لو: دوران ملی اوزیل به پایان رسیده است

لو: دوران ملی اوزیل به پایان رسیده است

1823
16:06
14 شهریور 1397
سرمربی مانشافت بازگشت اوزیل به تیم ملی را رد کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی مانشافت بازگشت اوزیل به تیم ملی را رد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، مسوت اوزیل ستاره آلمانی آرسنال در ماه جولای با انتشار بیانیه ای (که در آن راینهارد گریندل، رئیس اتحادیه فوتبال آلمان را بی کفایت خوانده بود) از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد. این اتفاق بعد از آن رخ داد که اوزیل به دلیل دیداری با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه مورد حملات تندی قرار گرفته بود.

اوزیل البته در همین بیانیه، ابراز امیدواری کرده بود در صورت تغییر در ساختار و افراد کلیدی اتحادیه فوتبال (DFB) دوباره به مانشافت بازگردد؛ اتفاقی که یواخیم لو آن را رد می‌کند.

سرمربی آلمان دراین باره به بیلد گفت:

از نظر من، مسوت به صراحت بازنشستگی خود را اعلام کرد و تمامی درها را به روی خود بست. بنابر این نمی‌توان درباره بازگشت وی صحبت کرد. 

لو هفته گذشته گفته بود که بعد از اعلام تصمیم اوزیل تصمیم داشته با او صحبت کند:

مسوت تا به امروز با من تماسی نداشته است. من بارها سعی کردم با او ارتباط برقرار کنم، چه از طریق پیامک، چه از طریق تماس تلفنی. مسوت تصمیم گرفته این مسیر را برگزیند و من هم به ناچار باید آن را بپذیرم. مسوت 9 سال بازیکن من بود. تجربیات زیادی با هم داشتیم و در این مسیر تنها کمی فرود را تجربه کردیم. ما جام جهانی را بردیم و این دستاوردی است که باقی می‌ماند. من هنوز هم معتقدم او یکی از بهترین بازیکنان آلمان در 20، 30 سال گذشته بوده است. یک روز با هم صحبت خواهیم کرد. دوست داشتم او شخصا مرا در جریان تصمیمش قرار دهد و بابت این موضوع اندکی ناامید شدم.

7712

نظرات کاربران
پارسه
ناراحت نشو یوگی جان ، بیا ما بجا مسعوت ، سردارُ بهت میدیم یه چیزم روش فقط بردار ببرش خواهش میکنم التماس میکنم
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۳:۳۷
پاسخ
6
19
Amirhossein
آقای کیروش یاد بگیر
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۱۳
پاسخ
6
14
Mohsen.de
در المان وقتی ریشه غیرالمانی داشته باشی، پروفسور و فیلسوف هم که باشی در نهایت رنگ چشم و رنگ مو و پوست مهمتره .رو پیشونی افراد در جامعه نزده که چه شخصیتی داری معروف که نباشی اکثر به چشم غریبه میبیننت. غیر المانیها خودشون را در این جامعه فقط گول میزنند که برابر هستند
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲:۴۲
پاسخ
13
12
پیمان رضایی
به پایان نرسیده بلکه شما با نژاد پرستی باعث پایان دوران اوزیل شدید.اوزیل بازیکنی است که اگر روز خوبش باشد روز خوب تیمش است و اگر روز بدش باشد روز بد تیمش است.در کل اوزیل بازیکن خوبیه.به نظرم یک کمپین باید راه اندازی شود به نام نه به نژاد پرستی در فوتبال.
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۲۸
پاسخ
13
11
علیرضا خ - تاج - آرسنال
وقتی در مورد سانه اشتباه فکر میکنی و به جام جهانی نمیبریش پس در مورد اوزیل هم اشتباه فکر میکنی.. چرا دوباره سانه رو دعوت کردی؟ یک جام جهانی رو از این پسر گرفتی..
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۰۴
پاسخ
6
11
محسن
اون وقت کیروش سردار رو دوباره دعوت میکنه،تیم ملی دیگه جای ناز کردن نیست و هر بازیکنی باید بزرگترین افتخار زندگیش بازی کردن تو تیم ملی باشه
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۴۰
پاسخ
6
17
عشقممم نیمار
عاقای لوو... حالا ک مسوت اوزیل ..برا تیم ملی کشورت جون‌کند و‌زحمت کشید...دارید میندازینش دور؟؟؟ این انصافه؟؟ :-P هیچوقت از المان خوشم‌نیومده..چون کشور المان... بیشرشون ..نژاد پرستن و اوزیل ..شخصیت المانیارو ب همه دنیا .... نشون‌داد... :-P
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰:۴۶
پاسخ
25
8
بارسلونا❤
کار خوبی میکنه آلمان .. منکه خوشم اومد
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۱۲
5
10