لواندوفسکی هم چنان امیدوار به انتقال به مادرید؛ لوی پیشنهاد مذاکره با 3 باشگاه را رد کرد

لواندوفسکی هم چنان امیدوار به انتقال به مادرید؛ لوی پیشنهاد مذاکره با 3 باشگاه را رد کرد

5936
15:56
17 خرداد 1397
روبرت لواندوفسکی، مهاجم سرشناس و گلزن بایرن مونیخ هم چنان سوژه داغی برای رسانه ها و شایعات نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا محسوب می شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - روبرت لواندوفسکی، مهاجم سرشناس و گلزن بایرن مونیخ هم چنان سوژه داغی برای رسانه ها و شایعات نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا محسوب می شود.

به گزارش وبسایت نود، چندی پیش روبرت لواندوفسکی با عوض کردن ایجنت و مدیر برنامه های خود و استخدام پینی زهیوی به عنوان وکیل خود، بر شایعات علاقه خود به پیوستن به رئال مادرید دامن زد. اما علاوه بر تاکید های فراوان باشگاه بایرن مونیخ بر ماندن این مهاجم گلزن تا پایان قراردادش در سال 2021 در آلمان، از اسپانیا هم خبر رسید که رئال مادرید دیگر به جذب این بازیکن علاقه ای ندارد.

اما پس از گذشت چند هفته از این اخبار، اسپورت اسپانیا طی گزارشی مدعی شد که روبرت لواندوفسکی در هفته های گذشته پیشنهاد مذاکره با تیم های چلسی، منچستریونایتد و پاریسن ژرمن را رد کرده است و دلیل این کار این است که او هم چنان به پیشنهاد و انتقال به رئال مادرید امیدوار است. این رسانه ادعا می کند که در واقع لواندوفسکی تنها برای پیوستن به رئال مادرید حاضر به ترک مونیخ خواهد شد.

بیلد آلمان هم امروز اعلام کرده بود که بایرن مونیخ تنها در صورت دریافت پیشنهادی 200 میلیون یورویی حاضر به فروش مهاجم گلزن خود خواهد شد!

1721

نظرات کاربران
Omid622
منچستر اینو میخواد چکار این با این همه مهاجم که منچستر داره چرا بازم میخواد مهاجم بگیره
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۷:۵۹
پاسخ
2
9
یه کسی
دویست میلیون واسه بازیکن سی ساله نمیده کسی. این تهش سه چار سال دیگه بازی کنه. اینجور یلزیکنا از اول تو لیگای یک طرفه بودن،وقتی میان لیگای جدید یکسال کامل افت میکنن،مثلن لوا اگر بره لیگ جزیره اکلی الکی قهرمانی دست نمیاره یا اگه بره لالیگا تو دوقطبی بارسا رئال بازم ممکنه کم بیاره و قطعا به آسونی بوندسلیگا نیست. ببا این تتفاسیر بازیکنی که سه سال بخواد کار کنه،دویست میلیون یورو واسش خیلی زیاد. همین رئال مادرید من یادمه آسنسیو رو چهار میلیون خریده بود.
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۶:۳۴
پاسخ
1
13
فقط لیگ جزیره
همون بهتر که توی لیگ درجه ۲ آلمان بمونی،خیلی تازه باید منت بکشی تا بیای لیگ جزیره،لیاقتت همون مونیخ لیگا هستش
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۳۸
پاسخ
38
28
یوپ هاینکس
ببین آلمان به هیچ وجه لیگ درجه دویی نیست و اتفاقا لیگ خوبیه منتها بایرن انقدر خوبه که تک قطبی اش کرده وگرنه اگر اینجوری باشه که سری آ هم باید بشه یبنام یوونتوس درسته لیگ جزیره لیگ خوبیه و از همه بهتره ولی نباید به بوندس لیگا توهین کنی
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳:۵۱
3
16
رحیم
بازیکن خوبیه خودشم دوس داره بیاد رئال ولی حیف قیمتش یه خورده بالاست
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۳۶
پاسخ
4
44