لوپتگی در راه بوشکوف و آمانسیو؟/ خطر اخراج بعد از ناکامی در گلزنی

لوپتگی در راه بوشکوف و آمانسیو؟/ خطر اخراج بعد از ناکامی در گلزنی

4776
10:25
15 مهر 1397
پیشینیان لوپتگی هیچ نشانه ای برای خوش بینی باقی نگذاشته اند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشینیان لوپتگی هیچ نشانه ای برای خوش بینی باقی نگذاشته اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، با شکست 1-0 شب گذشته رئال مادرید مقابل آلاوز، حالا این تیم 4 بازی است که در امر گلزنی ناکام مانده است. بعد از این 4 بازی انتظار سفیدها برای گلزنی به 6 ساعت و 49 دقیقه رسیده است. 

جولن لوپتگی سومین مربی تاریخ باشگاه رئال مادرید است که تیمش در چهار بازی متوالی (یا بیشتر) نتوانسته اند دروازه رقبا را باز کنند. سرنوشت 2 سرمربی قبلی قطعا لوپتگی را خواهد ترساند.

این اتفاق نخستین بار و در دوران وویادین بوشکوف رخ داد. بوشکوف که در سال 1979 سرمربی رئال مادرید شد و در همان فصل اول دوگانه داخلی را برای این تیم به ارمغان آورد، در مارچ 1982 و 11 روز بعد از چهارمین بازی متوالی ناکام در گلزنی شغل خود را از دست داد.

این اتفاق سه سال بعد نیز برای آمانسیو آمارو رخ داد. اسطوره باشگاه رئال مادرید که در سال 1984 به عنوان سرمربی این تیم منصوب شده بود، یک سال بعد و پس از 5 بازی متوالی ناکامی در گلزنی و ثبت رکورد در تاریخ باشگاه، از سمت خود کنار رفت. 

البته می‌توان دلایل بسیاری را برای عدم اخراج لوپتگی-حداقل در این مقطع از فصل- ذکر کرد. برخلاف دو سرمربی قبلی، لوپتگی به تازگی به باشگاه آمده و علاوه بر این تعطیلات بازی های ملی ماه اکتبر در پیش است؛ تعطیلاتی که لوپتگی می‌تواند از آن برای بازگرداندن تیمش به روند مناسب ابتدای فصل استفاده کند.

7712

نظرات کاربران