لوپتگی: صادقانه رفتار کردم و بابت اقداماتم پشیمان نیستم

لوپتگی: صادقانه رفتار کردم و بابت اقداماتم پشیمان نیستم

8796
22:42
24 خرداد 1397
لوپتگی سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - لوپتگی سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت.

به گزارش وبسایت نود، 48 ساعت بعد از برکناری از تیم ملی اسپانیا، مراسم معارفه خولن لوپتگی به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید انجام شد، لوپتگی که شانس خوبی همراه با لاروخا برای افتخارآفرینی در جام جهانی داشت، اعتقاد دارد صادقانه رفتار کرده و بابت اتفاقات رقم خورده پشیمان نیست. او در مراسم معارفه اش چنین گفت:

تلاش می کنم احساساتی نشوم ولی امروز روز احساساتی شدن است. می خواهم از رئال مادرید و مدیر باشگاه به خاطر اعتمادشان به من تشکر کنم. در اینجا باید بهترین تان را به اجرا بگذارید، می خواهیم به خوبی گذشته باشیم. تصورم این است توانایی لازم برای این شغل را دارم. باید قوی بود و می خواهیم از این قدرت برای پیشرفت استفاده کنیم. هدف مان بردن تمامی جام ها است. بعد از فوت مادرم، روز گذشته ناراحت کننده ترین روز زندگی ام بود و البته امروز خرسندترین روز زندگی ام است.

مثل تمام اسپانیایی های دیگر طرفدار تیم ملی خواهم بود، مطمئنم با وجود تمامی اتفاقات، جام جهانی خوبی را پشت سر خواهند گذاشت. می خواستیم با همه صادق باشیم، بنابراین توافق را علنی کردیم. مخفی کردنش می توانست بد باشد، بازیکنان بعد از شنیدن خبر مشکلی با این قضیه نداشتند. نمی توان به گذشته بازگشت و چیزی را عوض کرد ولی من صادقانه و شفاف عمل کردم.

1878

نظرات کاربران
فرزانه
تا قبلش می گفت بهترین بازیکن مسی هست الان حرفش عوض کرده خخخخخخخخ صداقتش نابود کرد تیم اسپانیارو
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷:۲۲
پاسخ
1
1
میروسلاوا
گلم بی سر و صدا رفتی کاراتو تموم کردی همه چی که ردیف شده اونوقت از سر اجبار همه چی لو رفته اونوقت صداقت تو این وسط کجای قضیه ست الله و اعلم,اگر بخاطر پول و جاه و مقام این کارارو کرده باشی شک نکن هرگز موفق نخواهی شد نه تو این رئال نه توهیچ جای دیگه چون اخلاقرو زیر پاهات له کردی.....
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۹:۰۸
پاسخ
14
33
ک
میدونی اصلا باس صداقت روازشمااغای سداقتی یادبگیره!!!!چی میگی این افرادتوزندگیشون برخلاف ماروال زندگیشونه اونم نه سیصدونوددرجه بلکه هزاردرجه(انقدرباصداقتن اگه تصادفی بشه وصاحب ماشین مقابل بهرعلتی نبودفرارنمیکنن بلکه ادرس وتلفن میزارن)بگیرحدیث مجمل بخوان!!!!!!!انوقت شما؟؟؟؟اونم شمامیگی چی؟؟؟
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴:۳۶
1
1
زکریا ترکمانی
ان شاء الله در رئال مادرید موفق نشود
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۶:۱۳
پاسخ
30
28
حمیدرضا
رفتار این مربی و باشگاه رئال به هیچ عنوان حرفه ای نبود. نمیشه به بهانه صداقت ، وضعیت روحی و روانی تیم رو بهم ریخت. با اقدام فدراسیون اسپانیا موافقم. کاملا بر اساس اصول حرفه ای و اخلاقی بود.
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۱:۲۷
پاسخ
20
76
عشقممم نیمار
ههه... بایدم اینه بگی... نمیگفتی تعجب میکردم... ههه با این گفتت... خائن بودنت برا مردم اسپانیارو ثابت کردی... ههه اگ اسپانیا نتیجه نگیره.. اهه مردم‌اسپانیا گریبانت میگیره و ب بدترین شکل از رئال اخراج میشی... هههه
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۹:۲۰
پاسخ
61
41
.
ههه تو مال اسپانیایی؟! و دوباره ههه
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۱:۵۵
8
13
ابی
خخخخ داداش تیک داری خخخخ اتفاقا تصمیم درستی گرفته خخخخخ دمش گرم خخخخ تو هم برو دکتر شاید خوب بشی خخخخخ
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۸:۲۷
9
18
محمد
به این میگن اقتدار فدراسیون اسپانیا
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۶:۳۲
پاسخ
15
68