لیگ برتر انگلیس؛ چلسی از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند، تاتنهام و لیورپول سوم و چهارم شدند

لیگ برتر انگلیس؛ چلسی از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند، تاتنهام و لیورپول سوم و چهارم شدند

4977
20:24
23 اردیبهشت 1397
لیورپول با رکوردشکنی صلاح سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - لیورپول با رکوردشکنی صلاح سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کرد.

به گزارش وبسایت نود، عصر یکشنبه هفته پایانی لیگ برتر انگلیس با انجام ده مسابقه همزمان پیگیری شد که نتیجه پنج مسابقه از این ده بازی به شرح زیر است:

لیورپول بعد از ناکامی در سه هفته اخیر بالاخره طعم برد را چشید تا سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. تیم کلوپ در هفته آخر میزبان برایتون بود که با برد قاطع 4-0 زمین را ترک کرد. در این بازی، صلاح در دقیقه 26، لوورن دقیقه 40، سولانکه دقیقه 53 و رابرتسون در دقیقه 85 برای قرمزها گلزنی کردنذ تا لیورپول با کسب امتیاز 75 لیگ را در رده چهارمی به پایان برساند. صلاح با گلزنی در این دیدار به رکورد 32 گل در لیگ برتر در یک فصل رسید که یک رکورد جدید و منحصر به فرد در فوتبال انگلیس است.

اما چلسی که به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود، با یک شکست سنگین فصل را به پایان برد تا از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند. تیم کونته در هفته آخر مقابل نیوکاسل 3-0 شکست خورد. در این مسابقه پرز دو بار و گیل برای نیوکاسل گلزنی کردند. نیوکاسل فصل را در رده دهمی به پایان برد. چلسی هم با 70 امتیاز در جایگاه پنجم ایستاد و به لیگ اروپا رفت.

تاتنهام نیز با برد مقابل لسترسیتی در رده سوم ایستاد. تیم پوچتینو در هفته آخر در یک مسابقه جذاب 5-4 لسترسیتی را شکست داد، در این مسابقه اسپرز سه بار از رقیب خود عقب افتاد ولی در نهایت با گل دقیقه 76 هری کین، 5-4 پیروز شد. در این مسابقه هری کین و لاملا دو گل زدند، فوکس به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و برای میهمان، محرز، ایهیناچو و واردی (2بار) گلزنی کردند. اسپرز با 77امتیاز سوم شد، لسترسیتی هم نهم شد.

کریستال پالاس در خانه خود 2-0 وست برومویچ را مغلوب ساخت تا در رده یازدهم بایستد. زاها و فن آنهولت برای پالاس گلزنی کردند. سوانزی هم با قبول شکست 1-2 در خانه مقابل استوک سیتی به چمپونشیپ سقوط کرد. آنها با 33 امتیاز، در رده هجدهم ایستادند.

1878

نظرات کاربران
جواتی
دوست عزیز میخوای بری برو طرفدار تیم دیگه بشو کسی مجبورت نکرده ولی اگه عاشق چلسی هستی تا ابد عاشقش باش
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۸:۴۳
پاسخ
3
14
مهران
ای بابا سران چلسی یه فکری بکنید.این چه طرز بازیه؟؟ من فقط به عشق دروگبا و لمپارد و چک بود که طرفدار چلسی شدم..یه کاری میکنید حالا که اینا دیگه نیستن آدم بره طرفدار یه تیم دیگه بشه. هرچد کلا دوتا تیم دوست دارم،که متاسفانه یکی از اون یکی بدتر. (چلسی و آ.ث.میلان)
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۳:۰۱
پاسخ
7
11
Chelsea fc
تبریک به همه هواداران مدافع عنوان قهرمانی! ما توانستیم امسال، تعریف جدیدی برای عبارت "نتایج سینوسی" ارائه کنیم... #All_Out
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۳:۳۲
پاسخ
6
8
۳
چلسی بر خلاف ارسنال نتیجه گرفت ولی حقش نبود بره لیگ اروپا و اگه ارسنال ببازه میره اروپا چون ششم شد کاشکی لیورپول هم ببره تا بره اروپا یونایتد همش دفاعی بود و تاتنهام
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۹:۳۶
پاسخ
6
8
پیجو
آتشفشان رو نمیشه با برف بست.چلسی بزرگ دوباره زنده میشی و همه رو مات میکنی.بیادتم چلسی به یاد پیترچک ،دروگبا،لمپاردو...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۱:۰۱
پاسخ
16
24
Chelsea fc
لمپارد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۸:۵۵
3
15
چلسی
یاد اون دوران بخیر اولین قدم رفتن کونته است
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۷:۵۹
6
9
بهرام
منظور از آتشفشان چلسی؟!آره خوب آتشفشانی که زود فوران و خاموش میشه چلسی از ۲۰۰۴ به بعد به لطف دوپینگ مالی و دفاع همیشگی تونسته چندتا جام ببره
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۸:۰۸
10
12
iran
درود بر تاتنهام
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۰:۰۰
پاسخ
11
15
یوپ هاینکس افسانه ای
امیدوارم لیور پول رعال رو هم شکست بده و انتقام بایرنو ازش بگیره
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۰۶
پاسخ
19
35