لمپارد: چلسی قهرمان لیگ برتر خواهد شد

لمپارد: چلسی قهرمان لیگ برتر خواهد شد

2055
01:16
01 دی 1395
اسطوره باشگاه چلسی اعتقاد دارد این تیم قدرت غالب لیگ برتر انگلیس است و در این فصل به قهرمانی خواهد رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره باشگاه چلسی اعتقاد دارد این تیم قدرت غالب لیگ برتر انگلیس است و در این فصل به قهرمانی خواهد رسید.

به گزارش وبسایت نود، فرانک لمپارد ضمن تمجید از عملکرد آنتونیو کونته و شاگردانش که پس از کسب 11 پیروزی متوالی با 6 امتیاز اختلاف در صدر لیگ قرار گرفتند عنوان کرده دیگر تیم ها توانایی جبران فاصله را ندارند و آبی های لندن به قهرمانی خواهند رسید.

لمپارد به Sky Sports گفته:

به عوان طرفدار چلسی واقعا دیدن درخشش آن ها خوشایند است. باید به همه اعضای باشگاه اعتبار داد. مربی پس از شکست مقابل آرسنال سیستم را تغییر داد و از آن به بعد شرایط به کل تغییر کرد. در آن برهه هیچ کس روی چلسی برای قهرمانی حساب نمی کرد اما حالا قدرت غالب برتر لیگ هستند. فکر نمی کنم تیمی آنقدر با ثبات باشد که بتواند فاصله اش با چلسی را جبران کند بنابراین بنظرم چلسی قهرمان می شود.

منچستر سیتی وضعیت خوبی دارد. تیم های با کیفیت زیادی در لیگ هستند. لیورپول خیلی خوب بازی می کند و آرسنال هم جزو تیم های مدعی است. این سه تیم با چلسی رقابت می کنند اما این تیم قهرمان خواهد شد مگر آنکه بازیکنان تاپ آن ها مثل کاستا و هازارد دچار محرومیت و یا مصدومیت شوند. کاستا آماده ترین بازیکن لیگ است. من بازی او مقابل وست بروم را دیدم. کاستا در این بازی تفاوت را بین دو تیم رقم زد.

کاستا واقعا آماده است و به عنوان مهاجم همه چیز دارد. قدرت تمام کنندگی، قدرت بدنی و اراده بالایی دارد و واقعا از تماشای بازی او لذت می برم. همکاری او و هازارد در زمین واقعا خاص است.

2031

نظرات کاربران
amin
لمپارد که توی مصاحبه با لینه کر گفته بود من سیتی قهرمان میشه!
۰۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹:۰۰
پاسخ
11
2
F.lampard
ایشالا ک قهرمانیم اسطوره...
۰۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹:۲۰
1
3