لیکنز: بازی سختی مقابل ماشین سازی داریم/ نیاز به زمان دارم تا به شناخت کافی از تیم برسم

لیکنز: بازی سختی مقابل ماشین سازی داریم/ نیاز به زمان دارم تا به شناخت کافی از تیم برسم

777
15:02
15 اسفند 1397
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازی مقابل ماشین‌سازی از حساسیت بالایی برخوردار است و امیدوارم به سه امتیاز دست پیدا کنیم.

به گزارش وبسایت نود، جرج لیکنز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز، اظهار داشت: فردا یک بازی سخت پیش رو داریم. یکی از مسائلی که این بازی را حساس می‌کند دربی بودن آن است. در دربی‌ها همیشه بازیکنان می‌خواهند خودشان را به هواداران نشان دهند. هر تیمی دوست دارد فردا برنده شود. از سرمربی ماشین‌سازی شناخت زیادی دارم از وقتی او آمده نتایج این تیم بهتر شده است. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم اما دوست دارم فردا ما پیروز شویم.

وی ادامه داد: من به بازیکنانم هم تأکید کرده‌ام که این بازی می‌تواند سخت‌تر از بازی با سپاهان باشد. این را باید بدانیم ما از بیرون هدیه نمی‌گیریم، باید تلاش کنیم و به همین دلیل هم گفتم این بازی می‌تواند سخت‌تر از بازی با سپاهان باشد. همینطور هم می‌دانیم کادرفنی ماشین‌سازی شناخت خوبی از تیم ما دارد و به خوبی ما را می‌شناسد، اما آماده‌سازی ما برای این دیدار برابر و حتی بیشتر از بازی با سپاهان بوده است. در ماه‌ها و هفته‌های گذشته آنالیزهایی که انجام دادیم دقیق بوده و خوشحالم با آنالیزهای‌مان توانستیم عملکرد خوبی در بازی‌های لیگ داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی، بیان کرد: بازی قبلی خانگی ماشین‌سازی مقابل پیکان بود. زمانی که در این بازی یک بر صفر عقب بودند، یک پنالتی را از دست دادند. مالک باشگاه هم آن زمان در ورزشگاه بود و این اتفاق تلخی بود. بازی بعد این تیم در اصفهان با ذوب‌آهن بود. می‌دانید که بازی صفر - صفر و نخوردن گل در خانه حریف عملکرد قابل قبولی است. به بازیکنانم گفتم تمرکزی که باید در بازی فردا داشته باشیم باید بیشتر از بازی‌های قبل باشد. اگر بخواهیم مقابل ماشین‌سازی عملکرد خوبی داشته باشیم باید مانند بازی با سپاهان عملکرد خوبی داشته باشیم. قبل از پایان سال دو بازی پیش‌رو داریم. بازی با ماشین‌سازی الان مهم‌ترین بازی ما قبل از پایان سال جاری است. تنها مصدومی که داریم علی اسماعیلی‌ است که در حال آماده‌سازی او هستیم تا شرایط بازی را پیدا کند. حامد حسین‌علی‌زاده هم دیگر بازیکنی است که تلاش می‌کنیم تا او را آماده کنیم. لی هری اروین هم قطعاً در ترکیب ما حضور ندارد و هفته‌های آینده در مورد او تصمیم‌گیری می‌کنیم.

لیکنز در ادامه تصریح کرد: در بازی شب گذشته رئال مادرید و آژاکس، تیم مادریدی شکست خورد و من شوکه شدم. نبود رونالدو و غیبت راموس کیفیت رئال را پایین آورده است و این زیبایی فوتبال است و باید از آن لذت ببریم. می‌دانم بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا امروز هم خوب خواهد بود اما با توجه به اینکه برای بازی فردا آماده می‌شوم، فکر نمی‌کنم بتوانم این بازی را ببینم.

وی در مورد واکنش به اظهار نظر خبرنگاری مبنی بر تفاوت دربی تبریز با دیگر دربی‌ها و اینکه هواداران در این دربی هر دو تیم را تشویق می‌کنند و همچنین تغییرات تیم تراکتورسازی نسب به بازی با سپاهان یادآور شد:  ‌شاید از بیرون شرایط اینطور به نظر برسد اما ما دوست داریم تیممان برنده شود. در بازی با سایپا تمرکزمان را از دست دادیم اما مقابل سپاهان برنده شدیم. در این دیدار هم تلاش می‌کنیم به برتری برسیم. زمانی که در کلوب بروژ کار می‌کردم، در دربی‌های بزرگ امتیازاتی را از دست می‌دادیم، اما اینجا باید به یک باشگاه بزرگ تبدیل شویم. من باید عملکرد بازیکنان‌مان را ببینم، درست است ما در بازی‌های قبل به پیروزی رسیدیم اما من نیاز به زمان داریم تا به شناخت کافی از تیم برسم. درست است هواداران دوست دارند هر دو تیم را تشویق کنند اما ما دوست داریم برنده شویم و سه امتیاز را کسب کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در مورد اینکه آیا تغییرات کم در ترکیب تیم انگیزه بازیکنان روی نیمکت را کم نمی‌کند، گفت: من دوست دارم در هر بازی برنده باشم. قطعا بهترین بازیکنان را به زمین می‌فرستم. این کاری است که هر مربی دیگری می‌کند. از 14 ژانویه کارم را شروع کردم. ما درون تیم هستیم و بهتر مسائل را می‌بینیم. رفاقتی به کسی بازی نمی‌دهم شاید یک نفر از بازیکنی خوشش بیاید و بگوید چرا به او بازی نمی‌دهید اما من بهترین نفرات را انتخاب ‌می‌کنم. بازیکنان تلاش می‌کنند بهترین عملکرد را داشته باشند. باشگاه ما دور اندیشی می‌کند و باید دید کیفیت بازیکنان در ادامه چطور خواهد شد. اگر اشتباه نکنم محمدرضا زنوزی قبل از شروع فصل تراکتورسازی را خریده است؟ کار او در این مدت زمان کم فوق العاده بوده است. او در بیرون زمین تلاش زیادی کرده و قطعا این تلاش ادامه دارد.

لیکنز در ادامه یادآور شد: همین تفاوت دو باشگاه در بازی شب گذشته آژاکس و رئال زیاد بود، اما نبود دو بازیکن نتیجه را تغییر داد. در این مورد با مالک باشگاه صحبت کرده‌ام تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتاد. زمانی که من آمدم بازیکنان را تحویل گرفتم و سعی می‌کنم آن‌ها را به بهترین شرایط برسانم. من از محمد طیبی خواستم همزمان هم دفاع کند هم حمله. الان او حداکثر توان خود را برای باشگاه گذاشته است. سطح انگیزشی بازیکنان برای من بسیار مهم است، چون خیلی‌ از تیم‌ها می‌خواهند به ما برسند و یا تیم‌ها رده بالایی می‌خواهند فاصله بگیرند. اول از همه دوست دارم برای همه احترام قائل باشم و بعد برای مردم تبریز و شما احترام قائلم. تیم‌هایی هستند که در لیگ حضور دارند که هم قهرمانی بیشتری تجربه کرده‌اند و هم در لیگ قهرمانان حضور بیشتری داشته‌اند. این چیزی است که ما تا الان نداشته‌ایم و قرار است در آینده روی آن برنامه‌ریزی کنیم تا به اهداف بلند مدت‌مان برسیم. چیزی که برای من اهمیت دارد بازیکنانی هستند که در اختیار داریم و اصلاً به آینده کار ندارم قرار است کدام بازیکن کنار من باشد یا نباشد. ما در کادرفنی تلاش زیادی می‌کنیم تا بهتر شویم و برای این هدف تلاش می‌کنیم.

وی در مورد اینکه یکی از نفرات کادرفنی تراکتورسازی پسر رضا مهاجری است و آیا نگرانی از این بابت ندارد،‌ گفت:‌ فردا  او را می‌بندیم تا مشکلی به وجود نیاید ( با خنده) همانطور که می‌دانید مهاجری دوست خوب من است اما ما در زمین رقیب هستیم و بعد از بازی دوستان خوب خواهیم بود. می‌دانم او چقدر بازیکنانش را آماده کرده تا در بازی فردا پیروز شوند.

20441

نظرات کاربران
مهدی تی تی از تهران
اگر ما کارهایی که همین چند سال اخیر بعضی تیمها انجام دادن محروم شدن یا رانت خواری که الان صداش دراومده را انجام میدادیم فوتبال که هیچ دنیا رو ترک میکردیم رو که نیست سنگ پای قزوینه
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۵۷
پاسخ
6
16
هی روزگار
اره بازی سخت تر از سپاهانه چون داور خورشیدی نیست حیف واقعااا حیف ادمین جون من بچاپ
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۱۱
8
1
امیرتراختورچی از رومانی
ترسم از اینه که تراکتور تو بازی فردا با غرور بازی کنه..وگرنه هیچ تیمی جلودار ما نیس
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۲۹
پاسخ
6
47
عشقممم نیمار
این بازی مث این میمونه ک مثلا تیم عشق_تقلال دو‌تیم‌ شن ..‌و با هم‌بازی کنن:-)
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۱:۲۷
پاسخ
67
14
زلاتان
اونقدر بازیکن خریدین که توانایی داشتن دو تیم داشته باشید.لامصب ۲۹ بازیکن تو یه فصل؟شما برید تو تیمتون حاضر غایب کنین یه لحظه یکی از بازیکناتون تو بین اون همه جمعیت بره.هیچ جاخالی اش هم احساس نمیشه.شفر از کجا این همه بازیکن تو یادش باشه؟:)
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۲۶
3
44
امیرتراختورچی از رومانی
میبینم که بعد بازی الدحیل از غار زدی بیرون...یه مدت اون تو میموندی تا تیمت یه برد داشته باشه بعد میومدی بیرون..ادمین بچاپ لطفا
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰:۴۵
2
46
پینار از آذربایجان
خوشمون میاد......خخخخخخخ ما اینیم
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۰۹
2
36
عاشق تیراختور از تهران
فقط ببرید بذارید حسودا و بدخواهان هر چه دوست دارند بگن . عشق فقط تیراختور
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱:۳۳
پاسخ
6
62
زلاتان طور
خخخخخخ......قشنگ بود
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۱:۳۱
پاسخ
39
8
فیگو
خیلی سخته...خیلی ......
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳:۲۷
پاسخ
38
8
ساسان
شما برید گند کاری هاتون رو ماست مالی کنید با پول مردم قهرمان میشدید به خودتون افتخار میکنید حیف.......
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۵۲
6
45