لوبانف:‌ پرسپولیس یکی از شانس‌های فینالیست شدن در آسیا است

لوبانف:‌ پرسپولیس یکی از شانس‌های فینالیست شدن در آسیا است

7851
09:55
25 اسفند 1397
دروازه‌بان ازبکستانی و سابق تیم پرسپولیس گفت: فکر نمی‌کنم پرسپولیس مشکل زیادی برای صعود از گروهش در آسیا داشته باشد و به نظرم آنها شانس این را دارند که باز هم در آسیا فینالیست شوند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، الکساندر لوبانف دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت خودش، پیگیری بازی‌های پرسپولیس از سوی او و مسائل دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

* از وضعیت خودت و اینکه این روزها در فوتبال ازبکستان چه می‌کنی صحبت کن.

من جدیداً باشگاهم را تغییر دادم و مطمئن هستم این فصل برای من بهتر از فصل‌های قبل خواهد بود. در باشگاه جدیدم وضعیت خوبی دارم هر چند که دو ماه قبل یک عمل جراحی انجام دادم،‌ اما وضعیتم خیلی بهتر از قبل شده است. در بازی اول بازی نکردم، اما فکر می‌کنم در بازی‌های بعدی بتوانم به تیمم کمک کنم چرا که شرایط خوبی دارم و به طور کلی وضعیت برای من خوب است.

*با اینکه از پرسپولیس جدا شدی اما هنوز هم بازی‌های این تیم را پیگیری می‌کنی؟

بله، تا جایی که بتوانم بازی‌های پرسپولیس را می‌بینم و حتی پیگیر بازی‌های این تیم در لیست قهرمانان آسیا هم هستم. من بازی پرسپولیس مقابل پاختاکور ازبکستان را دیدم و فکر می‌کنم بازی پرسپولیس می‌توانست بهتر از این هم باشد و به نظرم بازی پرسپولیس مقابل پاختاکور بهترین نمایش بازیکنان پرسپولیس نبود و به نظر من آنها می‌توانند بهتر از این هم باشند، اما به هر حال فوتبال همین است و یک روز شما عالی هستید و یک روز هم نه.بازی یک ـ یک شد اما روند بازی به گونه‌ای بود که به نظرم پرسپولیس مشکلاتی دارد و اگر نظر من را بخواهید باید بگویم که پرسپولیس می‌تواند تغییراتی در سیستم و ترکیب خود داشته باشد به طوریکه اگر چند بازیکن جابه‌جا شوند، این تیم می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد. باز هم می‌گویم که پرسپولیس می‌تواند بهتر از این باشد.

*چرا فکر می‌کنی پرسپولیس عملکرد خیلی خوبی در بازی پاختاکور و حتی السد قطر نداشت؟

به هر حال تازه ابتدای راه پرسپولیس است و شاید به خاطر همین که این تیم بعد از یک فصل سخت وارد لیگ قهرمانان آسیا شده به همین دلیل آن شرایط خوب همیشگی را نداشتند اما باز هم می‌گویم که پرسپولیس شرایط بهتر شدن را دارد هر چند که در این دو بازی در آسیا وضعیت به گونه‌ای بود که نمی‌توانم بگویم پرسپولیس تیم کاملی بوده باشد.

*با این شرایط فکر می‌کنی پرسپولیس می‌تواند از این گروه در آسیا صعود کند؟

بله، پرسپولیس شانس صعود دارد و به نظرم مشکل زیادی نخواهد داشت شاید کار سخت باشد، اما پرسپولیس این توانایی را دارد که از گروهش صعود کند و به نظر من مشکل زیادی پیش‌روی این تیم نیست.

*پرسپولیس در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا به فینال رفت و نایب قهرمان شد به نظر تو چقدر این تیم باز هم شانس تکرار این موفقیت را دارد؟

من قدرت پرسپولیس را می‌شناسم و به نظر من باز هم آنها می‌توانند به فینال آسیا بروند وضعیت پرسپولیس به گونه‌ای است این تیم باز هم شانس فینالیست شدن دارد به شرطی که همه بازی‌ها را جدی بگیرند در این شرایط مطمئناً‌ این شانس را خواهند داشت که باز هم به فینال آسیا صعود کنند و حتی قهرمان شوند.

*به عنوان دروازه‌بان سابق پرسپولیس وضعیت علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم را چطور می‌بینی و نظرت درباره او چیست؟

من با او کار کردم و می‌دانم که دروازه‌بان خیلی خوبی است اما اگر نظر من را بخواهیم باید بگویم که بیرانوند نیاز به استراحت و تعطیلات بیشتری دارد چرا که او در مسابقات متعدد تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس حضور داشته و به نظرم سرمربی تیم می‌تواند به او یکی دو بازی استراحت بدهد تا خستگی را از تن بیرون کند. شاید بیرانوند بتواند در لیگ ایران بیشتر استراحت کند و در بازی‌های بین‌المللی بیشتر به میدان بیاید و کمتر خسته شود چرا که با شناختی که از او دارم می‌دانم که او با استراحت بیشتر می‌تواند با قدرت و روحیه بیشتری درون دروازه پرسپولیس و تیم ملی ایران باشد.

2051

نظرات کاربران
Mavi
خخخخ با یه امتیاز از دو بازی!؟؟؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۲۶
پاسخ
9
1
Erfan
اینکه دوستان میگن شانس صعود استقلال 10 درصده کاملا اشتباس به نظر من 100 درصد شانس صعود نکردن و دارن
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷:۵۰
پاسخ
0
5
hadi
بذارین اول ازگروهش بره بالابعدببینیم که چی پیش میاد
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲:۰۳
پاسخ
26
5
استقلالی
خدا زیاد کنه شماها رو. فرمایشاتت مفرح ذات بود:)))
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱:۲۸
پاسخ
89
20
ما که خونمون آبیه شما چه طور؟
اره اره شک نکن ! نه استقلال نه پرسپولیس از گروهشونم بالا نمیان امسال . زور که نیست ! زور باشگاه هامون به تیم های عربی نمیرسه . چه برسه به تیم های شرق اسیا
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۱۰
پاسخ
67
28
سید محمود
والا زورمون به تیمای عربی می رسه به سازمان لیگ خودمون نمی‌رسه.شده دشمن تیمای ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیاپرسپولیس در ضعیف ترین حالت هم عربا رو برد
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۱۶
0
5
میثم
حالا شما نمیتونید ببرید چرا ب ما ربط میدین ما پارسال با دست بسته رفتیم فینال امسال هم میریم
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸:۱۵
7
34
اردبیل پرسپولیس عشق
پرسپولیس لایق بهترینهاست البته اگه بزارن
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳:۵۶
پاسخ
59
162
اردبیل عشقیم تراختور
همه تیمهالایق بهترین ها هستن بجز یه تیم، البته اگه همون یه تیم بزاره بقیه به حقشون برسن
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳:۰۳
68
19
ببرهای آبی
اول هفته رو با خنده شروع کردیم خدایا شکرت:)) پرسپولیس تو گروهش سوم بشه شاهکار کرده
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱:۲۵
پاسخ
184
48
علیرضا اص
کی اینو بگه که اوضاع تیم خودش بهتر باشه
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶:۵۰
18
57
Arsam
شما چندم میشید ؟؟ اول از آخر
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶:۵۹
9
55
شیشتقلال زنگ تفریح اسیا
پرسپولیس اب خوردن ازاین گروه صعود میکنه وبازم میره فینال،همون فینالی که شما به خوابم نمیبیند بتونیدبرسید بهش،الهلال منتظرتونه،بخصوص اون مهاجمش گومیس خخخخ پارسال نسخه ضعیف شده الهلال رابردید درحالیکه۷تا ملی پوشش ترانسفرشده بودن اسپانیابخاطرجام جهانی،حالا امسال میبینیم که چیکاره اید،اول سال یه عیدی الهلال بهتون بده که تاعمرداریدیادتون نره،البته عیدی اصلیاخودمون روز دربی میدیم بهتون
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶:۰۸
11
67
میثم
تو برو ب فکر الهلال باش شانس صعود ما 50 50 هست ولی شما احتمال صعودتون 10 درصده باید از الهلال 4 امتیاز حداقل بگیرید ک تو خواب اتفاق میفته فقط خواهشا ی ابرو ریزی تازه درست نکنید
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸:۵۱
12
48
حامد عالی
تو مواظب باش تیمت آبرو ریزی نکنه
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵:۴۴
11
44
مهران
شماهم که با اقتدار ته جدولو بغل کردین
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵:۳۷
11
44
محمد
نه که استقلال هم صعود میکنه ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۰۸
9
29
علی
به 3 تای الدحیل بخند
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱:۰۸
5
42