لوکاکو: من سرباز مورینیو هستم

لوکاکو: من سرباز مورینیو هستم

2413
16:55
17 اسفند 1396
ستاره بلژیکی منچستریونایتد باور دارد ژوزه مورینیو او را به عنوان سرباز خودش در زمین می بیند.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره بلژیکی منچستریونایتد باور دارد ژوزه مورینیو او را به عنوان سرباز خودش در زمین می بیند. 

به گزارش وبسایت نود، روملو لوکاکو که در تابستان گذشته با ۹۰ میلیون پوند از اورتون به منچستریونایتد پیوست در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرده همیشه موفقیت تیم را بالاتر از موفقیت خودش قرار می دهد و همین باعث شده مورد اعتماد ژوزه مورینیو قرار بگیرد. 

لوکاکو که در این فصل ۲۳ گل زده به Sky Sport گفته:

فکر می کنم مورینیو در ذهنش مرا سرباز خودش در زمین می داند که این یک مقدار عجیب است چون مربی ها معمولا چنین احساسی نسبت به هافبک ها دارند. من همیشه در زمین تلاش می کنم و قدردان تعریف های مربی هستم اما در نهایت یک مهاجم باید همیشه گل بزند. مورینیو می داند که من روحیه یک سرباز را دارم. 

من همیشه تیم را بالاتر را از خودم قرار می دهم و این را به مورینیو هم گفتم. تیم مهمترین چیز است. همیشه می خواستم جام ببرم و در بازی های بزرگ حضور داشته باشم و اراده ام برای رسیدن به این اهداف پس از پیوستن به یونایتد بیشتر هم شده است. من می خواهم با تیمم فاتح جام شوم و مربی این را می داند و فکر می کنم به همین خاطر همیشه به من بازی می دهد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
طرفدار مورینیو !
به در میگه تا دیوار (پوگبا ) بشنوه !!!
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱:۴۳
پاسخ
1
29
ناصر
نمونه ی کامل یک بازیکن حرفه ای چه حرفای خوبی زده باشگاه رو بزرگترش خودش میدونه و این ذهنیت رو داره اون بازیکنای ما 4گل باشگاهی بزنن 2تا گل ملی منم منم میکنن-_-
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸:۱۶
پاسخ
1
61