لیگ برتر انگلیس؛ شکست سنگین برایتون در روز نیمکت نشینی جهانبخش

لیگ برتر انگلیس؛ شکست سنگین برایتون در روز نیمکت نشینی جهانبخش

2157
20:30
24 فروردین 1398
برایتون در روزی که ده نفره شد، شکست سنگینی را در مقابل دیدگان هوادارانش متحمل شد.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه رقابت های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس عصر امروز و از ساعت 18:30 (به وقت تهران) 4 بازی به شکل همزمان برگزار شد که برایتون در خانه متحمل شکست سنگینی مقابل بورنموث شد. 

در ورزشگاه آمکس، برایتون میزبان بورنموث بود و در پایان در مقابل هوادارانش شکست سنگین 5-0 را پذیرا شد. گاسلینگ (33)، فریزر (55)، بروکس (74)، ویلسون (82) گل های تیم ادی هاو را وارد دروازه مت رایان کردند. برایتون در این مسابقه به دلیل اخراج آنتونی ناکارت در دقیقه 69، بیش از 20 دقیقه با یک یار کمتر در میدان حضور داشت.

علیرضا جهانبخش که در 6 مسابقه آخر برایتون در تمامی رقابت ها حضوری ثابت داشت، در این مسابقه 90 دقیقه کامل بر روی نیمکت نشست. برایتون با این شکست سنگین 33 امتیازی ماند و از رده هفدهم بالا نیامد. اکنون آخرین منطقه امن جدول متعلق به یاران جهانبخش است و برایتون با کاردیف در رده هجدهم، فاصله ای 5 امتیازی دارد. (با انجام یک بازی کمتر) بورنموث نیز با این پیروزی با 41 امتیاز خود را تا رده دوازدهم بالا کشید. 

در ورزشگاه سنت مری ساوتهمپتون با نتیجه 3-1 وولورهمپتون را شکست داد تا در راه فرار از سقوط، یکی از تیم های خوب این فصل را متوقف کند. ردموند (2 و 30) و شین لانگ (71) گل های قدیس ها را به ثمر رساندند و بولی (28) تک گل شاگردان نونو اسپیریتو سانتو را وارد دروازه حریف کرد. ساوتهمپتون با این برد 36 امتیازی شد و با ایجاد فاصله ای هشت امتیازی تا منطقه خطر، خیال خود را تا حدی راحت کرد. وولوز نیز نتوانست از شکست شب گذشته لستر استفاده کند و با 47 امتیاز در همان رده هشتم ماند. البته وولوز یک بازی کمتر از لستر انجام داده است.

در دیگر مسابقات این روز برنلی 2-0 کاردیف سیتی را مغلوب کرد و فولام سقوط کرده با همین نتیجه 2-0، تیم آماده این روزهای جزیره، اورتون را شکست داد. در آخرین بازی امشب از ساعت 21 (به وقت تهران) منچستریونایتد در اولدترافورد میزبان وستهم خواهد بود.

در نخستین بازی امروز تاتنهام به لطف هت‌تریک لوکاس مورا در دقایق 27، 87 و 93 با نتیجه 4-0 هادرزفیلد را شکست داد تا با 67 امتیاز به رده سوم بازگردد. ویکتور وانیاما در دقیقه 24 دیگر گل شاگردان پوچتینو را به ثمر رساند. 

7712

نظرات کاربران
مهدی عشق چلسی
امروز میشد عملکرد عالی جهانبخش تو بازی هایی که حضور داره در کار های دفاعی رو درک کرد
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۰۳
پاسخ
1
30
یک قدم جلو
برایتون سقوط میکنه،، جهان بخش فصل بد، داخل لیگ قطر توپ میزنه،، لیگ هلند اتفاقی بود واسش
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۰۵
پاسخ
62
4
علیرضا
چند سال اتفاقی نمیشه دوست عزیز
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۷:۵۸
2
41
شاهین فقط از نوع بوشهریش
جهانبخش برایتون رو انتخاب کرد که بازی کنه ولی اونجا هم بازی نمیکنه اگه میخواست رو نیمکت بشینه ی تیم بهتر رو انتخاب میکرد
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۰۶
پاسخ
1
32
عشقممم نیمار
حالا کاربرای ایرانی ..میرن تو صفحه شخصی ..زننده های گله بورنموث .. :-)
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۱۴
پاسخ
16
16