لورن: هیچ‌کس از قوانین فیفا سر در نمی‌آورد/ فرانسه فوتبال بازی نکرد

لورن: هیچ‌کس از قوانین فیفا سر در نمی‌آورد/ فرانسه فوتبال بازی نکرد

4841
11:51
25 تیر 1397
مدافع تیم ملی کرواسی از سبک بازی تیم ملی فرانسه انتقاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دژان لورن، مدافع تیم ملی کرواسی پس از شکست 4بر 2 تیمش مقابل فرانسه در بازی نهایی جام‌جهانی، رقیب را لایق قهرمانی در جام بیست و یکم ندانست.

او در پایان بازی اظهار داشت: 

ما در بازی فینال و نیز کل رقابت ها تیم بهتری بودیم. فرانسه فوتبال بازی نکرد و فقط منتظر تک فرصت ها بود. آن ها فقط این تاکتیک را داشتند و در تک تک مسابقه های جام جهانی به این ترتیب بازی کردند. باید به این روش آن ها احترام گذاشت. از این که بازی را واگذار کردیم نا امید هستم، چرا که عملکرد بسیار بهتری نسبت به حریف داشتیم. با این حال به عنوان نایب قهرمانی جهان افتخار می کنم و برای همه و کشورم خوشحال هستم.

لوورن در خصوص پنالتی اعلام شده به نفع فرانسه نیز گفت:

اطمینان داشتم که داور آن صحنه را پنالتی اعلام نخواهد کرد. بازیکن ما فرصت واکنش نداشت و توپ از فاصله ای بسیار نزدیک به دست او برخورد کرد. لحظه بسیار مهمی بود. VAR باید بهبود پیدا کند، بعضی ها می گویند آن صحنه پنالتی بود و بعضی می گویند نه. اما در حال حاضر چه کاری از دست ما ساخته است؟ هیچکس از قوانین سر در نمی آورد.

نظرات کاربران
asd
یک لیورپولی جر نمیزند......باختید و مردانه هم باختید.....دست بده و برو سراغ ریکاوری
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲:۴۱
پاسخ
0
2
شهرام
از همون اول بازی مشخص بود داور طرف فرانسه ست
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۴۸
پاسخ
4
7
کسرا
کاری به حرفاش ندارم ولی اعتماد به نفس کاذب رو توی هیچکسی اندازه لوورن نمیشه دید. به خودش میگه یکی از بهترین مدافعای جهان درحالی که صادقانه بخوایم نگاه کنیم، با توجه به استانداردهای حال حاضر دنیا، حتی لقب یه مدافع «خوب» رو هم نمیتونه بگیره. کلا رو اعصاب‌ترین بازیکن کل تیم‌ملی کرواسی و همینطور تیم لیورپول همین بازیکنه.
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۵۸
پاسخ
0
9
عباس
موافقم فرانسه با تاکتیک خاصی بازی نکرد.ولی انقد زور تهاجمیش بالا بود از هرچیزی گل می‌ساخت.
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۱۱
پاسخ
2
8
ايرج
ی تیمی 10 هیچ باخته بود از داور شکایت میکنن که گل آخر آفساید بوده. حالا حکایت کروواتهای خوش شانسه. از سه بازی مراحل حذفی دوتاشو با پنالتی بردن ولی میگن فرانسه فوتبال بازی نکرده.
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۵۲
پاسخ
42
37
تا ابد فرانسه
تو رو خدا بس کنین،،، تیمی که چهار تا به آرژانتین زده و چهار تا به کروواسی اونم تو فینال زده،، دو تا به اروگوئه زده،،، فوتبال بازی نکرده،،،، حتما کروواسی که سه بار رفته وقت اضافی دو بار با شانس پنالتی اومده بالا فوتبال بازی کرده،،،، داور چه اشتباهی انجام داد در بازی مثلا اون خطا اگرم نبود مانزوکیچ گل به خودی زد،،، من موندم تیم های بزرگ حذف شدن چرا این مسخره بازيا رو در ميارن،،،، یورو قبلی هم تو فینال فرانسه سه تا به تیر زد بیست تا موقعیت گلزنی داشت پرتغال بصورت شانسی با ضربه ادر به گل رسید ولی همه گفتن پرتغال جام گرفت،،، حالا هم فرانسه جام گرفت با اقتدار هم گرفت حالا برین بسوزین،، تازه دمیتری پایت ستاره یورو هم مصدوم بوده منتظر یورو بعدی باشین این فرانسه جوان حالا حالا ها دست بردار نیست،،، ادمین جان خواهشا
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳:۴۶
پاسخ
67
43
Ravi
تو اول برو بازی رو با دقت نگاه کن ببین خطایی که روی گریزمان گرفته شد درست بوده یا نه در حالی که حتی بعد از ضربه ی گریزمان کانته بازیکن فرانسه هم در آفساید بود بعدشم اون خطای پنالتی که حتی اونایی که تخصص در فوتبال نداشتن هم میدونستن پنالتی نبود، آخه تو اون فاصله ی نزدیک بازیکن باید چیکار میکرد که توپ به دستش نخوره و حتی اگه دقیقآ صحنه بررسی بشه کاملآ مشخصه که بازیکن کرواسی میخواست دستشو ببنده که توپ به دستش خورد... در هر حال ۲ گل فرانسه مردود بود و خیلی از کارشناسان و بازیکنهای بزرگ جهان هم به این اشتباه های داور معترض بودن... ولی خب تازه هیچ کاری نمیشه کرد% فقط باید به فرانسه تبریک گفت.
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰:۲۹
3
15
۶تقلال
فرانسه شانس اورد توسط بلژبک حذف نشد همین کرواسی یه سه تا به ارژانتین زد روسیه حذف کرد که اسپانیا حذف کردده بود
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۲۸
5
9