لیگ ایران و ژاپن خواهرخوانده می‌شوند

لیگ ایران و ژاپن خواهرخوانده می‌شوند

1969
14:17
26 آبان 1393
نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: رئیس سازمان لیگ ژاپن برای انعقاد قرارداد خواهر خواندگی با سازمان لیگ به کشورمان سفر خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: رئیس سازمان لیگ ژاپن برای انعقاد قرارداد خواهر خواندگی با سازمان لیگ به کشورمان سفر خواهد کرد.

به گزارش وب سایت نود،  مهدی تاج گفت: پیرو سفر رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال ژاپن به کشورمان و برگزاری جلسه مشترک با سازمان لیگ که در آن هیأت ژاپن علاقه مندی خود را نسبت به عقد قرارداد خواهرخواندگی بین لیگ‌های فوتبال ایران و ژاپن اعلام کرده‌اند.

نایب رئیس فدراسیون بیان کرد:در این رابطه رئیس سازمان لیگ ژاپن و هیأت  همراه 7 تا 9 بهمن 93 برای انعقاد قرارداد خواهر خواندگی با سازمان لیگ به کشورمان سفر خواهند کرد.

رئیس سازمان لیگ افزود: این قرارداد خواهرخواندگی شامل همکاری‌های دو جانبه در راستای ارتقای سطح لیگ در کشور،برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک برای مربیان 2کشور، برگزاری مسابقات دوستانه در رده های سنی مختلف است.

وی گفت: در همین راستا سازمان لیگ، جهت عقد قرارداد در حال مذاکره با لیگ‌های حرفه‌ای فوتبال ایتالیا، آلمان، چین و قطر نیز است که تا به حال لیگ‌های چین و قطر علاقمندی شفاهی خود را در این رابطه اعلام کرده اند و در هفته آتی آمادگی رسمی خود را اعلام خواهند کرد.

 

2051

نظرات کاربران