لیگ اروپا؛ پیروزی پرگل آرسنال و میلان در شب پیروزی نفس گیر دورتموند

لیگ اروپا؛ پیروزی پرگل آرسنال و میلان در شب پیروزی نفس گیر دورتموند

3045
23:23
26 بهمن 1396
دور رفت نخستین مرحله حذفی این فصل لیگ اروپا آغاز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دور رفت نخستین مرحله حذفی این فصل لیگ اروپا آغاز شد. 

به گزارش وبسایت نود، دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با برگزاری ۷ بازی در ساعت ۲۱:۳۰ آغاز شد. در مهمترین بازی تیم آرسنال مهمان تیم اوسترساندز سوئد بود که با ۳ گل موفق شد در این بازی به پیروزی برسد. گل به خودی بازیکن حریف در کنار گل های مونریال و اوزیل این نتیجه را برای آرسنال رقم زد. سامان قدوس در این بازی ۹۰ دقیقه برای تیم میزبان بازی کرد. 

در دیگر بازی های مهم تیم میلان با گل های کوترونه، ریکاردو رودریگز از روی نقطه پنالتی و بورینی توانست در خانه لودوگورتس پیروز شود و دورتموند هم در خانه در آخرین لحظات با نتیجه ۳-۲ مقابل آتالانتا پیروز شد. شورله و باتشوایی (دقایق ۶۵ و ۹۱) برای دورتموند در این بازی گلزنی کردند. 

تیم مارسی با ۳ گل مقابل براگا پیروز شد و نیس با نتیجه ۲-۳ مغلوب لوکوموتیو مسکو شد. رئال سوسیداد با نتیجه ۲-۲ مقابل سالزبورگ متوقف شد و بیلبائو هم با نتیجه ۱-۳ در خانه اسپارتاک مسکو به پیروزی رسید. در نخستین بازی این مرحله هم که ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شد تیم اسپورتینگ با نتیجه ۳-۱ مقابل آستانه پیروز شد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Sam.gunner
مرسى توپچى ها و ونگر
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۴:۰۰
پاسخ
0
3
اهواز سرخ
میلان دوباره بلندمیشه وتاج پادشاهی اروپا رو برسرمیذاره بین بچه های دهه ۵۰و۶۰هنوزمیلان محبوبترین تیم اروپاست فورزا روسونری
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۲:۵۹
پاسخ
2
15
بچه ی پرسپولیس
امیدوارم میلان.تیم با ریشه و قوی ومحبوب به دوران خودش برگرده
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۶:۴۹
پاسخ
2
18