لیکنز:  هیچ وقت نگفته ام قهرمان لیگ برتر می‌شویم/ امروز روز بدی برای فروزان بود

لیکنز: هیچ وقت نگفته ام قهرمان لیگ برتر می‌شویم/ امروز روز بدی برای فروزان بود

4934
19:25
23 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: امروز در حمله و دفاع عملکرد خوبی نداشتیم اما درس بزرگی از فوتبال برای زندگی گرفتیم.

به گزارش وبسایت نود، جورج لیکنز در نشست خبری پس از دیدار تیم های سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت:  در ابتدا به تیم سپیدرود به خاطر پیروزی بزرگ و آنالیزی که داشت، تبریک می‌گویم. به خاطر شرایط جوی و چمن مصنوعی می‌دانستیم بازی خطرناکی برای ما باشد که این اتفاق هم افتاد. همان طور که می‌دانید اولین بازی که بود که از زمانی که آمدم 3 گل دریافت کردیم.

وی افزود: بازی به بازی برای ما مهم است. فوتبال همین است یک گل هدیه حریف کردیم تا بخواهیم به بازی برگردیم یک هدیه دیگر به حریف دادیم و گل خوردیم. محسن فروزان چند سیو داشت اما امروز روز بدی برای او بود. امروز هدایای زیادی به حریف دادیم اما در فوتبال نباید این اتفاق رخ دهد. تلاش این است بازی بعدی را که بسیار مهم است در تبریز با برد پشت سر بگذاریم.

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه آیا از بازی امروز سپیدرود سورپرایز شده، عنوان کرد: سورپرایز خاصی نبود. سپیدرود همان آنالیزی را که داشتیم بازی کرد و چیز جدیدی نبود. دیروز به بازیکنان گفته بودم این بازی سخت است و شرایط خاص خود را دارد. سال نو و تعطیلات تمام شده و تمرکز باید روی تیم باشد. این را هم در نظر داشته باشید ما چند فرصت خوب داشتیم که از دست دادیم.

لیکنز خاطرنشان کرد: الان باید این انتقاد را داشته باشیم بهتر عمل کنیم. این اشتباهات را نداشته باشیم تا به سطح بالایی که انتظار داریم برسیم. مسئولیت من تیم تراکتورسازی است و با تیم حریف کار ندارم. ما امروز 3 امتیاز را تقدیم حریف کردیم. وقتی با جلوی باز با حریف بازی کنید آنها هم وارد می‌شوند. دیدید گل هایی نزدیم و گلهایی را دریافت کردیم به همین دلیل بازی را باختیم. به خاطر چیزهایی که در هفته گذشته دیدم بهتر است این اتفاقات در زندگی بیفتد.

سرمربی تراکتورسازی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش در نشست خبری، درباره خبرنگاری که آماری از بازی ارائه کرد، تصریح کرد: موافق غافلگیری نیستم. اینها فقط مسائل آماری است اما این آمار نتایج را رقم نمی‌زند. ما در دفاع درها را باز گذاشتیم و حریف هم استفاده کرد. آمار نشان می‌هد فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و این بازی را واگذار کردیم.


وی ادامه داد: باید به انتقاداتی که به خودمان مطرح است توجه کنیم و باید روز به روز بهتر شویم. هیچ موقع آمار نمی‌تواند در این بازی نتیجه را رقم بزند. من به سپیدرود تبریک گفتم اما دیدید سپیدرود چگونه به ما گل زد. زندگی همیشه لبخند زدن و شادی نیست. زمانی که زمین می‌خورید باید بلند شوید و ادامه دهید. مسیر همیشه آرام نیست. گفته بودم از قبل که این بازی سخت است.

لیکنز خاطرنشان کرد: این بازی بزرگ بود و ما باید امتیاز جمع می‌کردیم. فقط بازی با سپاهان و پرسپولیس بزرگ نیست بلکه این بازی هم بزرگ بود و باید امتیاز جمع می‌کردیم.

سرمربی تراکتورسازی گفت: هیچ وقت نگفته بودم قهرمان لیگ می‌شویم. این چیزی بود که شما گفته بودید. هیچ وقت درباره قهرمانی حرف نزده بودم. ما نباید دور از دسترس ها را ببینیم و باید آنچه را نزدیک است ببینیم. بازی به بازی جلو می‌رویم و بازی پیش رو برای ما در تبریز مهم است. بدانید ما کار بزرگی کردیم. 5 امتیاز از 3 تیم عقب بودیم که جبران کردیم. امروز در حمله و دفاع عملکرد خوبی نداشتیم اما درس بزرگی از فوتبال برای زندگی گرفتیم.

20441

نظرات کاربران
علی
لیکنز باید تغییری در سبک کارش ایجا کند. متاسفانه این مربی قادر به ایجاد تغییر در جریان بازی نیست و تیم بیشتر به نوع عملکرد بازیکنان وابسته است. لیکنز با وجود داشتن بازیکنان کارآمد در روی نیمکت تعویضی انجام نمی دهد و با این کار هم بازیکنان ذخیره را نابود می کند و هم جریان بازی و گاه نتیجه را از دست می دهد.
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۰۳
پاسخ
12
44
PersePolis
خب عشقمم نیمار و دیگران که میگفتن سالهای قبل تیمها ضعیف بودن و امسال قوی هستند و اگه پرسپولیس راست میگه امسال قهرمان بشه، کجان؟؟ من قبلا هم گفتم، من نمیدونم تیمای دیگه ضعیفن یا قوی ان، فقط این رو میدونم که امسال پرسپولیس تو حوالی نیم فصل کمی افت کرد و کمی کیفیت بازی پرسپولیس کمتر شده و هفت هشت امتیاز نسبت به هر سال کمتر امتیاز بدست آورده، وگرنه امسال هم خیلی با فصل های دیگه فرقی نمی کنه و پرسپولیس قطعا قهرمان خواهد شد، برای قهرمانی باید با ثبات چندین سال کار کنید، با بمب ترکوندن و شاخ شدن و شاخه شونه کشیدن برای پرسپولیس قهرمان نمیشید!! اول سپاهان تو صدر بود، ادعای قهرمانی داشت، بعد استقلال و بعد تراختور، اما مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد!! قهرمان شدن به این راحتی نیست!!!
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵:۴۰
پاسخ
15
84
علی
حال کردم رو این تراکتوریا کم شد...باباقرارنیست هرتیمی ی مدت نتیجه خوب گرفت خودشوبا تیمای پرسپولیس سپاهان واستقلال مقایسه کنه وبرای هوادارای تیمای پایتخت کری بخونه.درضمن هوادارای تراکتورباید مهمان نوازیو از تیمای دیگه یادبگیره تو هرشهری باتیم اون شهرمسابقه دارن هوادارای تراکتوربه راحتی وخیال اسوده وارده ورزشکاه میشن وتشویق میکنن تیمشونو ولی توتبریز هیچ هوادارتیمای دیگه جرات ندارن برن ورزشگاه تبریز تیمشونو تشویق کنن چون درورزشگاه وبعدازبازی بیرون ورزشگاه هوادارای تراکتورحمله ورمیشن ب هوادارای اون تیم.نکنید ازاینکارا حرفه ای باشیدمهمان نوازباشید.خدا این ظلمارومی بینه و موقعهای خوبیم حالتونومیگیره.چه موقعیم باخت دادید واااااااااای
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۵۸
پاسخ
21
90
گلادیاتور سرخ
هنوز هیچی عوض نشده! هیشکی نمیتونه قهرمانی ده دقیقی لیگ رو ازتون بگیر! یاشاسین قهرمان! خ خ خ
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۴۸
پاسخ
13
69
پرسپولیس کبیر
آقای فروزان خیلی ممنون خخخخخخخخخ
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۱۷
پاسخ
12
57
آفتاب پرست
محسن فروزان مثل همیشه عیار دروازبانیش رو نشون داد!!! برام جالبه که چرا بقیه متعجب شدن!!! هیچوقت دروازبان خوبی نبوده و عملکرد سینوسی داشته با این تفاوت که اکثر مواقع در حالت بد خودش بوده!!! بنابراین فروزان نشون داد که نه تنها در حد و اندازه های یه تیم قهرمان لیگ نیست بلکه نباید اصلا بعنوان یه دروازبان مطمئن روش حساب کرد!!!
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۲۰
پاسخ
3
57
عشقم تراختور
برد و باخت جزئی از فوتبال است اما بازی بچه گانه فروزان سه گل را تقدیم تیم همشهریش کرد
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۵۵
پاسخ
41
31
سرخ نام
اگه تیم سپیدرود دوتا بازیکن با تجربه داشت شمارو قطعا 2 رقمی کرده بود اصلا نمیشه گفت چقد موقعیت خطرناک داشتن شاید بیشتر از 40 موقعیت که فقط سه تاشو گل کردن
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵:۲۸
پاسخ
23
112
@Rez
درود بر این سنت شکنی :اولین باره میشنوم ``هدیه رو وا نکرده پس نفرستاد``
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۴۶
پاسخ
3
78
مهدی عشقی
عاشق اونایی هستم که خیلی حال کردن با باخت تیم محبوبم تراکتور؛دادا جوجه رو آخر پاییز میشمارن هنوز لیگ تموم نشده،اگه داوریها وبعضی از مثائل بزاره تراکتور به کوری چشم حسود قهرمانه؛ادمین جان امیدوارم که فرق نزاری
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲:۱۰
26
7
گیلانی
افرین سپیدرود.همینطوری ادامه بده.خیلی ادعاشون میشد....
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸:۱۰
پاسخ
12
103
محمد
هیچ وقت نمیتونی از قهرمانی حرف بزنی چون هیچ وقت قهرمان نمیشی
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۰۶
پاسخ
17
101
مصطفی ریحانی
فروزان هرسال قهرمانی رو از یه تیم میگیره خخخخ
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۱۳
پاسخ
5
115
جی اچ
فروزان همیشه تلاش میکنه یه جورایی به پرسپولیس ضربه بزنه اماهمیشه کاراش به نفع پرسپولیسه ایول فروزان خخخ
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۱:۴۳
پاسخ
7
117
حمید
خب حق داری منم بودم قول قهرمانی تراکتورو نمیدادم همیشه گفتم احتمال قهرمانی تیم ملی گوام تو جام جهانی بیشتره تا قهرمانی تیمی که افتخاراتش از علیپور ۲۳ساله هم کمتره.همچنان حضور در لیگ برتر واقعا با ارزشه برای تراکتور کم از قهرمانی نیس.کاش به تیم های که تو لیگ برتر حضور دارند یه لوح تقدیر بدهند تا لاقل ویترین افتخارات تراکتور که خالی حداقل ۴تا دونه لوح تقدیر رو دیوار باشگاه باشه
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰:۵۰
پاسخ
16
109
متین تراکتوری
فروزان یه تنه تراکتور رو از قهرمانی دور کرد درسته که عیبی یوخ ولی تو شرایطی که حتی یک امتیاز تو کورس قهرمانی مهمه حتی تعداد گل زده میتونه تعیین کننده باشه این اشتباهات نباید باشه و هرجور شده باید امتیاز جمع کرد نه اینکه به حریف هدیه داد فروزان عزیز چی بگم اخه ؟!! الان بشین هی رکورد کلین شیت بزن بعد این به چه دردمون میخوره آخه
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰:۰۶
پاسخ
14
69