لیکنز: پنج بازی مهم تا پایان فصل در پیش رو داریم/ تلاش می‌کنم در آینده بهترین نتایج را کسب کنیم

لیکنز: پنج بازی مهم تا پایان فصل در پیش رو داریم/ تلاش می‌کنم در آینده بهترین نتایج را کسب کنیم

1884
15:15
29 فروردین 1398
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، گفت: ما پنج بازی مهم تا پایان فصل داریم که یکی از یکی مهمتر است و تلاش می کنم نتایج بهتری را کسب کنیم.

به گزارش وبسایت نود، جرج لیکنز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان، اظهار داشت: اطلاع دارید که ما پنج بازی مهم تا پایان فصل جاری رقابت های لیگ برتر  داریم که یکی از یکی مهم‌تر است. ما دو بازی میهمان و در سه بازی نیز میزبان خواهیم بود. دیدار فردا مقابل پیکان می‌تواند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد و البته مهمترین بازی ما در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۹ امتیاز داریم و این نتیجه بدی محسوب نمی‌شود و وقتی که من به این تیم آمدم کسی فکر نمی‌کرد که چنین نتایجی بگیریم. خط حمله ما بهترین است، اما خط دفاع ما این‌طور نیست. با این حال با تمریناتی که کرده‌ایم عملکرد آنها قابل قبول بوده است. اول از همه باید به مالک باشگاه و هواداران تبریک بگویم، چون این باشگاه در مدت زمان کمی جمع شده است.

سرمربی تیم تراکتورسازی در خصوص جلسه مالک باشگاه با اعضای تیم، بیان کرد: هواداران تبریزی با تراکتورسازی و فوتبال زندگی می‌کنند. ما به دنبال تبدیل یک باشگاه معمولی به یک باشگاه حرفه‌ای هستیم. خوشحالم که آقای زنوزی با من و بازیکنان جلسه گذاشته و بعد از این جلسه هیچ فشاری روی تیم گذاشته نشده است و انگیزه برای ادامه کار در تمام بازیکنان افزایش یافته است. در فوتبال هر لحظه ممکن است امتیازات را از دست بدهید. دیروز هم دیدید که چه تیم‌هایی امتیاز از دست دادند.

لیکنز ادامه داد: من یک برد را بیشتر از سه مساوی دوست دارم و همیشه از باخت منتفر هستم. خیلی خوب است که وقتی امتیازی را از دست می‌دهیم بتوانیم شروعی دوباره داشته باشیم و برای کسب موفقیت بجنگیم.

او در مورد مصدومان تیمش هم بیان کرد: ایمان سلیمی در تمرین امروز از ناحیه مچ پا مصدوم شد و باید وضعیت او برای بازی فردا بررسی شود. سوگیتا نیز ۵۰ درصد آماده بازی شده است اما هنوز وضعیت نهایی او را در خصوص بازی فردا نمی‌دانیم. محمدرضا اخباری هم به خاطر شرایطی که پیش آمده قطعاً در بازی فردا درون دروازه ما خواهد بود. در مورد سوگیتا هم ترجیح می‌دهم ریسک نکنم، چون برای بازی‌های بعد او را لازم داریم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد شرایط تیمش هم گفت: ما هیچ زمانی به دنبال این نیستیم که ۳ امتیاز را به ما هدیه بدهند و می‌خواهیم برای کسب ۳ امتیاز همیشه بجنگیم. تمام بازیکنانم برای تیم بازی می‌کنند و شرایط تیمی ما بسیار خوب است. هر بازی پیچیدگی و شرایط سخت خودش را دارد. نمی‌خواهم در این خصوص حرف‌های تکراری بزنم. اتفاقی که دیشب در بازی منچستر سیتی - تاتنهام افتاد فقط در فوتبال رخ می‌دهد و همین است که این ورزش را بسیار زیبا و جذاب کرده است.

وی ادامه داد: برنامه کلی را در مورد آینده باشگاه تحویل داده‌ایم و سعی می‌کنیم با همان برنامه پیش برویم و چیزی تغییر نمی‌کند. ما این اعتماد به‌ نفس را به بازینان تزریق کرده‌ایم و همه می‌دانند برای پیروزی به چه انگیزه‌ای نیاز دارند.

جرج لیکنز در خصوص برگزاری جلسه با مالک باشگاه باشگاه، اظهار داشت: من تاکنون با مدیران زیادی کار کرده‌ام ولی با قاطعیت می‌گویم که زنوزی یکی از مدیرانی است که با عشق کار می‌کند و به شهر و تیمش عشق می‌ورزد. وقتی مدیر باشگاهی در بین بازیکنان و مربیان حضور پیدا می‌کند یک ترسی بازیکن و مربی را فرا می‌گیرد اما وقتی امروز به تمرین آمدیم دیدیم که مالک در تمرین حاضر شده و نشان داد که یک رهبر واقعی است. هدف ما فقط این نیست که قهرمانی به دست بیاوریم بلکه می‌خواهیم این عنوان را تداوم ببخشیم. شاید اگر هر کسی دیگری می‌آمد و امروز حرف می‌زد، ممکن بود تأثیر منفی بگذارد، و با توجه به مشکلات دیگری که اتفاق افتاده، همه‌ی بازیکنان در مورد آینده حرف زدند و انگیزه مورد نیاز راگرفتند. زنوزی می‌داند باید برای ساخت یک باشگاه خوب، چه کاری انجام دهد.

لیکنز در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش مقابل تیم‌های بزرگ خیلی خوب بازی می‌کند اما مقابل تیم‌های ضعیف خوب کار نمی‌کند هم اظهار کرد: تیم‌هایی که در انتهای جدول هستند بازی در مقابل آن‌ها سخت است چرا که کیفیت بازی و کارهای تاکتیکی تیم را خراب می‌کنند. همیشه این بازی‌ها دشواری‌های خاصی دارد و قبل از بازی با سپیدرود هم این موضوع را گفته بودم. در مقابل تیم‌های بزرگ حمایت هواداران هم زیاد است و تمرکز بازیکنان بسیار بیشتر است. بازی فردا و بازی مقابل ذوب‌آهن بسیار مهم هستند. حالا نمی‌خواهم در خصوص بازی مقابل پرسپولیس حرف بزنم و فکر کنم. ما برای اینکه بتوانیم حرفه‌ای بشویم باید مقابل تیم‌های پایین جدولی هم با انگیزه زیادی کار کنیم. تراکتورسازی باشگاهی است که شور و هیجان در اطراف این تیم بسیار زیاد است. این موضوع در درون تیم هم وجود دارد و بدون این شور و هیجان نمی‌شود به نتیجه رسید.

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه یا تعویض نمی‌کند یا خیلی دیر این کار را انجام می‌دهد هم توضیح داد: من بیست و سه بازیکن دارم که هر کدام یک اهمیت خاصی برای من دارند. وقتی آن‌ها را حتی دو دقیقه وارد زمین می‌کنم کیفیتی که از آن‌ها می‌بینم برایم مهم است. بازیکنان کنونی بهترین عملکرد را دارند اما باید سعی کنیم برای فصل آینده خودمان را به سطح خیلی بالاتری برسانیم.

او ادامه داد: ما به دنبال بهترین شدن هستیم و تمام تلاشمان را در این راستا انجام می‌دهیم. انگیزه همه تیم‌ها مقابل ما زیاد است. هر تیمی که مقابل ما قرار می‌گیرد با انگیزه زیادی ظاهر می‌شود. آقای فرکی هم از این قاعده مستثنی نیست.

لیکنز اضافه کرد: از زمانی که من با تراکتورسازی قرارداد بستم فقط امضا نکردم بلکه با قلبم به اینجا آمدم. اتفاقات گذشته برای ما مهم نیست و فقط به بازی‌های آینده فکر می‌کنیم. با برد فردا هم نمی‌توانیم بگوییم به قهرمانی رسیده‌ایم. قبلاً به من می‌گفتید که خط حمله خوبی نداریم ولی کلیت فوتبال این است که یک تیم اول گل نخورد و سپس به فکر گلزنی باشد. من هیچ وقت از تغییر زیاد خوشم نمی‌آید و فقط آن تغییراتی را انجام می‌دهم که به نفع تراکتورسازی باشد. من دوست دارم در هر پست چند بازیکن با هم رقابت کنند ولی اکنون نمی‌توانیم آن وضعیت را داشته باشیم و شاید در آینده چنین رقابتی ایجاد بشود.

وی درباره اینکه تراکتورسازی مدیرعامل ندارد، بیان کرد: این موضوع ارتباطی به من ندارد و سوال سیاسی است. من در لیگ‌ه کشور های مختلفی مانند بلژیک، عربستان و چند کشور دیگر کار کرده‌ام، اما تا به حال نشده‌ است که کسی به من زنگ بزند و بگوید کسی را بازی بده، یا این بازیکن را بازی نده. همیشه با عشق و قلبم کار کرده‌ام و در تراکتورسازی هم همین کار را می‌کنم. از زمانی که آمده‌ام نگفتم ما بهترین هستیم. اینجا هستم و تلاش می‌کنم در آینده بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم.

او در مورد محسن فروزان هم بیان کرد: باشگاه در خصوص فروزان تصمیم گرفته است و این موضوع به باشگاه مربوط می‌شود. 

وی در مورد حضور اخباری در ترکیب اصلی تراکتورسازی در دیدار فردا، بیان کرد: در مورد محمدرضا اخباری نیز باید بگویم که او کمی با تأخیر کارش را شروع کرد و هرچه جلوتر رفت اعتماد به‌ نفسش بالا رفت. همه‌ی ما باید به او کمک کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشد. فقط بحث یک بازیکن نیست بلکه هر بازیکنی فردا می‌خواهد برای ما بازی کند، باید آماده باشد.

20441

نظرات کاربران
ارش
چهار چرخ فقط در صورتی قهرمان میشه که نه تنها پرسولیس بلکه از پنج بازی پنج برد بیاره شبیه معجزه و بشه 64 ;پرسپولیس چهار بازی هفت امتیاز هم بگیره میشه 62
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵:۴۵
پاسخ
25
11
یادگار، دره گرگها
فقط مقایسه کنید با مصاحبه سایر مربی ها باشخصیت تر از این آقا هنوز به لیگ ایران نیومده به امید قهرمانی تراختور عزیز و تشکر فراوان از آتا زنوزی
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۲۳
پاسخ
12
30
شادوماد
زیاد تعریف نکن.. به زودی اینم میشه یکی از خائنینی که نذاشتن قهرمان بشینو همتون بهش حمله میکنین
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۹:۲۸
18
7
یه تراکتوری
با این ادا بازی ایی که فروزان درآورد اگه اخباری نبود تراکتور میخواست چیکار کنه کی رو میخواست جای فروزان بذاره که در سطحی مثل اون باشه ؟.. خدا رو شکر حداقل یه نفر جانشین خوب هست که بتونه بجای فروزان به تیم کمک کنه که همش از لطف های مهندس زنوزیه به امید پیروزی تراکتور و کسب 3 امتیاز بازی یاشاسین مهندس زنوزی ادمین بچاپ
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۲۰
پاسخ
16
57
آرمانی
تلخی بازی قبلی با شیرینی حضور دوباره اخباری تو دروازه در ... ولی این بازی خیلی مهمه فردا پیروز نشیم هوادارها و شاید بازیکنها سرخورده بشن... فرکی فردا میاد اتوبوس بچینه و اینکه لیکنز تک مهاجمه بازی میکنه ممکنه کارو سخت بکنه ولی امیدواریم به تیممون یاشاسین تراکتور
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷:۵۷
پاسخ
16
52
عشق مسی
لینکرمربی که حرفی وسنجیده مصاحبه میکنه.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱:۵۲
پاسخ
4
49
دانیال هوشمند تراکتورپور
لیکنز باکلاس ترین مربی حاضر در فوتبال ایرانه. از همه لحاظ. بدون جانبداری این رو میگم. امیدوارم طرفدارای سایر تیم ها هم در این مورد منطقی باشن و این رو بپذیرن
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹:۳۱
پاسخ
23
51
عشقممم نیمار
از تراکتور میخام ..فقط شیش_پولیسه ببرن ودر بقیه دیدار ها ..امتیاز از دست بدید :-) در ضمن ..با این شرایط الانه تراکتور و حاشیه هاش .. ب نظرم کمحترمه .. نمیتونه خوب نتیجه بگیره :-P
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶:۵۸
پاسخ
62
5
طرفدار دو آتیشه تراکتور از تهران
به امید برد. بازی فردا برای ما حکم مرگ و زندگی است. هرچند به سهمیه قانع هستیم اما تیم ما شایسته قهرمانی است چرا که با وجود دیر بسته شدن و ناهماهنگی بازیکنا که اکثرا امسال به تیم ملحق شدند و علیرغم هدایت این تیم توسط سه کادر فنی و بازی کردن در چند مسابقه بدون مهاجم ما در این جایگاه هستیم. اگر شرایط تیمی ما مشابه پرسپولیس بود الان با اختلاف قابل توجه ای ما در صدر بودیم!!!! امیدوارم در انتهای فصل در هر رتبه ای که باشیم هوادارای عزیز خواهان ثبات در کادر فنی باشند. آقای لیکنز قطعا با دانش ترین سرمربی لیگ ایران هست و با تقویت این تیم در سال آینده دیگر نیازی به همیاری ابر، باد و مه برای قهرمانی نداریم. یاشاسین آذربایجان یاشاسین تیراختور
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹:۳۳
پاسخ
14
46
بهرام
با توجه به تساوی پرسپولیس و ذوب آهن الان بهترین فرصت برای کم کردن فاصله با صدر جدوله به امید برد تراکتور
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰:۵۴
پاسخ
12
46
پنجعلی فراری
تراختور اگر فردا پیکان را با اختلاف ببرد با احتساب بازی با پیروزی قهرمانی در دستان خودش هست ،فقط امیدوارم در آستانه بازی با پیروزی اتفاقات همیشگی عجیب و غریب اعم از محرومیت فیفا ،افسردگی بازیکن و....اتفاق نیفتد ،به نظرم فدراسیون فوتبال کاپ قهرمانی را یازده اردیبهشت به تبریز برده و همان جا با بردی که تراختور به دست می اورد به این تیم تحویل دهند ،سپاهان و پیروزی هم روی جام حذفی تمرکز کنند،اتفاقات امسال درس بزرگی به زنوزی داد که برای قهرمانی در ایران باید در چند جبهه خارج از زمین مسابقه باید جنگید.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۴۵
پاسخ
17
47
پرسپولیسی گرگان
خخخ قهرمانی دست ماست نه شما شما خوشبینانه از پنج بازی چهار برد بگیرین و 62 امتیازی میشین ولی پرسپولیس همین الان 55 امتیاز هست خوشبینانه پرسپولیسو و هم ببرین ما با دو برد و یه باخت یه مساوی 62 امتیازی میشیم شما باید معجزه کنین و هر پنج بازی رو ببرین که غیر ممکن هست
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹:۳۹
17
9
تراختور
یاشاسین تراختور
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴:۵۲
پاسخ
13
41
SS
امیدوارم تراختور قهرمان بشه با بردن پرسپولیس حتما شدنی هست !
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۲۷
پاسخ
18
49
استقلال
آقای لینگنز می خوام بهت مشاوره بدم . اول که تیم سوم پایتخت رو ببر. دوم آنتونی استوکس فیکس بزار . بیرانوند ضربات سر رو خوب نمیتونه بگیره کاشیما دوتا گل به همین راحتی بهشون زد با تیکی تاکا راحت از دفاعشون رد می شید . فقط می خوان با قلدری دفاع کنن . وگرنه تیمشون تاکتیکی نداره . ضربات شوت هم نیازی نیس به بالای دروازه بزنین بیرانوند زمینی هم گل می خوره . خیلی ریلکس برید . می برید . اون بازیکن ژاپننیتون هم فیکس بزار سید جلال رو کلافه میکنه
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶:۵۰
پاسخ
16
59
حمید
شما اگه بیل زن بودین باغچه خودتونو بیل میزدین
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۴۷
8
11
بابک
اینو خطاب به زنوزی مینوشتی چون سرمربی چارچرخ زنوزیه. خخخخ
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۵۰
17
7