لیکنز: 3 امتیاز بازی با سپاهان به کسب عنوان قهرمانی کمک زیادی می‌کند/ دژاگه یکی از مهمترین بازیکنان تراکتورسازی است

لیکنز: 3 امتیاز بازی با سپاهان به کسب عنوان قهرمانی کمک زیادی می‌کند/ دژاگه یکی از مهمترین بازیکنان تراکتورسازی است

1341
14:41
09 اسفند 1397
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تمرینات سختی را پشت سر گذاشته و همچنین مصدومیت بازیکنان برطرف شد.

به گزارش وبسایت نود، جرج لیکنز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان، اظهار داشت: تمرینات سختی را از روز های گذشته پشت سر گذاشته ایم. اشکان دژاگه از حضور در این بازی محروم است ولی توانستیم یکسری مصدومیت‌ها را در این هفته برطرف کنیم. دژاگه یکی از مهم‌ترین بازیکنانی است که برای تراکتورسازی به میدان می‌رود.

وی ادامه داد: علی عبدالله زاده را به علت مصدومیت در تمرین روز گذشته در اختیار نداریم و شرایط محمدرضا اخباری نیز به علت مصدومیت از ناحیه دست مشخص نیست.

وی در خصوص شرایط تیم سپاهان، بیان کرد: این تیم در جدول رده بندی لیگ برتر صدرنشین مسابقات است. سپاهان از بهترین تیم‌هایی است که قرار است مقابل تراکتورسازی به میدان برود. تعداد گل‌های زده سپاهان زیاد بوده و در مقابل گل های کمتری دریافت می کند.. هماهنگی خوبی بین خط حمله و دفاع این تیم اصفهانی وجود دارد. سپاهان چهار امتیاز از ما جلوتر هستند و از طرفی یک بازی معوقه نیز دارند.

سرمربی بلژیکی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: کادر فنی کنونی سپاهان سال گذشته در ذوب آهن بوده و پیش از آن نیز در تراکتورسازی بودند. چند بازیکن این تیم سابقه حضور در تیم تراکتورسازی راند که شاخص ترین آنها مهدی کیانی است.  باید برای بازی فردا آمادگی ذهنی داشته باشیم. هواداران باید بدانند که سه امتیاز بازی فردا برایمان خیلی مهم است. باید از تیم حمایت کنند چرا که سه امتیاز بازی فردا کمک زیادی به تیم‌مان خواهد کرد. هر چند سپاهان تاکنون شکستی در رقابت های لیگ‌ برتر نداشته است.

لیکنز با اشاره به اهمیت کسب سه امتیاز این دیدار گفت: از دو بازی خانگی نیم‌فصل دوم حداکثر امتیازات را گرفتیم. در بازی‌های خارج از خانه هم دو امتیاز گرفتیم. فردا تلاش می‌کنیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. طبیعی است که ساسان انصاری بتواند شانس بازی بیشتری داشته باشد. خوشحالم این بازیکن جزو بازیکنان ما است. البته مهدی‌زاده هم بازیکنی بود که می‌توانست در چند پست بازی کند که او را با انصاری معاوضه کردیم و یک مدافع را از دست دادیم. خوشحالم که می‌توانم فردا یک بار دیگر او را ببینم. مهدی‌زاده دارای شخصیت بالایی است. ساسان انصاری فردا به عنوان مدافع به میدان نمی‌رود و مهاجم تیم‌مان است.

لیکنز ادامه داد: در بازی مقابل سایپا با 2 مهاجم و هجومی بازی کردیم، اما بازیکنان تیم شتاب زده بودند و نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کنند. همچنین تعدادی از بازیکنان در یک ماه گذشته به تیم تراکتورسازی اضافه شدند که برای رسیدن به مرز آمادگی نیاز به زمان دارند تا بتوانند خود را با تیم هماهنگ کنند.

لیکنز درباره افزایش قدرت هجومی تیمش یادآور شد: می‌توانم تعداد مهاجم‌ها را افزایش دهم تا سیستم بازی ما تغییر کند اما این موضوع نیازمند زمان مناسبی است. من جزو مربیانی هستم که در هر بازی بیشتر از یک گل بزنیم. دیروز بازی بارسلونا و رئال مادرید در ال‌کلاسیکو و همچنین بازی چلسی و تاتنهام را دیدم. همه دیدیم که چه بازی‌های خوبی برگزار شد. همه دیدند که رئال تیم بهتری بود اما برد از آن بارسلونا بود. دوست دارم کم کم به شرایط ایده‌آل برسیم. بازیکنان با کیفیتی داریم و می‌خواهیم با افزایش رقابت بین بازیکنان، بهترین مهره در هر دیدار به میدان برود.

سرمربی تراکتور درخصوص حضور هواداران در ورزشگاه گفت: از لحاظ من حمایت هواداران در بازی تراکتورسازی بسیار مهم است و امیدوارم فردا شاهد حضور تماشاگران و حمایت همه جانبه آنها باشیم.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به قدرت خط دفاعی سپاهان گفت: سپاهان 12 گل دریافت کرده است و در نگاه اول به نظر می‌رسد این تیم دفاعی است، اما این تیم هجومی بوده و گل‌های زیادی زده و حریف سرسختی در بازی فردا برابر ما است. 

لیکنز درباره محرومیت دژاگه از این بازی و عدم تعویض به موقع او از سوی کادرفنی گفت: دژاگه کاپیتان تیم ملی و بازیکن مهمی برای تیم‌مان است.  قبل از بازی با سایپا به بازیکنان گفتم که کارت‌های بیهوده نگیریم. اخطار دژاگه در برابر سایپا بی‌مورد بود. داور می‌خواست اشتباهش در کارت دادن به تیم حریف را جبران کند و به همین دلیل به دژاگه کارت داد. این موضوع موجب از دست رفتن یکی از بازیکنان مهم تیم‌مان شد. به علت کارت‌ زردهای بیهوده، دژاگه را برای بازی فردا نداریم. اکنون برایم مهم است که بازیکن جایگزین او بتواند نمایش خوبی داشته باشد.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: در بازی مقابل نساجی خیلی ناراحت بودم زیرا وقتی بازی یک بر یک بود تلاش زیادی نکردیم برای زدن گل دوم؛ در آینده باید تفکرمان را حرفه‌ای کنیم. در بازی مقابل سایپا طوری بود که هر کرنر و اوت، یک فرصت گل برای حریف بود و در بازی مقابل سپاهان هر پرتاب اوت و هر ضربه بلند خطر گلزنی روی دروازه ما را ایجاد می‌کند.

سرمربی تراکتورسازی خاطر نشان کرد: اول از همه لی اروین رفته و دوبار برگشته؛ مانند فرزندی که رفته و بعد از چند ماه به خانه‌اش برگشته. وی بعد از 3 ماه به تراکتورسازی بازگشته و در این مدت تمرین و شرایط بازی هم نداشته است و شرایط خوبی هم ندارد و در یکی 2 هفته آینده نمی‌توان در مورد بازی کردنش صحبت کرد. وی هر روز 2 جلسه تمرینی سنگین برگزار می‌کند و برای آماده شدنش نباید عجله کرد. شاید 4 تا 6 هفته برای آماده‌سازی نیاز به زمان باشد، اما ما فشرده کار می‌کنیم تا وی را به شرایط مسابقه برسانیم.

20441

نظرات کاربران
امیر تراختورچی از رومانی
حرف درستی میزنه..برای تغییر سیستم و پیاده کردن تاکتیک اصولی نیازمند گذر زمان وتمرین بیشتر وبازی بیشتره...امیدوارم تراکتور هرچه زودتر به اهداف تاکتیکی خودش برسه و وظیفه هواداران حمایت از تیم تا رسیدن به هدف مشخص شده اس
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴:۰۲
پاسخ
2
34
پنجعلی
لیکنز نشان داده مربی خوبی نیست .زنوزی اشتباه کرد این را اورد ولی یاشاسین تراکتور
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۲۸
پاسخ
58
14
توهم سرخ
فردا شعار حیا کن رها کن رو توی استادیوم 200هزار نفری تبریز میشنویم
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۴۰
پاسخ
72
10
عشقممم نیمار
براچی میخاین قهرمان شین؟؟:-P مگ شما تراکتوریا ..نمیگین ک .. افتخار یه باشگاه ..جام‌ نیس و‌فقط هوادارای روی تپه‌هست ؟؟
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲:۲۱
پاسخ
87
15
علی بارساا
جواب این بنده خدا را ندین این هنوز نمیدونه منظور گزارشگر اون روز چی بوده و کلا همه جا فقط یه چیزی میخواد بگه که آره اینم هست . بله اون همه جمعیت که علاوه بر ورزشگاه اطراف را هم پر کرده بودند افتخار یک باشگاهه و البته جام گرفتن هم افتخار یک باشگاهه که انشالله با برنامه ریزی های امپراطور به اونم خواهیم رسید به زودی زود
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۶:۴۳
10
61
ایران
تو چرا هی تو پستای تراکتور پیام میدی باخت تبریز حسابی سوزوندتت ها خخخخخخ
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷:۲۳
5
65
ققنوس سرخ
سرمربی تراکتورسازی خاطر نشان کرد: اول از همه لی اروین رفته و دوبار برگشته؛ مانند فرزندی که رفته و بعد از چند ماه به خانه‌اش برگشته!!!(محله بروبیا) یعنی همچین توجیه قشنگی رو حتی عمو زنوزی هم به فکرش نمی رسید!!!
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۴۵
پاسخ
73
27
علی بارسا
بله مثل باشگاه بیت المال خور شماها نیست که هر کی هر چی دلش خواست انجام بده و بره . آقای اروین با باشگاه قرارداد داره و اگر به هر دلیلی رفته باید برمیگشت و پاسخ میداد . الانم مثل بچه خوب برگشته و باشگاه هم حتما جریمش میکنه و به تمرینات بازمیگرده ... فکر کنم به خیال شماها، باشگاهتون هر چقدر پیگیر بازیکناتون نباشه خیلی کار خفنی میکنین
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳:۴۸
10
56
ARYOBARZAN
اگه تقوی رو نگه میداشتن شانس اول قهرمانی بودن ولی با این مربی نه...
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸:۰۳
پاسخ
69
10
فوتبال پاکم آرزوست
به عمد دژاگه را محروم کردند . یه روز تیموریان یه روز دژاگه و...!!
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷:۴۷
پاسخ
19
69
فوتبال پاکم آرزوست
خودتونم میدونید جام ها و افتخاراتتون چجوری بدست اومده
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸:۳۱
1
33
غیرت یعنی هادی عقیلی
توهم نزنید . تا حالا تو آسیا از گروهتون صعود کردین؟؟؟؟ برید با طرفدارای ملوان کری بخونید اینم به خاطر یک جام که تو حذفی آوردین
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۵۸
53
13