لیگ برتر انگلیس؛ لیورپول، برایتون را هم شکست داد

لیگ برتر انگلیس؛ لیورپول، برایتون را هم شکست داد

1187
20:20
22 دی 1397
لیورپول همچنان به روند بردهایش در لیگ برتر انگلیس ادامه می دهد.

به گزارش وبسایت نود، هر چند به سختی ولی لیورپول توانست در مقابل برایتون به برتری 1-0 برسد و یک برد دیگر را هم بدست آورد.

در آغاز بازی های هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، عصر شنبه چند بازی به طور همزمان برگزار شد که در مهمترین مسابقه لیورپول 1-0 برایتون بدون جهانبخش را شکست داد.

لیورپول در این هفته میهمان برایتون بود و بازی سختی را هم مقابل این تیم میان جدولی پشت سر گذاشت. تلاش های تیم کلوپ در نیمه نخست برای رسیدن به گل به جایی نرسید تا اینکه صلاح بار دیگر ناجی قرمزها شد. دقیقه 50 او یک پنالتی را از گروس گرفت و خود پشت توپ ایستاد و موفق شد ضربه پنالتی را گل کند. بعد از این گل لیورپول نتوانست از فرصت هایش برای رسیدن به گل بعدی بهره ببرد و با حفظ نتیجه، 1-0 برنده شد و هجدهمین برد فصلش را جشن گرفت تا 57 امتیازی شود.

در دیگر بازی ها، برنلی با نتیجه 2-1 فولام را شکست داد. هر دو گل به اشتباه توسط بازیکنان فولام وارد دروازه خودی شد، گل فولام هم به وسیله شورله زده شد. فولام اکنون نوزدهم است. کاردیف سیتی و هادرزفیلد به تساوی 0-0 رسیدند. کریستال پالاس در خانه خود با نتیجه 2-1 مغلوب واتفورد شد. کچکارت و کلورلی گلزنان میهمان بودند تا واتفورد به رده هفتم برسد.

ساوتهمپتون هم توانست در زمینِ لسترسیتی با گل های پراوس و لانگ و با وجود ده نفره شدن، 2-1 پیروز شود تا به رده 16 جدول برسد.

1878

نظرات کاربران
کی روش.مورینیو.فرگوسن
به سختی بردین اونم یک هیچ جهانبخش بود این اتفاق نمی افتاد
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹:۱۵
پاسخ
20
16
عشقممم نیمار
بازم ..داوری .‌بازهم دایو ..و بازهم‌پنالتی ..:-) نمیدونم اگ لیورپول ..داوره نداشت ..کجای جدول بود ؟؟؟ :-)
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱:۳۱
پاسخ
24
10