لیپی: کره جنوبی نیز مانند ایران و ژاپن قدرتمند است/ چین اعتمادبه نفس کافی را دارد

لیپی: کره جنوبی نیز مانند ایران و ژاپن قدرتمند است/ چین اعتمادبه نفس کافی را دارد

2654
17:30
25 دی 1397
سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال چین از آمادگی کامل تیمش برای مصاف با کره جنوبی در بازی پایانی گروه C جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم ملی فوتبال چین با کسب دو پیروزی متوالی برابر تیم‌های ملی قرقیزستان و فیلیپین از ساعت 17 فردا (چهارشنبه - 26 دی) به مصاف کره جنوبی می‌رود.

مارچلو لیپی، سرمربی تیم ملی فوتبال چین در نشست خبری پیش از بازی فردا برابر کره جنوبی گفت: کره جنوبی به همراه ایران و ژاپن قدرتمندترین تیم‌های قاره آسیا هستند که بیشترین عناوین قهرمانی جام ملت‌های آسیا را به دست آوردند. چین از هر نظر مهیای بازی فردا با کره جنوبی است و بازیکنانم از اعتمادبه‌نفس کافی برخوردار هستند.

وی افزود: چین و کره جنوبی با کسب دو پیروزی متوالی صعود خود را از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا قطعی کردند. سونگ هیونگ مین بهترین بازیکن کره جنوبی است، اما ما فردا با یک تیم بازی می‌کنیم و با بازیکن خاصی مبارزه نخواهیم کرد. کره جنوبی دارای بازیکنان بسیار خوبی است و متکی به بازیکن خاصی همانند سونگ هیونگ مین نیست. چین فردا با یک ذهنیت خوب و بهره‌مندی از اعتمادبه‌نفس بازی می‌کند. تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین بازی انجام می‌دهیم و با وجود صعود از مرحله گروهی به دنبال سه امتیاز هستیم.

لیپی درباره احتمال رویارویی چین با تایلند در مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا گفت: بازیکنان چین در مقایسه با تایلندی‌ها بهتر بازی می‌کنند و آنها چیزی برای فشار روی ما نخواهند داشت. البته تمرکز کنونی من روی بازی فردا با کره جنوبی و کسب امتیاز است.

1870

نظرات کاربران
تیم ملی ایران
چین باید دوم بشه وبیاد سمت جدول ما
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۴۸
پاسخ
3
24
امیر رحیمی
این بار فقط ایران قدرتمنده.
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۲۸
پاسخ
3
42
مهرداد(only red)
انصافا چین تیم خوبی رو داره و کره هم با اضافه شدن سون قوی تر میشه.ژاپن و عربستان و استرالیا هم میتونن مدعی باشن.
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۳۸
پاسخ
3
19