لیورپول 3-1 آرسنال؛ حفظ صدرنشینی و رکورد صد درصد امتیاز

لیورپول 3-1 آرسنال؛ حفظ صدرنشینی و رکورد صد درصد امتیاز

2523
22:55
02 شهریور 1398
لیورپول روی نوار پیروزی حرکت می کند.

به گزارش وبسایت نود، طبق انتظار بار دیگر لیورپول مقابل آرسنال در آنفیلد پیروز شد و باز هم حداقل دو گل زد.

حساسترین بازی هفته سوم لیگ برتر انگلیس، روز شنبه میان لیورپول و آرسنال 6 امتیازی در آنفیلد برگزار شد. لیورپول در شرایطی به این دیدار پای گذاشت که در شش مسابقه اخیرش در این ورزشگاه 22 بار دروازه آرسنال را باز کرده بود و در این دیدار هم با اطمینان ظاهر شد.

نیمه نخست بازی، این آرسنال بود که بهتر عمل کرد، یاران امری فرصت های خطرناکی بدست آوردند که با بی دقتی آنها را به گل بدل نساختند. بهترین فرصت آرسنال در نیمه اول، روی اشتباه آدرین رقم خورد که اوبامیانگ نتوانست دروازه را خوب هدفگیری کند. در ادامه نوبت به په په رسید، بازیکن تازه وارد آرسنال در نیمه نخست 2-3 مرتبه در فرصت گلزنی قرار گرفت که در هر نوبت در استفاده از موقعیت، خوب عمل نکرد.

فرصت سوزی های آرسنال به ضرر این تیم تمام شد و لیورپول بود که به گل رسید. در دقیقه 41 سانتر آرنولد از جناح راست با ضربه سر ماتیپ بدل به گل نخست بازی شد. لیورپول نیمه دوم را هم خوب شروع کرد و روی خطای عجیب لوئیز که پیراهن صلاح را کشید، به پنالتی رسید. صلاح پشت توپ ایستاد و دقیقه 48 بازی را 2-0 کرد.

9 دقیقه بعد بار دیگر صلاح در نقش گلزن ظاهر شد. این بار بغل پای دقیق صلاح موجب شد لیورپول به گل برسد تا ضعف آرسنال در خط دفاع نمایان شود. لیورپول که به خواسته اش رسیده بود کمی عقب تر نشست و این فضا را برای آرسنال ایجاد کرد تا موقعیت هایی خلق کند. در نهایت آنها در دقیقه 85 روی پاس اوبامیانگ و ضربه توریرا به گل رسیدند اما این گل برای جبران باخت کافی نبود.

با این نتیجه آرسنال اولین شکست فصل را پذیرفت، لیورپول نیز به سومین برد خود رسید و همچنان با 100 درصد امتیاز کسب شده، صدرنشین است.

1878

 

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
یکی پیدا شه به قرمزها حتی یه تلنگر بزنه.که پیدا نمیشه.نگرد نیست
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲:۲۲
پاسخ
2
12
محمدامین رسولزاده
شب لیورپول داشت منفجر میشد ‌ .انقدر که طرفدارای دانمارکی داشتن خوشحالی میکردن لیورپولیا خوشحال نبودن
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۴:۰۴
پاسخ
0
6
بابک توپچی
من که چشم امیدی به این فصل آرسنال ندارم.چون مشکلاتمون ریشه ای حل نشده.وقتی تو ترکیب بازیکنهای پیر و پراشتباه ی مثل سوکراتیس و لوییز رو بزاریم بهتر از این نمیشه.مشکل از تفکر مدیران و سیاستهای اشتباه باشگاهه.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۲۷
پاسخ
1
54
sadegh dj
اگه اوبامیانگ اون گل خالی رو زده بود جریان بازی کلا عوض شده بود ...باز هم به مربی باختیم اخه چرا لاکازت باید 80 دقیقه رو نیمکت باشه... حیف هزار تومن به په په بدی ...
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۳:۱۴
پاسخ
17
26
کیان
ای جانم لیورپول ، انشالله امسال لیگ برتر هم فتح میکنیم چه در مقابل همه تیم های جزیره که در برابر ما متحد میشن چه در برابر کل اروپا ! و باز هم عشقه لیور
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۳:۴۲
پاسخ
20
61
یه توپچی واقعی
به امید خدا حسرت قهرمانی تو دلتون می مونه
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷:۵۱
19
5