لیگ برتر انگلیس؛ بازگشت لیورپول به صدر و شکست بدموقع آرسنال

لیگ برتر انگلیس؛ بازگشت لیورپول به صدر و شکست بدموقع آرسنال

3662
21:32
01 اردیبهشت 1398
قرمزها بار دیگر به صدر جدول بازگشتند.

به گزارش وبسایت نود، هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس با دو بازی در ساعت ۱۹:۳۰ ادامه پیدا کرد. تیم لیورپول که مهمان کاردیف بود توانست با دو گل در نیمه دوم از سد این تیم پایین جدولی بگذرد تا ۸۸ امتیازی شود و به صدر جدول بازگردد. 

وینالدوم در دقیقه ۵۷ با یک شوت زیبا گل نخست را برای لیورپول بثمر رساند. جیمز میلنرهم در دقیقه ۸۱ موفق شد ضربه پنالتی که به دلیل خطا روی صلاح بدست آمده بود را گل کند. 

در دیگر بازی تیم آرسنال میزبان کریستال پالاس بود که در نهایت با نتیجه ۲-۳ بازی را به این تیم واگذار کرد. پالاس در نیمه اول با گل بنتکه پیروز شد اما اوزیل در ابتدای نیمه دوم بازی را مساوی کرد. پالاس در دقایق ۶۱ و ۶۹ روی اشتباه مدافعان آرسنال توسط زاها و مک ارتور به گل های بعد هم دست یافت. اوبامیانگ در دقیقه ۷۷ اختلاف را کم کرد اما در نهایت توپچی ها پس از مدت ها در خانه شکست خوردند. 

آرسنال با این نتیجه ۶۶ امتیازی باقی ماند و در رده چهارم قرار گرفت.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
فرچیپ
متاسفانه بازیهای باقی مونده من سیتی خیلی راحته امیدوارم امتیاز از دست بده تا لیورپول قهرمان لیگ برتر بشه
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲:۲۱
پاسخ
3
14
فوتبالی
جورجیونیو واینالدوم بازیکنیه که هر تیمی برای قهرمانی یه دونه از اونو لازم داره درست مثل کانته و ماکلله نقش تنظیم کننده حرکات هجومی و دفاعی تیم رو بر عهده دارن و همیشه هم کمتر به چشم میان ولی در واقع ستون یه تیم حساب میشن هر چقدر همه بگن فن دایک یا صلاح یا مانه یا فیرمینو بهترین بازیکن لی.رپولن ولی به نظر من واینالدوم نقش محوری تو لیورپول داره و بهترین بازیکن لیورپوله هرچند اونا الان دیگه یه تیم کاملن از دروازه گرفته تا نوک حمله
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۲۵
پاسخ
7
43
سپهر
سیتی قهرمانه حرس نخور
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۳۳
14
7