لیورپول ۲ - ۰ پورتو؛ یک پای قرمزها در مرحله بعد

لیورپول ۲ - ۰ پورتو؛ یک پای قرمزها در مرحله بعد

2065
01:27
21 فروردین 1398
شاگردان کلوپ با شکست پورتو گام بزرگی برای صعود به جمع ۴ تیم برتر اروپا برداشتند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های لیورپول و پورتو از دور رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با دو گل به سود لیورپول تمام شد. بازی برگشت هفته آینده در خانه تیم پورتو برگزار می شود. 

لیورپول میزبان در همان دقیقه ۵ بازی روی نخستین حمله اش به گل رسید. مانه روی پاس بلند میلنر در موقعیت خوبی قرار گرفت و توانست توپ را به فیرمینو در داخل محوطه برساند. این بازیکن هم توپ را به نبی کیتا پاس داد و ضربه این بازیکن پس از برخورد با مدافع پورتو وارد دروازه شد. 

صلاح در دقیقه ۲۲ روی تعلل مدافعان حریف می توانست گل دوم را بزند اما ضربه اش با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. لیورپول در دقیقه ۲۶ روی یک کار تیمی زیبا به گل دوم هم رسید. پاس تماشایی هندرسون به الکساندر ارنولد پشت مدافعان پورتو رسید و این بازیکن هم توپ را به فیرمینو در دهانه دروازه رساند تا او به راحتی دروازه را باز کند. 

پورتو در دقیقه ۲۹ می توانست گلزنی کند اما آلیسون با یک عکس العمل خوب موفق شد ضربه مارگا که با دروازه تک به تک شده بود را دور کند. این بازیکن در دقیقه ۶۹ هم در موقعیت خوبی قرار گرفت اما این بار هم ضربه خوبی نزد و آلیسون توانست مانع از گلزنی اش شود. 

بازیکنان پورتو در دقیقه ۸۴ پس از ضربه صلاح به مچ پای بازیکن این تیم اعتقاد به اخراج صلاح داشتند اما داور در تصمیمی بحث برانگیز اعتقادی به خطا نداشت. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
محمد
اگر گل اول که گل به خودی بود زده نمی شد الان نتیجه فرق می کرد
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲:۳۶
پاسخ
1
1
کامران
همه الکی تلاش میکنن قهرمان لیورپوله امثال دیگه دروازبان بد نداریم ک ب رئال گل هدیه بده
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲:۳۶
پاسخ
9
16
فوتبال پاک
متاسفانه بهترین موقع برای جام گرفتن لیورپول فصل پیش بود که از دست رفت این فصل خیلی ضعیف شده و صلاح که امیدی بهش نیست چون افت شدیدی کرده این فصل لیورپول نمیتونه لیگ برتر رو بگیره چه برسه به لیگ قهرمانان کمی منطقی باشیم بد نیس
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۳۵
6
5
REZA PCH
*امسال در ضمن رئالم که یک هشتم حذف شد
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۲۹
0
11
بهرام
گل سوم لیور صحیح بود داور اشتباه آفساید اعلام کرد
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۳:۴۲
پاسخ
3
22
عشقممم نیمار
ای جووون :-) دیگ مطمئن شدم ک اگ خدایی نکرده .بارسلونا ..منچستره حذف کرد ..‌ حریف بعدیش ..ایندفه ..۱۰۰درصد .. شانسلونارو حذف میکنه :-)
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۱:۴۱
پاسخ
37
32