لیگ اروپا؛ توقف رم و منچستریونایتد

لیگ اروپا؛ توقف رم و منچستریونایتد

1087
22:18
11 مهر 1398
منچستریونایتد و رم در خارج از خانه متوقف شدند.

به گزارش وبسایت نود، هفته دوم رقابت های لیگ اروپا با توقف تیم های مدعی رم و منچستریونایتد آغاز شد.

پنج شنبه شب با انجام 12 بازی دور دوم مرحله گروهی لیگ اروپا آغاز شد. از گروه هفتم مسابقات، فاینورد در خانه خود توانست با حساب 2-0 از سد پورتو بگذرد. جنس تورن‌استرا و کارسدورپ گلزنان تیم هلندی در این بازی بودند. یانگ بویز هم در این گروه توانست با نتیجه 2-1 گلاسکو رنجرز را شکست دهد. در این گروه وضعیت پیچیده شده و هر چهار تیم سه امتیاز دارند. فعلاً پورتو صدرنشین گروه است.

در گروه هشتم، اسپانیول در روسیه توانست با نتیجه 2-0 زسکامسکو را شکست دهد. لودوگورتس هم با نتیجه 3-0 مقابل میزبانش فرانس واروش به برتری رسید. در این گروه لودوگورتس با 6 امتیاز صدرنشین است.

در گروه نهم تلاش سنت اتین و وولفسبورگ بعد از 90 دقیقه به تساوی 1-1 منجر شد. بازی تیم های اوکساندریا و خنت بلژیک نیز با همین نتیجه پایان یافت. در این گروه خنت و وولفسبورگ هر دو 4 امتیازی هستند.

در گروه دهم، رم مقابل میزبانش وولفسبرگر به تساوی 1-1 رسید. لئوناردو اسپینازولو در دقیقه 27 تک گل رم را به ثمر رساند. بازی تیم های مونشن گلادباخ و باشاک شهیر نیز با همین نتیجه پایان یافت. در این گروه رم و وولفسبرگر با 4 امتیاز بالانشین هستند.

در گروه یازدهم، براگا و اسلوان براتیسلاوا به تساوی 2-2 رسیدند. وولوز نیز با گل دقیقه 92 توانست مقابل میزبانش بشیکتاش به برتری برسد. در این گروه براگا و اسلوان براتیسلاوا با 4 امتیاز صدرنشین هستند.

در گروه دوازدهم، آستانه در خانه با نتیجه 2-1 مقابل پارتیزان شکست خورد. دیدار منچستریونایتد و آلکمار در هلند با تساوی 0-0 پایان یافت. این دیدار به میزبانی آلکمار انجام شد و مسابقه چندان جذابی از آب در نیامد. فرصت های معدود تیم محدود به چند شوت از راه دور بود و چند صحنه مشکوک هم در محوطه های جریمه رقم خورد که داور در هیچ صحنه اعتقادی به پنالتی نداشت.

1878

 

نظرات کاربران
hafez
ینی برا منچستر از این بدتر نمیشد...باز خداروشکر ک دخیا رو داریم
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۳۷
پاسخ
3
17