لیگ جزیره؛ بردپرگل تاتنهام و چلسی در شب پیروزی منچستریونایتد

لیگ جزیره؛ بردپرگل تاتنهام و چلسی در شب پیروزی منچستریونایتد

2056
20:28
23 شهریور 1398
هر سه مدعی لیگ جزیره مقابل رقبای خود پیروز شدند.

به گزارش وبسایت نود، هفته پنجم لیگ برتر انگلیس با برد تاتنهام، منچستریونایتد و چلسی پیگیری شد.

هفته پنجم لیگ جزیره عصر شنبه با برگزاری 5 مسابقه دیگر پیگیری شد. در یکی از مهمترین بازی های هفته، منچستریونایتد در خانه موفق شد 1-0 لسترسیتی را شکست دهد تا بعد از سه هفته ناکامی در کسب برد، به روند پیروزی بازگردد. در این دیدار کم افت و خیز، یونایتد خیلی زود در دقیقه 8 از روی نقطه پنالتی با ضربه رشفورد به گل رسید. در ادامه بازی موقعیت های کمی را شاهد بودیم و به جز فرصت هایی معدود برای لسترسیتی و ضربه آزاد رشفورد که به تیر خورد، موقعیت دیگری را شاهد نبودیم. منچستریونایتد با این برد 8 امتیازی شد.

در دیگر مسابقه مهم، چلسی هم بعد از ناکامی های اخیر توانست وولورهمپتون را با نتیجه سنگین 5-2 شکست دهد. در این بازی جذاب توموری در دقیقه 31 گل اول را زد، آبراهام سه بار در دقایق 34، 41 و 55 برای چلسی گل زد تا بازی 4-0 شود. او در دقیقه 69 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 4-1 شود و کاترونه هم در دقیقه 85 بازی را 4-2 کرد ولی میسون ماونت در وقت های اضافه گل پنجم چلسی را زد تا بازی 5-2 تمام شود و آنها هم 8 امتیازی شوند.

تاتنهام نیز در خانه 4-0 کریستال پالاس را شکست داد، هونگ مین سون در دقیقه 10 و 23، لاملا در دقیقه 42 و فن آنهولت به اشتباه، برای تاتنهام گلزنی کردند. تا اسپرز هم با 8 امتیاز، به رده سوم جدول برسد.

دیدار برنلی و برایتون بدون حضور جهانبخش، با تساوی 1-1 پایان یافت. ساوتهمپتون نیز در خارج از خانه توانست 1-0 شفیلد یونایتد را شکست دهد.

1878

نظرات کاربران
کیان
فقط بازی لیورپول ،اون بازی چشم نواز مثلث خط حمله و دقیق پاس گل دوم فیرمینو و گل سوم لیورپول حس میکنم این فیرمینو خیلی بیشتر حقش بود ازش عنوان بیارن تو اروپا خداییش خودخواه نیست همش پاس گل میده اگه مث بقیه مهاجم نوکا باشه خودش مطرح میشه تیم ضعیف تر ولی در کل عشقه لیورپول عشقه بابی فیرمینو
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۱۲
پاسخ
31
11