لمپارد: حق چلسی چنین شکستی نبود

لمپارد: حق چلسی چنین شکستی نبود

2847
23:34
20 مرداد 1398
سرمربی چلسی اعتقاد دارد تیمش شایسته شکست سنگین نبوده است.

به گزارش وبسایت نود، فرانک لمپارد پس از شکست ۴-۰ چلسی مقابل منچستریونایتد در نخستین بازی رسمی که روی نیمکت آبی ها نشست عنوان کرد که شاگردانش شایسته چنین نتیجه ای نبودند. 

لمپارد به اسکای اسپورت گفت:«اگر بازی را می دیدید متوجه می شدید که حق ما چنین شکستی نبود. هر ۴ گل روی اشتباهات ما بثمر رسید. نیمه اول در کنترل ما بود اما اشتباهات زیادی کردیم. باید در نیمه اول پیروز می شدیم. کار یونایتد پس از ردن گل دوم آسان تر شد و توانستند روی ضد حملات به ما ضربه بزنند. باید از این بازی درس بگیریم. نباید در چنین سطحی از این اشتباهات بکنیم.م

۲۰۳۱

نظرات کاربران
یداله
رفتن بازیکنان با تجربه خط دفاعی از جمله داوید لوئیز و گری کیهیل و رفتن هازارد که قدرت تهاجمی تیم چلسی بودو همچنین محرومیت از نقل و انتقالات و تعویض بارکلی که ستاره زمین تو نیمه اول بود باعث این شکست سنگین شد
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۴۰
پاسخ
0
5
مرتضی استقلالی
عابرومونو بردی الان میگی حقش نبود
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸:۱۱
پاسخ
14
27
حسام
نه!حقتون اینجوری باهتن نبود..ولی اشتباه و البته بی تجربگی از طرف خودت و بازیکناتون کاملا مشهود بود و بدشانسی هم مزید علت شده بود.یه نفر با تجربه مثل گاس هیدینگ بعنوان مدیر فنی بیارن کنار لمپارد.و گرنه مخصوصا تو بازیهای بزرگ دچار مشکلات عدیده ای خواهند شد و کار خیلی براشون سخت خواهد شد!
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۲۴
پاسخ
1
33
Aryobarzan
هیچکس نمیدونه چرا کونته اخراج شد و چرا اینا که صبر و تحمل ندارن لمپاردو انتخاب کردن؟لمپارد خیلی کم تجربه هست من نمیدونم عرض دادن به بازی تو محوطه جریمه یعنی چه هفت متر درواز را ول میکنن پاس تو عرض میدن!
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۰۲
پاسخ
1
37
Mohsen
آره حق چلسی باخت نبود عادلانه ترین نتیجه مساوی بود ولی باید قبول کرد که لمپارد تو ترکیب اولش و تعویض هاش اشتباه کرد بازیکنا خیلی بهتری رو نیمکت بودن معلوم نیست هدف لمپارد از نیمکت نشینی کانته،ویلیان،آلنسو چی بود؟
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۴:۳۴
پاسخ
5
39
کریستوفر نولان
نباید هدایت همچین تیم پرطرفداری رو قبول میکرد خودشو سوزوند این تیم جمع نمیشه
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲:۳۱
پاسخ
3
37