لیگ جزیره؛ توقف چلسی در خانه و برد منچسترسیتی

لیگ جزیره؛ توقف چلسی در خانه و برد منچسترسیتی

1791
20:19
09 شهریور 1398
هفته چهارم با برد منچسترسیتی و توقف چلسی در خانه پیگیری شد.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی با 4 گل موفق شد برایتون را شکست دهد، چلسی نیز در خانه به نتیجه 2-2 مقابل شفیلد رضایت داد.

هفته چهارم لیگ برتر انگلیس عصر شنبه با انجام چند مسابقه دیگر پیگیری شد که در مهمترین مسابقات، چلسی متوقف شد و منچسترسیتی به بردی پرگل رسید. سیتی در خانه خود پذیرای برایتون بود که توانست در این دیدار به برتری 4-0 برسد. جهانبخش در این مسابقه 90 دقیقه روی نیمکت برایتون حضور داشت. دی بروین در دقیقه 2 گل نخست سیتی را به ثمر رساند، سپس آگوئرو دو بار در دقایق 42 و 59 گلزنی کرد. در نهایت نیز برناردو سیلوا در دقیقه 79 گل چهارم سیتی را به ثمر رساند.

اما چلسی دوباره در کسب برد ناکام ماند. تیم لمپارد نتوانست برتری 2-0 را در خانه مقابل شفیلدیونایتد حفظ کند. در این مسابقه آبراهام در دقایق 19 و 43 دو گل برای چلسی به ثمر رساند ولی شفیلد به بازی برگشت. در دقیقه 46 رابینسون گل اول شفیلد را به ثمر رساند و سپس در دقیقه 89 بود که کورت زوما به اشتباه دروازه خودی را گشود تا چلسی باز هم به تساوی برسد و از کسب برد ناکام بماند.

کریستال پالاس پس از برد در مقابل یونایتد، این بار در خانه توانست ویلا را 1-0 شکست دهد تا 7 امتیازی شود و در رده چهارم قرار گیرد. لسترسیتی نیز در خانه توانست 3-1 بورنموث را شکست دهد. واردی دو بار و تیلمانز یک بار برای لسترسیتی گلزنی کردند.

نیوکاسل در خانه مقابل واتفورد به تساوی 1-1 رسید. شار برای میزبان گلزنی کردند و هیوز گل واتفورد را به ثمر رساند. وستهم یونایتد هم در خانه خود در لندن با نتیجه 2-0 از سد نورویچ سیتی گذشت. هالر و یارمولنکو برای چکش ها گلزنی کردند.

1878

 

نظرات کاربران
عشقممم آگوئرو
اعجوبه ای به نام آگوئرو
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۶:۳۰
پاسخ
8
13
حسین آرسنال
حالمون گرفته شد از بس منتظر حضور جهانبخش تو زمین بودیم ولی حتی جزو یکی از ۳تا تعویضی های برایتون که همه هم هجومی بودن نبود. پاتر مشکل داره با سبک بازیش
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۴۷
پاسخ
2
15
خامس تنها
لمپارد خودشو خراب کرد و هم اعصاب ما رو.چرا اومدی با اعصاب ما بازی کنی؟تو اسطوره مایی همین الآن برو...
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۲۲
پاسخ
14
17
اس اس فقط
حیف چلسی که راحت برد و از دست داد کاملا بی تجربگی بازیکنان و کادر چلسی کار دستش داد تامی آبراهام نوید یه دیدیه درکبارو میده امسال هم یا منسیتی قهرمان میشه یا لیورپول منچستر هم میره لیگ اروپا همراه چلسی جهان بخش هم این فصل دیگه دیپورته یا قرضی میدنش تیم های دیگه
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۳۴
پاسخ
7
13
حسنعلی اکبری CHELSEA
خط دفاع داغونی داریم ، زوما که اصلا هیچ / من نمیدونم چرا آزپلیکوئتا انقدر بد بازی میکنه / فقط باید منتظر رودیگر بمونیم / واااااااای آخه چرا باید بازیکن تاثیر گذاری مثل بارکی تعویض بشه اونم به جای کی !!!!! ((ویلیان)) انگار شماره ۱۰ واسش نحسه / تیم از لحاظ هجومی فوق العاده است فقط و فقط دفاع و هافبک مشکل داریم / احتمالا با اومدن لوفتوس چیک و کانته مشکل حل شه / امیدوارم حداقل یه بازی زوما رو نیمکت بشینه تا حداقل بفهمیم مشکل اگه از زوما نیست از کجاست ؟؟؟
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۳۷
پاسخ
2
16
رضا
سیتی باز هم قهرمانه
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۲۷
پاسخ
19
13
مجیییییییییید
امسالم مثل پارسال رقابت بین سیتی و لیورپوله به امید قهرمانی لیورپول
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۰۷
پاسخ
15
25