لوو: آلمان در جام جهانی 2018، به شدت کار سختی دارد

لوو: آلمان در جام جهانی 2018، به شدت کار سختی دارد

2578
00:14
08 آبان 1396
لوو معتقد است از آلمان انتظارات زیادی در جام جهانی می رود.

وبسایت رسمی برنامه نود - لوو معتقد است از آلمان انتظارات زیادی در جام جهانی می رود.

به گزارش وبسایت نود، با وجود قهرمانی در جام جهانی 2014، نتایج خوب در طی سالیان اخیر و قهرمانی در جام کنفدراسیون ها، یواخیم لوو سرمربی ژرمن ها بر این باور است که تیمش در جام جهانی 2018 روسیه، کار بسیار بسیار سختی پیش رو دارد. او در مصاحبه اخیرش چنین می گوید:

در جام جهانی 2014، خیلی روی ما توجهی وجود نداشت. ما در قالب یک تیم روی کار خودمان متمرکز بودیم و آهسته آهسته پیشرفت کردیم. اما اکنون قهرمان جهان هستیم، مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی به حساب می آییم که در جام کنفدراسیون ها هم قهرمان شده و اکنون در رده اول رنکینگ فیفا قرار دارد.

در چنین شرایطی، همه تیم ها با انگیزه زیادی مقابل ما ظاهر می شوند. تکرار نمایش هایمان در برزیل، اصلاً آسان نیست. باید ترکیبی بسیار بسیار قوی داشته باشیم که بازیکنان در هر لحظه و هر روز آماده باشند. تیم ملی برزیل بعد از آن باخت 7-1 به خوبی ریکاوری شده و اکنون شرایط خیلی بهتری دارد. آرژانتین قوای هجومی توانمندی دارد. اسپانیا مثل قبل تیم قوی ای است و البته من فرانسه و انگلیس را هم نادیده نمی گیرم.

1878

نظرات کاربران
حامد مسی
از ته قلبم امیدوارم که تو گروهی حذف بشید، تو فینال نویر با زانو گذاشت تو دل هیگواین و داور بجای پنالتی و اخراج خطای هیگواین رو گرفت، در نهایت علی رقم موقعیت‌های زیادی که آرژانتین هدر داد با یک گلی که اگر ۱۰ بار دیگه توپ اونجا بیافته نمی‌تونه گلش کنه قهرمان شدید، تو ۲۰۱۴ امیدوار بودم فینال بهم بخوریم تا انتقام ۱۹۹۰ رو ازتون بگیریم، ولی بازم اشتباه داوری و اشتباهات خودمون باعث شکست آرژانتین شد.
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷:۲۷
پاسخ
20
11
Arash Darbari
آلمان برزیل و فرانسه قهرمان 2018 بی شک یکی از این سه تیم خواهد بود ولی پرتغال اسپانیا و بلژیک رو هم دسته کم نگیرید حداقل یکی از این سه تیم به نیمه نهایی خواهد رسید سایر تیم ها این دوره ضعیف تر از اونین که بشه شانسی برا قهرمانیشون قائل بود خودم عاشق ایتالیام ولی خب باید واقع بین بود و متعصبانه نظر داد ایتالیا ارژانتین و انگلیس همین که از گروهشون صعود کنن یا تا یک چهارم بالا بیان میتونه یه نتیجه ی خیلی خوب براشون به حساب بیاد
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲:۵۱
پاسخ
8
7
soso
واقعا کار آلمان سخته.خصوصا اینکه آلمان احتمال قوی یا گروه اوله یا دوم و این یعنی فاجعه! آلمان باید تو چهار گروه دوم بیفته تا بازه ی استارت و پایان پیک اش کم باشه و این یعنی آماده سازی بهتر. نویر(تر اشتگن) کیمیچ(وایزر)-بوا(زوله)-هوملس(مصطفی)-هکتور(هوودس) کروس(رودی-گوندوگان) خدیرا(امره-وایگل) رویس(سانه)-اوزیل(گوتزه)-مولر(دراکسلر) تیمو ورنر(واگنر-گومز) با این ترکیب باز هم کار خیلی سخته.امیدوارم موفق بشی و آلمان رو پر افتخار ترین تیم تاریخ بکنی.
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۹:۰۵
پاسخ
10
7