لیونل مسی و رونالدو در جمع سه ورزشکار ثروتمند دنیا

لیونل مسی و رونالدو در جمع سه ورزشکار ثروتمند دنیا

12825
00:51
27 آبان 1397
مسی و رونالدو تنها پایین تر از می ودر قرار دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسی و رونالدو تنها پایین تر از می ودر قرار دارند.

به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با درآمدهای هنگفت خود نه تنها در فوتبال، بلکه در میان اکثریت ورزشکاران دنیا متمایز هستند. طبق آخرین لیست اعلامی از سوی فوربس، مسی و رونالدو در رده دوم و سوم پردرآمدترین ورزشکاران دنیا هستند.

در این لیست، فلوید می ودر بوکسور با 285 میلیون دلار درآمد سالیانه در صدر است. از این مقدار، تنها 10 میلیون سهم تبلیغات و حضور او در برنامه هایی است که برای وی منفعت مالی دارد. بعد از او، لیونل مسی با 111 و کریس رونالدو با 108 میلیون دلار قرار دارند. سهم دستمزد مسی 84 میلیون و رونالدو 61 میلیون است. اما رونالدو در زمینه تبلیغات نسبت به مسی که 27 میلیون درآمد دارد، بیشتر سود کسب کرده و درآمدی 47 میلیونی داشته است.

کانر مک گریگور که در ورزش هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) فعالیت دارد، در رده چهارم است. نیمار با 90 میلیون دلار در آمد در رده بعدی است. لبرون جیمز (بسکتبال)، راجر فدرر (تنیس)، استفن کری (بسکتبال)، مت رایان و متیو استافورد (فوتبال آمریکایی) در رده های ششم تا دهم قرار دارند.

جالب اینجاست که بازیکن بعدی در این لیست که از رشته فوتبال دیده می شود، گرت بیل است که در رده 35 قرار دارد. او درآمدی 34.6 میلیون دلاری را دارد.

1878

نظرات کاربران
مهران
یه سوال کی پول پرسته ؟ اونی که با دستمزد برابر رفت به یک تیم دیگه به خاطر احترام بیشتر یا اونی که شیش ماه یکبار تهدید به رفتن میکنه تا دستمزدش تمدید بشه اخرم جایی نمیره و بیشترین دستمزدم میگیره
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹:۲۸
پاسخ
35
17
عشقممم نیمار
رونالدو و مسی عوض اینک ب فوتبالشون بیشتر بچسبن ب تبلیغات چسبیدن و‌همین باعث کسب پول بیشتر براشون‌میشه... :-P در ضمن خوشم میاد ک‌عشقممم...نیمارم.. در هر رقابتی وجود داره...‌ب اینک‌ از مسی و‌رونالدو سنش خیلی کمه :-)
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۵۳
پاسخ
177
10
Sinaaa
با اینکه ادعاش از هردو اینها بیشتره ولی تو همه رقابتها از مسی و رونالدو پایینتره
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹:۱۴
3
39
بارسا
داش کوچولو توی سنی نیمار ، مسی سه تا توپ طلا گرفته بود بارسا فراتر از یک باشگاه
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶:۴۴
5
32
ب
من کامنت های شمارو میخونم، با اینکه به نظر سن کمی دارید ولی بسیار هم باهوش هستید، از من به شما نصیحت از اشخاص طرفداری نکنید هیچ سودی ندارند همه ی اینها سرمایدار هستند و پول روی پول میذارن و هر از گاهی هم میشنویم که مالیات نمیدهند مالیات در فرنگ خرج رفاه شهروندان میشود و پرداخت مالیات از هزار کار خیر بهتر است.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۱:۳۹
1
27
Cr7-18
کریس فقط توتبلیغات بیشتردرامدداره وبقیه زمینه هامثل دستمزد مشی بیشترمیگیره بعد یک عده خردسال میگن کریستیانو پول پرست برعکس فکرمیکنن !Hala Cr7 !Hala madrid¡
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۳:۱۳
پاسخ
102
88
بارسلونا❤
خودت داری پنالدو رو تخریب میکنی .. قبل از اینکه نظر بدی اول فکر کن ... فکر چیز خوبیه لطفا بهش فکر کن :)))
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۴۸
11
21
کامی
معنی حرفت اینکه مسی از راه فوتبال درآمد داره و رونالدو تبلیغات و خوبه اینو بدونی که الکی نیست رونالدو بیشترین رای رو از روزنامه نگارها میاره
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵:۰۸
19
36
JJ
هجده ساله عزیز ما نگفتیم پول پرسته ما گفتیم بسیار بی وفا و خود خواهه و هر روز ممکنه یک تصمیم جدید بگیره...
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۴:۵۲
16
38
حامد مسی عشق آرژانتین
نه عشقم ما همیشه می‌گیم رونالدو یعنی تبلیغات و رسانه، اینم گواهش
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۸:۲۱
24
40
محمد نظام طلا
واقعا پولی که میگیرند حقشونه چون انصافا جفتشون فوق العاده هستند
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۴۵
پاسخ
12
155