لیگ اروپا؛ میلان حذف شد، سلتیک و فنرباغچه صعود کردند

لیگ اروپا؛ میلان حذف شد، سلتیک و فنرباغچه صعود کردند

2200
01:26
23 آذر 1397
حذف میلان از دور گروهی لیگ اروپا، مهمترین اتفاق پنج شنبه شب بود.

به گزارش وبسایت نود، دور گروهی لیگ اروپا پنج شنبه شب به پایان رسید که در مهمترین اتفاقات بازی های گروه های یک تا شش، می توان به حذف میلان بعد از شکست مقابل المپیاکوس اشاره کرد.

پنج شنبه شب از ساعت 23 و 30 دقیقه، 12 بازی از گروه های یک تا شش لیگ اروپا انجام شد تا مسابقات دور گروهی لیگ اروپا به پایان راه خود برسد و حالا تیم های صعودکرده منتظر بازی های دور حذفی باشند.

از گروه اول مسابقات، لورکوزن با اقتدار و با نتیجه 5-1 آ.ا.ک لارناکا را شکست داد، دیدار لودوگرتس و زوریخ سوئیس نیز 1-1 تمام شد. در این گروه لورکوزن با 13 امتیاز اول شد و زوریخ با 10 امتیاز دوم شد و به مرحله بعد راه یافتند.

در گروه دوم، سلتیک اگرچه در خانه 2-1 از سالزبورگ شکست خورد ولی دیدار روزنبرگ و لایپزیگ 1-1 تمام شد تا سالزبورگ با 18 امتیاز در این گروه اول شود و سلتیک 9امتیازی دوم شود.

در گروه سوم مسابقات، بوردو در دانمارک با یک گل از سد کپنهاگن گذشت، اسلاویاپراگ هم با نتیجه 2-0 زنیت را مغلوب ساخت. در این گروه زنیت 11 امتیازی اول شد و اسلاویاپراگ با 10 امتیاز دوم شد. بوردو هم حذف شد.

در گروه چهارم، دیدار دیناموزاگرب و اندرلخت 0-0 تمام شد. اسپارتاک ترناوا هم با نتیجه 1-0 فنرباغچه را شکست داد، این دو نتیجه موجب شد تا دیناموزاگرب با 14 امتیاز اول شود و فنرباغجه با 8 امتیاز دوم شود.

در گروه پنجم، آرسنال در لندن با تک گل دقیقه 16 لاکازت توانست قره باغ را شکست دهد و 16 امتیازی شود. اسپورتینگ هم با 3 گل ورسکلا را مغلوب ساخت و با 13 امتیاز دوم شد.

در گروه ششم، بازی بتیس و دودلانژ 0-0 تمام شود. المپیاکوس هم در یونان موفق شد با نتیجه 3-1 میلان را شکست دهد، نتیجه ای که به قمیتی گزاف برای میلان تمام شد و روسونری با وجود برای امتیاز با المپیاکوس، در رده سوم قرار گرفتند و حذف شدند. در این گروه بتیس با 12 امتیاز اول شد.

1878

نظرات کاربران
علیرضا قربانزاده
این مربی در سطح میلان نیست. یه زمانی یکی از تیم های سطح اول اروپا بود اما الان تو لیگ خودشون هم جزء تیم های متوسط حساب میشه. تو شرایط الان آنتونیو کونته که تیم هم نداره میتونه به میلان کمک کنه
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۷:۰۹
پاسخ
1
7
میلانیست
میلان اول به گتوسو باخت ..این مربی برای میلان خیلی کوچیکه مربی درجه یک با همین بازیکنا نتیجه بهتری میگیره البته درست مصدوم زیاد داره ولی میلان درتمام بازیها فقط احساسی بازی میکنه برنامه خاصی در شرایط مختلف نداره.‌‌باختن به تیم درجه۳ قطعآ تحقی امیزه
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۱:۱۱
پاسخ
5
36
توپچیهای قرمز تبریز ایلناز ایناز عاشق پرسپولیس
اونم برای تیمی ک یک دهه قهرمان بی نظیر لیگ قهرمانان بود حالا حتی توانایی صعود از دور گروهی لیگ اروپا رو هم نداره . ایتالیا این همه مربی سرشناس داره نمیدونم میلان چ اصراری داره از مربیانی استفاده کنه ک هیچ تجربه موفقی نداشتن ی بار مونتلا رو مربی میکنن ی بار فیلیپو اینزاگی حالا گتوزو . یکی باید ب اون مدیران چینی بفهمونه هر بازیکن بزرگی دلیل نمیشه ک مربی بزرگی هم بشه.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰:۳۳
1
7