لوپتگی: بازیکنان خوبی در دسترس داریم و لزوماً نیازی به تقویت حس نمی‌شود

لوپتگی: بازیکنان خوبی در دسترس داریم و لزوماً نیازی به تقویت حس نمی‌شود

2373
00:36
10 مرداد 1397
لوپتگی از بازیکنان در دسترس خود راضی و خوشحال است.

وبسایت رسمی برنامه نود - لوپتگی از بازیکنان در دسترس خود راضی و خوشحال است.

به گزارش وبسایت نود، جولن لوپتگی سرمربی جدید رئال مادرید در اولین کنفرانس خبری خود بعد از مراسم معارفه اش، پیش از بازی دوستانه با منچستریونایتد، درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است. صحبت های مهم او را مرور می کنیم:

خروج رونالدو و شرایط بیل

کریستیانو یکی از برترین های تاریخ رئال مادرید است ولی حالا ساختن تیمی بدون رونالدو که بتواند در کسب جام موفق باشد، چالش هیجان انگیزی است. شکی ندارم که با بازیکنانی که در دسترس داریم، حصول موفقیت شدنی است. مطمئنم بیل هم در این فصل می تواند درخشان کار کند و کارهای زیادی انجام دهد. بنزما و بیل هر دو در تمرینات خوب کار کرده اند، انگیزه و تعهد در کار آن ها دیده می شود، بدون بازیکن مهمی مثل رونالدو، فرصت داریم تا توان "تیمی" را بهبود ببخشیم. اگرچه بازیکنان فردی با کیفیت زیادی داریم ولی در تلاش خواهیم بود تا یک "تیم" قوی و عالی بسازیم.

تقویت تیم

فعلاً شش بازیکن داریم که در تعطیلات به سر می برند، من از بازیکنانی که در تیم حضور دارند کاملاً خوشحالم. مطمئن هستیم که می توانیم با همین بازیکنان پیشرفت کنیم و برای رسیدن به اهداف مان بجنگیم. در مورد خرید مهاجم شماره 9 نظری ندارم، چون نمی خواهم درباره فرضیات صحبت کنم، ولی از بازیکنان حال حاضر تیم راضی هستم. ترجیح می دهم درباره چیزهایی که اتفاق نیفتاده، حرف نزنم.

لوپتگی همچنین تایید کرد که با ناواس صحبت کرده و قصد حفظ این دروازه بان کاستاریکایی را در فصل بعد دارد.

1878

نظرات کاربران
RMcf
هازارد را بخر !!! چی میگی نیازی به تغییر نیست...
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۳۵
پاسخ
3
5