لمپارد: خیلی زود است که منچسترسیتی را در میان بهترین تیم های تاریخ انگلستان قرار دهیم

لمپارد: خیلی زود است که منچسترسیتی را در میان بهترین تیم های تاریخ انگلستان قرار دهیم

2548
19:25
18 آبان 1396
لمپارد معتقد است که به حساب آوردن سیتی در میان قدرت های تاریخ لیگ برتر انگلیس کار اشتباهی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - فرانک لمپارد ستاره سابق چلسی معتقد است که سیتی در صورت حفظ و تقویت ترکیب کنونی خود، در آینده ای نه چندان دور در میان بهترین تیم های تاریخ انگلستان قرار می گیرد. 

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی شروع طوفانی در این فصل لیگ برتر داشته است. آن ها موفق شده اند که از یازده بازی آخر خود، ده برد و یک مساوی کسب کنند. 

به نقل از fourfourtwo، گل زده های شاگردان پپ پانزده تا بیشتر از منچستریونایتد است و طرفداران سیتی امیدوارند که امسال به همراه گواردیولا قهرمان این لیگ شوند. اما فرانک لمپارد که مقطعی را به صورت قرضی در این تیم حضور داشت معتقد است، سیتی در صورت حفظ روند خوب خودش در طول فصل به دستاورد بزرگی رسیده است و می توان نامش را در میان بزرگان لیگ برتر قرار داد. او طی مصاحبه ای در این باره گفت:

فکر می کنم بسیار زود است که چنین حرفی بزنیم. اگر آن ها در طول فصل نیز همینطور بازی کنند، قطعا می توانند در کنار بزرگان انگلیس قرار بگیرند. آن ها ده برد و یک تساوی کسب کرده اند. اگر همینطور ادامه دهند، فوق العاده است. هنوز بازی های زیادی باقی مانده است. فکر می کنم که تیم های بزرگ دیگری به غیر منچستریونایتد دوران فرگوسن و یا چلسی زیر نظر مورینیو وجود دارند. سیتی باید به اندازه ای که خوب بازی می کند، محتاط باشد.

منچستر سیتی بعد از بازی های ملی به مصاف لستر سیتی خواهد رفت. 

 

4416

نظرات کاربران
محمدرضا
منچستر سیتی جز بهترین های تاریخ انگلیس! قبل سال2008کجا بودید؟ لیورپول و منچستر یونایتد و چلسی و تاتنهام و اورتون مگه از بین رفتن؟
۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵:۳۶
پاسخ
8
13
F.lampard
تو هرچی بگی درسته فرانک لمپارد جونم...
۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۵:۱۱
پاسخ
7
11