لیگ اروپا؛ قطعی شدن صعود چلسی به دور حذفی لیگ اروپا

لیگ اروپا؛ قطعی شدن صعود چلسی به دور حذفی لیگ اروپا

991
23:21
17 آبان 1397
چلسی موفق شد در خانه باته بوریسوف به پیروزی برسد.

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی موفق شد در خانه باته بوریسوف به پیروزی برسد. 

به گزارش وبسایت نود، دور چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا با انجام دو بازی از ساعت 19:20 و یازده بازی از ساعت 21:25 پیگیری شد.

در مهم ترین دیدار در گروه L چلسی موفق شد با تک گل اولیویه ژیرو در دقیقه 52 مقابل باته بوریسوف به پیروزی برسد و با 12 امتیاز صعود خود را به دور قطعی کرد. در دیگر دیدار این گروه ویدی با یک گل پائوک را شکست داد.

در گروه D فنرباحچه در خانه اندرلخت بلژیک 2-0 برنده شد و با 7 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد. بازی بین دینامو زاگرب و اسپارتاک ترناوا از ساعت 23:30 آغاز می شود.

در گروه G اسپارتاک مسکو در یک بازی پرگل 4-3 موفق به شکست دادن رنجرز شد. ویارئال نیز به تساوی بدون گل مقابل راپیدوین رضایت داد.

در گروه H اینتراخت فرانکفورت 3-2 آپولون قبرس را شکست داد و لاتزیو نیز با حساب 2-1 مقابل مارسی به پیروزی رسید. فرانکفورت با 12 امتیاز و لاتزیو با 9 در جایگاه های اول و دوم هستند.

در گروه I دو دیدار مالمو - سارپسبورگ و خنک - بشیکتاش با حساب 1-1 پایان یافت. خنک بلژیک با 7 امتیاز در صدر این گروه قرار دارد.

در گروه J کراسنودار 2-1 از سد استاندارد لیژ عبور کرد و سویا 3-2 بلدیاسپور را شکست داد. سویا و کراسنودار با 9 امتیاز اما به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رتبه های اول و دوم قرار دارند.

در گروه K آستانا 2-1 در مقابل یابلونک چک پیروز شد و دیناموکیف 3-1 رن فرانسه را از پیش رو برداشت.

4416

نظرات کاربران