورو 2020 در کنار تیم خواهد بود. گراسیا مربی موفق واتفورد نیز مایل است در واتفورد فعالیتش را فعلاً ادامه دهد.

در چنین شرایطی شاید تنها گزینه های قابل بحث برای رقابت با لمپارد برای نشستن روی نیمکت چلسی، نونو و لوران بلان باشند که هنوز مشخص نیست چلسی چقدر به استخدام این دو مربی علاقه مند است. اگرچه چلسی نگران کم تجربگی لمپارد است، ولی بسیاری از هواداران چلسی از همین حالا خواهان حضور بازیکن سابق شان روی نیمکت استمفوردبریج شده‌اند و امیدوارند او به چلسی بازگردد.

1878

نظرات کاربران
Manam
لمپارد عشقه بهترین انتخاب برای چلسی ، امیدوارم یروزم جرارد سرمربی لیورپول بشه ، بعد بازی لیورپول ، چلسی دیدن داره ها دیدددددننننننن
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۰:۰۹
پاسخ
0
13
امین
نماد چلسی برای نجات چلسی...چه تیم با شخصیتی بشه این تیم
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۴:۵۹
پاسخ
0
8
Ali Reza
امیدوارم ژاوی سرمربی بارسا بشه، بنظرم لمپارد هم میتونه موفق بشه در چلسی درسته ریسک هست ولی میتونه موفقیّت آمیز باشه.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۳:۱۳
پاسخ
0
9
حسنعلی اکبری
عاااااااشقتم فرانکی ، تو رو خدا بیا یه تیمی بساز که مثل دوره خودت همه بازیکن ها از جون دل مایه بزارن دقیقا کاری که تو دربی کانتی کردی
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۵۶
پاسخ
1
7
یک قدم جلو
محمدی بخاطر لمپارد میخواست بره سلتیک. ینی الان میره چلسی
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲:۳۷
پاسخ
15
12
ARYOBARZAN
لمپارد جوان و باهوش
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۰۱
1
7
محمد بالوتلی
مجید دلبندم اون استیون جرارده که برای گلاسکو میخواست .لمپارد مربی دربی کانتی هستش.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۴۷
0
7
عشقممم نیمار
چلسی فک کنم با توجه ب محرومیتش و‌رفتن هازارد ...باید برای کسب سهمیه لیگ اروپا بحنگه :-) در ضمن اگ‌ ساری سرمربی یوونتوس نشد..گرینه اصلی گواردیولاست و‌ بس و اگ‌هم ساری سرمربی یوونتوس شد ..رونالدو‌ دیگ باید با جام خدافظی کنه :-)
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۴۷
پاسخ
25
8
امیر آبی دل
اگر نونو سرمربی بشه چلسی دوم میشه سال بعد....
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۳:۴۸
4
7