لیگ اروپا؛ بازگشت آرسنال در لندن و حذف اینتر و زنیت

لیگ اروپا؛ بازگشت آرسنال در لندن و حذف اینتر و زنیت

2746
01:29
24 اسفند 1397
آرسنال راهی دور بعد شد، اینتر و زنیت حذف شدند.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال در خانه موفق شد 3-0 رن فرانسه را شکست دهد و به دور بعد برسد. اینتر در ایتالیا با یک گل مقابل فرانکفورت شکست خورد و با لیگ اروپا وداع گفت. زنیت هم با قبول شکست 2-1 مقابل ویارئال، از لیگ اروپا خداحافظی کرد.

در ادامه رقابت های لیگ اروپا، آرسنال پنج شنبه شب در لندن میزبان رن فرانسه بود. شروع عالی یاران امری در این دیدار خیلی زود نتیجه را به نفع انها کرد. آرسنالی ها در 15 دقیقه ابتدایی بازی، به دو گلی که می خواستند رسیدند. هجوم اولیه آرسنال با گل دقیقه 5 اوبامیانگ روی پاس زمینی رمزی به ثمر نشست و ده دقیقه بعد، در دقیقه پانزدهم بود که مایتلند نایلز با یک ضربه سر روی سانتر اوبامیانگ بازی را 2-0 کرد.

بعد از این گل، رن برای جبران گل های خورده تلاش زیادی کرد ولی به نتیجه نرسید، در نهایت آرسنال بود که در دقیقه 72 توسط اوبامیانگ به گل بعدی رسید تا خیالش راحت تر شود. رن به گل نرسید و دست آخر آرسنال با برتری 3-0، شکست 3-1 دیدار رفت را جبران کرد و به دور بعد رسید.

اما اینتر در عین شگفتی در خانه مقابل فرانکفورت تن به شکست 1-0 داد. در این مسابقه گل تیم آلمانی در دقیقه ششم بازی توسط یوویچ به ثمر رسید و اینتر نتوانست نتیجه را جبران کند تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با همین نتیجه از دور مسابقات کنار برود و فشارها روی اسپالتی بیش از پیش شود.

ویارئال نیز یک بار دیگر موفق شد زنیت سن پترزبرگ را شکست دهد. در این دیدار ویارئال 2-1 پیروز شد، مورنو و باکا برای تیم اسپانیایی گلزنی کردند تا آنها در مجموع 5-2 به برتری برسند و به دور بعد راه یابند. سردار آزمون در این دیدار تا دقیقه 70 در زمین بازی بود ولی جز زدن دو شوت و ارسال 16 پاس، نتوانست تاثیر خاصی در بازی تیمش بگذارد.

1878

نظرات کاربران
عبآس
امیدوارم سیمئونه رو بیارن اینتر...نابود شدیم کلن
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱:۲۵
پاسخ
0
5
hadi
جانم ارسنال ایشالاکه قهرمان میشیم جات تولیگ قهرمانان واقعاخالیه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۹:۲۱
پاسخ
1
5