لیگ برتر انگلیس؛ صعود آرسنال به رده سوم جدول، پیروزی درخشان چلسی در خانه قدیس‌ها

لیگ برتر انگلیس؛ صعود آرسنال به رده سوم جدول، پیروزی درخشان چلسی در خانه قدیس‌ها

1416
18:32
14 مهر 1398
تیم های بزرگ لندنی روز خوبی را در لیگ برتر پشت سر گذاشتند.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه رقابت های هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، بعد از ظهر یکشنبه و از ساعت ۱۶:۳۰ (به وقت تهران) ۳ بازی به شکل همزمان برگزار شد که در آن ها چلسی و آرسنال رقبای خود را شکست دادند.

در ورزشگاه امارات لندن آرسنال در شرایطی میزبان بورنموث بود که این تیم در هر ۳ دیدار اخیر خود در لندن شکست خورده و در هر دیدار ۵ گل دریافت کرده بود.

آرسنال در دقیقه ۹ این مسابقه روی کرنر ارسالی نیکولاس په‌په و ضربه سر چکشی داوید لوئیز به گل رسید.

این مسابقه با همان تک گل لوئیز 1-0 به سود آرسنال به پایان رسید تا توپچی ها 15 امتیازی شده و به لطف شکست روز گذشته لسترسیتی به رده سوم جدول صعود کنند و به یک قدمی سیتی برسند. بورنموث هم با 11 امتیاز دهم است.

در ورزشگاه سنت مری چلسی در حضور ۳۱۴۷۳ تماشاگر مهمان ساوتهمپتون بود که در پایان حریف خود را با حساب 4-1 شکست داد.

چلسی در دقیقه ۱۷ به گل نخست رسید. ارسال هادسون اودوی از نیمه زمین خودی به آبراهام رسید و او نیز با استفاده از خروج اشتباه گان، توپ را از بالای سر دروازه بات قدیس ها عبور داد و هشتمین گل فصل را به ثمر رساند.

آبی ها در دقیقه 24 گل دوم را هم زدند. بدنارک در دفع توپ اشتباه کرد و این توپ با همکاری ویلیان و هادسون اودوی به میسن مانت رسید. مانت هم در موقعیتی تک به تک با ضربه ای محکم توپ را به تور دروازه آنگس گان چسباند تا بازی 2-0 شود.

اینگز در دقیقه 30 یکی از گل ها را برای ساوتهمپتون جبران کرد اما انگولو کانته در دقیقه 40 با شوتی از پشت محوطه جریمه بازی را 3-1 کرد.

چلسی در دقیقه 89 توسط میچی باتشوای (روی پاس در عمق تماشایی پولیسیچ) به گل چهارم خود هم رسید تا این مسابقه را در نهایت با برتری 4-1 خاتمه دهد. شاگردان فرانک لمپارد اکنون با 14 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به لسترسیتی در رده پنجم حضور یافته اند و ساوتهمپتون نیز با 7 امتیاز شانزدهم است.

7712

نظرات کاربران
بابک توپچی
بازی خوبی نبود.اصلا موقعیت خلق نکرد آرسنال.امری با این تفکر و شخصیت متزلزل خودش باز هم آرسنال رو به لیگ قهرمانان نمیبره چه برسه بردن کاپ.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸:۴۱
پاسخ
3
20
سوران
چلسی با لمپارد اونم با اون جوانگرایی راه موفقیت شدن و تبدیل شدن به یک تیم جذاب خوب داره طی میکنه
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷:۴۹
پاسخ
3
22