لگانس ۱ - ۱ رئال مادرید؛ تداوم روند بی‌ثباتی سفیدپوشان

لگانس ۱ - ۱ رئال مادرید؛ تداوم روند بی‌ثباتی سفیدپوشان

1793
01:17
27 فروردین 1398
سفیدپوشان مادرید در ادامه روند بی ثباتی خود در خانه لگانس متوقف شدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های لگانس و رئال مادرید در آخرین بازی هفته سی و دوم لالیگا از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. رئال با این نتیجه ۶۱ امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. 

آسنسیو در دقیقه ۸ بازی در موقعیت خوبی قرار گرفت و می توانست گلزنی کند اما دروازه بان ضربه این بازیکن را مهار کرد. تیم میزبان در دقیقه ۱۵ روی ضربه آزاد ارسالی تا آستانه گلزنی رفت اما بازیکن این تیم  توپ را در دهانه دروازه به بیرون زد. 

تیم میزبان در دقیقه ۴۴ موفق شد توسط سیلوا به گل برسد. پرتاب اوت بلند به بازیکن لگانس در داخل محوطه رسید و این بازیکن توپ را به سیلوا پاس داد تا او با یک شوت محکم دروازه ناواس را باز کند. 

دروازه بان حریف در دقیقه ۵۱ ابتدا ضربه بنزما که روی پاس مودریچ در موقعیت خوبی قرار گرفته بود را مهار کرد اما مهاجم فرانسوی در برگشت موفق شد دروازه را باز کند تا بازی مساوی شود. 

تیم لگانس در دقیقه ۸۴ به گل رسید اما این گل به دلیل آفساید بازیکن این تیم مردود شد. رئال لحظاتی بعد روی شوت زیبای مارسلو می توانست گل بزند اما دروازه بان لگانس به خوبی دروازه اش را بسته نگه داشت. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
رونالدو هم اگه بود کار نمیتونست بکنه هیچ ربطی به نبود رونالدو نداره.زمان رونالدو رئال کم کم داشت ضعیف میشد. رونالدو خوب به موقع فرار کرد
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۰۴
پاسخ
0
5
Milad
اینا همیشه بی ثبات بودن. اگه پول پرز و داوری نبودن رئال خواب قهرمانی اروپا رو هم نمیدید
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۰۰
پاسخ
4
6
محمد
نبود رونالدو چه بلایی سر این تیم اورده
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۱۷
پاسخ
7
2
طوفان سرخ اسیا
دوستان بنزما خوبه ولی خدایی توی این سالهایی که رونالدو بود حداقل رئال هر سال کم کمش ی جام رو می گرفت و امسال که رونالدو رفته فقط سهمیه گرفتن آخر فصل میتونه فصل مزخرفشون رو تموم کنه پس واقع بین باشین تو این یک سالی که رونالدو نبود با اون سال هایی که رونالدو بود پس یکم واقع بین باشین ادمین با احترام بچاپ
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱:۵۳
پاسخ
3
3
ولی ۸۷۷
نتیجه گیری تیم مادریدی ربطی به رونالدو نداره.تیم وقتی از کسب قهرمانی دستش کوتاهه همه بی انگیزه میشن.خب طبیعیه.هدفی نیست که بخوان دنبالش کنن
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۲۷
پاسخ
10
15
اکبر تاجی
زودتر این فصل تموم بشه بره. داغون شدیم. البته آخرین فرصت برای بقیه که قهرمان اروپا بشن. از فصل بعد دوباره حکومت ما شروع میشه
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴:۴۲
پاسخ
22
9
امیر آبی دل
کار زیدان رو فصل بعد الکلاسیکوی رفت تموم می کنیم تا اونم اخراج کنن.... حالا مادرید یا بعدا مادرید؟
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۸:۵۸
پاسخ
9
19
حامد نیستلروی
بازی امشب رئال واقعا خجالت آور بود. اولین گزینه برای فروش مارسلو و بیل باید باشند تا حالا مارسلو رو انقدر ضعیف ندیده بودم فقط توپ رو لو میداد. به امید خریدن هری کین و هازارد.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۳:۲۶
پاسخ
4
6
عشقممم نیمار
زیدان مربی اماتور بیش نیس :-) حتی لگانس هم نمیتونن ببرن :-)
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۵:۱۷
پاسخ
13
12
اف سی بکِش زیرش مادرید
خداییش فاز ریالی ها رو نمیفهمم بنزما خیلی بهتر از پنالدو بوده و امشب تو یه نیمه یک گل زد و دوتا پاس گل ساخت که آسنسیو و مارسلو استفاده نکردن حالا اگه سلطان شش قدم که تو عمرش تو یه بازی دوتا پاس خوب به بقیه هم تیمیاش نداده اینطور بازی میکرد طرفداران دبستانی ریال ازش اسطوره میساختن!!! (ادمین جان لطفا چاپ کن)
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۱:۱۸
پاسخ
8
16
کاوان مسی
چطورررری رئالی
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۱:۵۰
پاسخ
9
46
پدرام
اوائل خرداد همین امسال همین رو ازت می پرسیم . ببینیم حالا که ما نیستیم بالاخره می تونید برسید به فینال اروپا و حداقل اول بازی بازیکناتون از نزدیکترین فاصله اون جام واقعی رو ببینن یا نه ! وگرنه توی اسپانیا که خب آره همه چیش واسه شما . همه ی کوپاهاش ، لالیگاهاش ، دوربیناش ، ... ببرید ببینیم کی می رسید به ما !!!
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷:۳۵
15
5
حامد نیستلروی
با سیزده بار قهرمانی لیگ قهرمانان حالمون خیلی خوبه. هروقت تونستید به 13 بار برسید که تا ابد هم نمیرسید بعد بیایید کری بخونید.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۶:۰۸
17
4
فرناندو ردوندو
فصل آینده باید راموس و بیل و ایسکو و واسکز فروخته شن و یه وینگر و یه مهاجم و یه دفاع آخر خیلی خوب جذب شه. بنزما هم رقیب مهاجم جدید تیم میتونه باشه
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۸:۳۸
پاسخ
35
13
حمزه
بابا این تیم بدون رونالدو،جواب نمیگیره،مربی خوب زمانی خوبه، کنارش بازیکن تاثیرگذارم باشه
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۶:۵۸
پاسخ
27
23
کاستاکورتا
ربطی به رونالدو نداره بنزما خیلی بهتر از رونالدو جوابگو بوده مشکل از مربی بی تاکتیک و هافبکای افت کرده تیمه
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۸:۰۶
11
13